twiggynka twiggynka komentáře u knih

Popření Popření Keith Ablow

Keith opět nezklamal... mám jeho knihy moc ráda i když tahle byla malinečko slabší, stejně jsem si ji užívala! Škoda, že těch knih nemá víc! :-D

03.03.2018 5 z 5

Bába Motyka Bába Motyka Marko Hautala

moc jsem se těšila na děsivý příběh "ala King", ale nic takového nepřišlo... zmatené, ale nedá se říct špatné...

01.03.2018 3 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Příběh mě ani neuchvátil, ale ani nenudil! Jsem ráda, že to byla jen povídka, jako kniha o 300 stranách by mě to asi nebavilo! :-D Jako oddechovka do vlaku nebo do čekárny k doktorovi dobrý!

31.01.2018 2 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

kniha mě bavila, ale bylo tam spoustu špatných kroků, které knihu srážely dolů!!!Což mě mrzí, ale i přes to se těším na další díl!

16.01.2018 4 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

Možná moc zdlouhavé, ale nemůžu říct, že bych se u téhle knihy nudila! Přečteno za tři dny a už se těším na Nemesis.

26.08.2017 4 z 5

Poslední přípitek Poslední přípitek Nora Roberts

Nora opravdu umí rozproudit krev v žilách.... super kniha se zápletkou, romantikou a člověk se navíc i něco naučí! Mě tato kniha naučila pít víno Shiraz... po přečtení jsem ho vyzkoušela a od té doby je to mé nejoblíbenější červené!!!!Doporučuji knihu i víno!:-)

Krvavý sen Krvavý sen Robert B. Parker

kniha ve spolupráci s Chandlerem Raimondem je výborná, ale je to jiné než když se do toho pustí sám Robert. Bavila mě, ale nebylo to tak čtivé jako jiné knihy od R. B. Parkera!

02.03.2015 3 z 5

Zub za zub Zub za zub Robert B. Parker

knihy v hlavní roli se Spenserem či Howkem i Sunny jsou výborný relax.... krátké kapitoly nedovolují knihu ani na chvíli odložit!

02.03.2015 5 z 5

Projekce Projekce Keith Ablow

jeho knihy jsou prostě všechny čtivé! super

02.03.2015 5 z 5

Psychopat Psychopat Keith Ablow

čte se parádně... doporučuji!

Dělej, že ji nevidíš Dělej, že ji nevidíš Mary Higgins Clark

Mary i Carol Higgins Clarkovi jsou úžasné autorky, které mají parádní oddechové knihy. Tenhle příběh byl opět senzační a během čtení mi běhal mráz po zádech.

Oko Oko Bernard Minier

Pro mě docela zklamání, do čtení jsem se musela opravdu chvílemi nutit. Zdálo se mi to překombinované a některé věci nedořešené. No čekala jsem víc... Myslím, že jedna z jeho nejslabších knih.

08.04.2024 2 z 5

Teorie vraždy Teorie vraždy Andrew Mayne

Tak dobrý příběh zničený přemírou odborných teorií, škoda.

26.10.2023 3 z 5

Hora mrtvých Hora mrtvých Jeremy Bates

No kniha měla parádní rozjezd, ale ta druhá část? No myslím, že spisovatel hodně ujel na vlně fantazie. A to je velká škoda.

07.01.2022 3 z 5

Říše divů Říše divů Robert B. Parker

Autor se snažil dát do knihy to, co tam Robert měl přirozeně, ale nebylo to ono! Někdy je lepší nepokračovat v tom co rozdělal jiný.

26.08.2021 3 z 5

Střepiny ticha Střepiny ticha Val McDermid

Začátek se opravdu táhl. Závěr bych taky ještě malinko rozvinula. Ale jinak dobré čtení, tak jak to Val umí.

04.06.2021 4 z 5

Kruh věrných Kruh věrných Nora Roberts

Knihy od Nory Roberts mám moc ráda, i když tahle mi připadla taková neúplná, vlažná, prostě jen úvod k dalším dvěma knihám. No, druhý díl snad bude lepší.

24.02.2021 3 z 5

Dračí učedník Dračí učedník Dugald Steer

Knihu jsem začínala číst před spaním mému 6ti letému synovi, jenže ho to asi po 100 stranách začalo nudit. No docela to chápu, je na takový příběh malý. Ale věřím, že si ho za pár let přečte sám a bude stejně nadšený jako já. Protože já ten příběh samozřejmě musela v noci dočíst. Opravdu mě to bavilo a myslím ,že se brzy pustím do dalšího dílu. Oddechovky jsou někdy potřeba :-)

29.01.2021 5 z 5

Vítejte ve hře! Vítejte ve hře! Nick Eliopulos

syna (7let) to moc bavilo

14.01.2021 5 z 5

Strašák Strašák Michael Connelly

No co na to říct? Jsem velkým fandou Harryho Bosche i Mickeyho Hallera a kniha s Jackem McEvoyem nebyla oni horší! Kniha je čtivá, příběh nápaditý. Další skvělé dílo pana Connellyho!

21.11.2020 5 z 5