Projekce

Projekce https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/3747/projekce-3747.jpg 4 43 5

Frank Clevenger série

V nabité soudní síni pouze psychiatr Frank Clevenger, známý z románu Popření, ví, že obžalovaný nespáchal čtyři vraždy. Alespoň je o tom přesvědčen. Mlčí – a k mlčení má závažný důvod. Ví obžalovaný, že Clevenger ví? A zná Clevenger vůbec celou pravdu? Všechno může být i jinak. Strašné tajemství Clevengera tíží; potřebuje se někomu svěřit. Ale najít pravou osobu je těžké… Obžalovaný doktor Lucas není nevinen – ale co spáchal doopravdy a co ještě spáchá? Býval vynikajícím plastickým chirurgem. Nyní se však octl na uzavřeném psychiatrickém oddělení a nezůstal dlouho pacientem. Ovládl oddělení a k hrůze doktora Clevengera používá skalpel zcela jinak než dřív. Co Lucas ví o Clevengerovi, mohlo by psychiatra zničit. Co Clevenger zjistí o Lucasovi, může zachránit životy řadě lidí. Má na to však pouhých čtyřiadvacet hodin. Výsledky jeho pátrání jsou otřesné. A Clevenger pořád neví, zda je to pouhá náhoda nebo něco složitějšího, že on sám má tak blízko k vrahům a choromyslným. zdroj: www.pitaval.cz ... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi

Vydáno: , BB art

Projection , 1999

jarin58
31.01.2024 2 z 5

Nějak mě kniha neoslovila.

maličkán
08.07.2022 2 z 5

Tato kniha mne zklamala, dle dobrého hodnocení zde jsem očekávala něco víc. Nesedl mi styl psaní.

Jenny055
26.10.2018 1 z 5

Bola som sklamaná, priveľa krvi a drastických scén. Nedokázala som sa stotožniť s názormi hlavného hrdinu. Mala som pocit, že tých vraždiacich psychopatov by som rada videla za mrežami trpieť a nie ich ochraňovať a liečiť.

krny
25.06.2018 4 z 5

O dosť lepšie ako prvá kniha ... pútavejšia, dynamickejšia, nedobiehalo sa toľko od deja a mám pocit, že sa šlo psychologicky viac do hĺbky postáv. Možno by som privítal trošku dlhší koniec, ale tak zas šlo o čas tak bolo potrebné všetko vyriešiť v posledných dvoch kapitolách :) Každopádne sa teším na 3. pokračovanie

twiggynka
02.03.2015 5 z 5

jeho knihy jsou prostě všechny čtivé! super

Keith Ablow
americká, 1961