Kozí pohádky

Kozí pohádky https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/138677/kozi-pohadky-138677.jpg 3 7 4

Knížka inspirovaná nejnovějším českým animovaným filmem. Žili byli venkovský chasník Kuba a Koza. Společně se vypravili do Prahy, kde se stal Kuba řezbářem a potkal Mácu. A protože se mu Máca moc líbila, vzal si ji za ženu. Společně se odstěhovali pryč do sýrového království a měli spolu dvě děti, Honzíka a Zuzanku. Koza zůstala s nimi a dělala dětem chůvu. Večer jim vždycky vyprávěla pohádky, ale tak trochu po svém. My jsme si je všechny poslechli, vybrali jsme ty nejlepší a připravili z nich pro vás tuto knížku. Můžete si v ní přečíst třeba pohádku koze Běle a sedmi králících, Zlatorožce, Pyšné koze, kapustové chaloupce a mnoha dalších.... celý text

Safrika
28.03.2023 5 z 5

Za nas jedny z nejpovedenejsich pohadek posledni doby! Super ctive, vtipne, paradni. Za nas urcite Ano!

PetrKral
09.09.2018 5 z 5

Super vtipné pohádky převyprávěné do kozího světa - prima doplněk pro Kozí příběh.

Marika Vanova
31.12.2013 4 z 5

Moje dcera si půjčila tyto pohádky v knihovně. Takže jsem jí je "musela" začít číst a i když jsou to vlastně naroubované kozí příběhy na klasické pohádky, př: popelka apod. nám se to líbilo, vtipně napsané, zasmály jsme se.

tyzik.cejka
01.06.2013 odpad!

Tato kniha je hrozně nudná už tím jak je napsaná já se bojím ale já já dávám odpad