twiggynka twiggynka komentáře u knih

Dětské duše Dětské duše Angela Marsons

Možná malinko slabší než ostatní knihy, ale i tak si zaslouží plný počet hvězdiček. Angela píše prostě parádně.

10.09.2021 5 z 5

Síť Síť Håkan Nesser

Kniha mě ani nenadchla, ale ani nezklamala. Četla se lehce, ale chybělo mi tam více detailů a také jsem se někdy ztrácela v informacích, které chtěl autor utajit, ale než na ně došla řada, tak jsem zapomněla na souvislost!

22.01.2021 3 z 5

Vraždy v ulici Morgue Vraždy v ulici Morgue Edgar Allan Poe

Jeho povídky me vždycky bavili. Některé zvrácené, nektere že života, některé k zamyšlení.

15.01.2021 5 z 5

Černá skříňka Černá skříňka Michael Connelly

Harry je prostě borec! Patří mezi mé TOP hlavní knižní hrdiny a vždy tam patřit bude.

28.12.2020 5 z 5

Dobře se dívej Dobře se dívej James Carol

Kniha mě bavila i když některé monology byly zbytečné. Dávám 4 hvězdy, ale každopádně nelituji, že mi celá série zabírá místo v knihovně.

20.10.2020 4 z 5

Prvorozená Prvorozená Nora Roberts

Její knihy mě prostě baví :)

08.10.2020 5 z 5

Krvavý květ Krvavý květ Louise Boije af Gennäs

Kniha měla dobré téma, ale připadalo mi dlouhé natahování tajemna a pak rozuzlení na pár stránkách... Některé Sařiny myšlenky měly schválně vyvolat nedůvěru v někoho, ale pro mě to byl ihned signál, že je to naopak. Zatím nevím co si o knize myslet. Zklamaná nejsem, ale nadšená také ne :)

02.07.2020 4 z 5

Citlivé místo Citlivé místo James Patterson

Jeho knihy mě málo kdy zklamou. Jsou čtivé, nápadité a díky krátkým kapitolám se čtou jedním dechem.

02.06.2020 5 z 5

Údolí ticha Údolí ticha Nora Roberts

Nora ať napíše cokoliv, je to prostě pěkný!!! Ráda po jejích knihách sáhnu a vím že je to super oddechovka! :-)

08.04.2020 5 z 5

Dům ozvěn Dům ozvěn Barbara Erskine

Čekala jsem, že to bude taková strašidelná duchařina a nakonec to bylo to spíš něco mezi strašidelnou duchařinou a románem, ale obojí nedotažené. Byly tam narážky na další milostné sympatie, ale nic z toho... Kniha nenadchla, ale ani neurazila ????

03.04.2020 3 z 5

Rakvář Rakvář Sharon J. Bolton

Rakvář byla moje prvotina od S.J. Boltonové a musím říct, že mě kniha úplně neuchvátila. Četla se rychle díky kratším kapitolám, téma čarodějnictví atd. mám ráda, ale čekala jsem od toho trochu víc. Uvidíme, ještě ji určitě šanci dam :-)

14.02.2020 3 z 5

Bohové viny Bohové viny Michael Connelly

Knihy Connellyho čtu ráda. Mickey Haller i Harry Bosch mě prostě baví... ????????????

22.01.2020 5 z 5

Odpočívej v pokoji Odpočívej v pokoji Lee Child

Já miluju knihy o Jackovi, ale musím říct, že jsem měla co dělat, abych se donutila číst dál... Ze všech co jsem ze série četla, byla tahle nejslabší.

21.08.2019 3 z 5

Vánoční zpověď Vánoční zpověď Martin Goffa

Kniha se dobře četla. Sympatický doktor a zoufalý můž...Je smutné, jak jednoduše se člověk může dostat na dno...

15.05.2019 3 z 5

Pád Pád Michael Connelly

Harry mě nikdy nezklame :-)

20.02.2019 5 z 5

Dívka se sněhem ve vlasech Dívka se sněhem ve vlasech Ninni Schulman

na knihu jsem se těšila a nezklamala mě... čtivý příběh s kriminální zápletkou i lovestory...

14.11.2018 5 z 5

Ostrov mrtvých Ostrov mrtvých P. J. Parrish

Napřed jsem se nemohla začíst, ale nakonec jsem byla s knihou spokojená!

12.10.2018 4 z 5

Zahráváš si s ohněm Zahráváš si s ohněm Nora Roberts

Nora prostě nikdy nezklame! :-D

26.07.2018 5 z 5

Noc Noc Bernard Minier

Kniha je napínavá a moc jsem se těšila na závěr... ten mi, ale přišel zbytečně komplikovaný a uspěchaný a tím to ztratilo ten wow efekt... škoda! Za přečtení to stojí, ale opravdu kvůli tomu závěru musím dát o hvězdičku míň.

26.07.2018 4 z 5

Nájemný vrah Nájemný vrah Lawrence Block

Kniha nebyla špatná, ale čekala jsem něco víc. Napřed jsem se do ní nemohla začíst, ale pak se mi to podařilo a hlavního hrdinu Kellera jsem si oblíbila!

17.04.2018 3 z 5