Psychopat

Psychopat https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/3742/frank-clevenger-psyc-3742.jpg 4 65 7

Frank Clevenger série

< 4. díl

Hrůza pokažených životů. Překoná dálniční vrah svůj rekord 12 obětí ve 12 státech… Silniční vrah zanechal po sobě dvanáct mrtvých ve dvanácti státech USA. Oběťmi jsou muži i ženy. Když je nalezena třináctá, povolává FBI na pomoc úspěšného, ale poněkud nekonvenčně pracujícího soudního psychiatra Franka Clevengera, kterého zná čtenář již z předchozích Ablowových románů. Clevenger má v této době až nad hlavu soukromých starostí s problémovým adoptivním synem, ale případ ho zaujme. Zprvu netuší ani on, že tajemný vrah je vlastně jeho kolega v povolání… zdroj: www.pitaval.cz ... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , BB art

Psychopath , 2003

Jenny055
30.06.2020 4 z 5

Po dlhšej prestávke som opäť siahla po knihe K. Ablowa a zdala sa mi najlepšia zo série Franka Clevengera. Vadilo mi ale, že okrem týraných detí v ústave, čo považujem za normálne, boli týraní aj všetci ostatní ( vrah, Frank, jeho adoptívny syn). Je obdivuhodné, ako sa také týrané dieťa dokáže vyhrabať z problémov a vyštudovať (štúdium medicíny niečo stojí a aj je dosť náročné) a stať sa vynikajúcim psychiatrom.

Jája92
27.12.2019 5 z 5

Má první kniha od tohoto autora, ale naprosto mě vtáhla do děje. Přečetla jsem ji za dva dny se zatajeným dechem.

anndy
30.08.2018 5 z 5

Frank Clevenger mě dostal, knihy přesně pro mě. Za mě super!!!

intelektuálka
23.07.2017 5 z 5

Tak po 10 letech opět Ablow můj oblíbený autor. Pro mě velice zajímavé čtení, tvrdím, že každý z nás je černobílý a v mezní situaci může reagovat zlem.
A kořeny toho zla Frank hledá a úspěšně. Doporučím!

mulder
11.11.2016 5 z 5

Knížka je čtivá, za dva dny jsem ji zvládl a rád. Bral jsem ji takovou, jak byla napsána, nic dalšího jsem v tom nehledal, líbila se mi.

twiggynka
02.03.2015 5 z 5

čte se parádně... doporučuji!

guru
26.06.2012 5 z 5

Výborné psychologické vykreslenie postáv, pútavý príbeh.

Na druhej strane však až zarážajúco jednotvárne uplatnenie psychológie, každá postava je produktom ničoho iného ako nejakej traumy z detstva, rovnako zarážajúci vysoký výskyt zneužívania postáv v ich detstve. To však nemožno vyčítať, pretože autor je psychológ a z toho pohľadu aj berie postavy, no a hlavne to neuberá na zaujímavosti celej knihy.

Keith Ablow
americká, 1961