Turquoise Turquoise komentáře u knih

Hledání dokonalé lásky Hledání dokonalé lásky Jennifer Probst

Luxusní kniha! Na začátku jsem se pořád chlámala, v půlce už šlo do tuhého a konec byl moc prima. Druhý díl byl pro mě jednoznačně lepší než jednička. Dlouho jsem se u knihy tak nenasmála jako tady. Předpokládám, že jsem nebyla jedinná, koho překvapily Nateovy znalosti v posteli. :)
Teď už jen s napětím vyčkat na další díl.

02.07.2016 5 z 5

Hledání vytouženého dne Hledání vytouženého dne Jennifer Probst

Příjemná oddechovka z prostředí seznamovací agentury, na které jsem zatím v knihách nenarazila. :)

26.06.2016 3 z 5

Zkrocení bouřliváka Zkrocení bouřliváka Samantha Towle

Druhý díl rozhodně lepší. Tak nějak jsem věděla co očekávat, díky tomu prvnímu a byla jsem na to už připravená. Tru už mi nelezla až tak na nervy, Jake na mě zapůsobil tím, jak se se vším statečně rval, nad Tomem jsem taky zvedala obočí a vůbec bych se nezlobila, kdyby byla i kniha se Zanem. :) Děj opět takový šup šup, pár zvratů, přeslazený konec, asi tak, jako když si do kondenzovaného mléka přisypete ještě kilo cukru. Pohádky s "žili štastně až na věky" se můžou jít vycpat. :D Celkově se mi kniha líbila.

29.05.2016 4 z 5

Bouřlivák Bouřlivák Samantha Towle

"Tohle opravdu napsala S. Towle? Ta, která napsala Trable?" Toto byla moje první myšlenka po pár stránkách, které jsem přečetla. Bože, ta hlavní hrdinka byla na facku. S Jakem to bylo lepší, ten se mi docela líbil, i přes ty jeho vlastní démony. A Stuart... no to byl Pan Týpek, Miláček Největší. Ano a taky gay.
Co se týče děje, tak mi připadalo, že se tam věci omývaly hodně dokola. A do toho mě ještě štvala ta Tru. Konec knihy byl na mě osobě až moc useknutý. Změna rozhodnutí na dvou posledních strankách? To jsem si poprvé u knihy řekla "To si ta spisovatelka dělá pr***, ne?" Nedokázala jsem se do toho tak vcítit.
První díl nebyl nic moc, ale vzhledem k tomu, že ve druhém jsem si zlepšila náladu, protože byl lepší, tak přečtení Bouřliváka nelituji. :)

29.05.2016 2 z 5

Sladké zabudnutie Sladké zabudnutie Jamie McGuire

Ach jo. Jsem prostě potetovaná holka, která ráda čte o potetovaných lidech. :)
První díl, ať už z pohledu Abby nebo Travise, byl pro mě lepší. Tenhle ale taky nebyl k zahození, přečetla jsem to během dvou večerů a to jedním dechem. Moje vaječníky se otřásaly pokaždé, když tam byla scéna s "Tventem" a Olive.
Doufám, že vyjde i díl o Thomasovi, protože ten si to taky moc zaslouží. Mně teda bylo od začátku jasné že TJ je Thomas. Vždyť na konci knihy z pohledu Travise je tam docela velká nápověda.
Jinak tohle je moje první kniha ve slovenštině a musím se přiznat, že i když se mi knihy v češtině čtou pohodlněji, protože tomu hned rozumím, tak slovenský jazyk je mi prostě sympatičtější...
Tak. A večer si pustím Vesmírné guľe!

04.05.2016 4 z 5

Nesmrtelnost Nesmrtelnost J. R. Ward (p)

Poslední díl jsem začala číst koncem prosince a za nic na světě jsem se nemohla dokopat ji dočíst. První čtvrtina mě pekelně nudila a rozjelo se to až kolem poloviny.
Co se týče zakončení série, nebyla jsem vůbec zklamaná, každý dostal to, co si zasloužil. Díky Eddiemu a Adovi jsem jako na jehličkách, jestli náhodou J. nenapíše i něco o Lassiterovi. Ten by si taky zasloužil knihu, za to, jak je úžasný v sérii o Bratrstvu.
Celkově bych sérii ohodnotila 3/5 - začátek fajn, konec pokulhával. První tři díly byly super, čtvrtý se ještě dal, ale pětka a šestka.... jsem docela ráda, že je to za mnou. I přesto ale J. R. Ward zůstává jednou z mých TOP spisovatelek.

27.02.2016 2 z 5

India Place India Place Samantha Young

Páni. Musím se přiznat, že tohle je první kniha, ve které se mi nelíbil hlavní hrdina. Marco mi byl dlouho nesympatický a protivný a až ke konci, jsem ho jakž takž začala tolerovat. Rozhodně je to ale první kniha, u které jsem si po přečtení neřekla "tak toho kluka chci taky".
Příběh jako takový super, v polovině jsem začala tušit, proč on se jednou za čas potřeboval zdejchnout a taky jsem měla pocit, že asi vím co se tenkrát stalo Hannah. Bingo. Ta Suzzane byla teda pěkná mrcha.. :)
Tohle je pro mě zatím nejdrsnější příběh ze série. A už se nemůžu dočkat, až vyjde kniha s milovaným Colem.

02.01.2016 5 z 5

Láska pod parou Láska pod parou J. Lynn (p)

Opravdu hodně mě zaujal příběh, ale hlavní hrdinka mi ze začátku moc sympatická nebyla. Přišla jsem jí na chuť až později a v několika věcech ji, na samém konci, dokonce i chápala. A celou dobu jsem si ji představovala jako Jess Glynne. :)

01.01.2016 3 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Luxusní díleček. Přečetla jsem to během 3/4 dne a jsem nadšená. Byla jsem pohlcená a zahlcená. Moc dobře napsaná story, Calla mi byla příjemná, Jax je prostě šampion, známe, víme a já se chci odstěhovat do Améru, abych tam potkala taky takového šampiona. A chci taky takového strýčka, který bude každou neděli dělat tacos. Už se těším na další díl věnovaný Roxy a Reeceovi.

07.10.2015 5 z 5

Dívka s hnědýma očima Dívka s hnědýma očima Lisa Kleypas

Závěrečný díl ze série Travis považuji za nejslabší. Trvalo mi pár hodin, než jsem knihu přečetla, nebylo tam nic extra poutavého. Na druhou stranu, utíkalo to svižně, bez zádrhelů, nestalo se mi, že bych něčemu neporozuměla. Z Travisových chlapců mám rozhodně nejradši Jacka, to je prostě "ON". :)

05.10.2015 3 z 5

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Třetí díl hodnotím podobně jako první. Byl pro mě trochu míň chytlavý, ale zůstávám u třech hvězdiček. Už jsem četla i horší věci. :) Moc se mi líbilo, jak si Nate šel za svým i přes tolik Liviných odmítnutí.

04.10.2015 4 z 5

London Road London Road Samantha Young

Tak druhý díl jednoznačně lepší než ten první. Sice tam bylo také dost trápení, ale skutečnost jistého množství přátel, které hlavní hrdinka měla, ten pocit smutku zmírňoval. Rozhodně další povedená série knih od další skvělé spisovatelky. Díky těmto knihám začínám pomalu ale jistě milovat další město (ach ano, už zase). Nechce si někdo udělat výlet do Edinburghu? Ne? Opravdu ne? Třeba tam bude nějaký Brandon nebo Cam? Vážně ne? Tak nic. Ale, člověk by nikdy neměl říkat nikdy, že. :)
Už se těším na příběh Olivie a Hannah.

01.05.2015 5 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Kniha byla poutavá, smutná, vášnivá. Občas jsem Jocelyn nerozumněla v jejích rozhodnutích. Pravděpodobně bych se v některých situacích zachovala jinak. Kolikrát mi jí bylo i líto, Braden si hold neuvědomoval, kolik bolesti v sobě Jocelyn má. Ke konci už jsem z těch jejich hádek byla docela nervózní a unavená. V jednu chvíli jsem dokonce pochybovala, že to bude mít klasický románový happy end, na který si já velice potrpím. Musela jsem si přečíst poslední dvě strany, abych se ubezpečila, že to bude OK. Celkově knihu hodnotím, jako velmi vydařenou. Už se těším na London Road, který už na mě čeká v posteli...

26.04.2015 4 z 5

Důvěřuj mi Důvěřuj mi J. Lynn (p)

Já chci taky sušenkového Camerona! Se vším všudy. :)
Kniha byla stejně dobrá jako Počkám na tebe z pohledu Avery. Líbily se mi myšlenkové pochody Cama. Akorát by mohla být kniha ještě o Olliem, s tím by byla taky velká psina. :)

24.04.2015 5 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

Od knihy jsem očekávala:
- Rychlé přelouskání: 100%
- Nenáročný děj: 100%
- Sladké trapasy: 100%
- Romantiku: 100%.
S touto oddechovkou jsem spokojená. Děj byl předvídatelný, námět opravdu není nejoriginálnější, ale koupi nelituju. :)

22.04.2015 3 z 5

Citlivá místa Citlivá místa Lisa Kleypas

Třetí díl je stejně dobrý jako první. Přečteno na jeden nádech. :) Těším se na poslední díl.

21.04.2015 5 z 5

Místo v životě Místo v životě Lisa Kleypas

První díl série jsem si vychutnala mnohem víc. Sice jsem tento díl taky přečetla jedním dechem, ale něco mi tam chybělo. Na téma "tyranie" jsem už jednu knihu četla a vždycky si říkám, jak to ty ženy můžou tak dlouho vytrpět? Já se svou povahou bych zdrhla možná už při první facce.
Každopádně, tenhle příběh bych úplně nezatracovala. I když tohle bylo slabší, tak už se těším na další díl. :)

13.04.2015 4 z 5

Místo na slunci Místo na slunci Lisa Kleypas

Lisu K. mám moc ráda, vždycky mě bavily historické romance a jinak tomu nebylo ani u příběhu ze současnosti. Popravdě mě hodně mile překvapila. Knihu jsem přečetla jedním dechem, úplně jsem se zažrala do příběhu "malé, dospívající i velké" Liberty. Její vztah s malou sestřičkou jsem jí celou knihu záviděla, práci vizážistky i asistentky taky no a o Gageovi bych si klidně nechala zdát. :) Hardyho rozhodnutí bych taky dokázala pochopit, jak ta dobré, tak i to "špatné" na konci. Na závěr, jsem ráda, že to skončilo tak, jak to skončilo.

13.04.2015 5 z 5

Král Král J. R. Ward (p)

Při čtení tohoto dílu jsem se opět ani na chvilku nenudila. Vůbec mi nevadilo, že se knihou proplétalo několik příběhů. Opět mi tekly slzy radosti - a to je přesně to, co na Bratrstvu miluju! Moc dobře vím, proč je tahle série moje nejoblíbenější.
Těším se na pokračování Trez - Selena a modlím se, aby to nebyl konec mezi Marisol a Assailem. Taky jsem zvědavá, co bude dál s Laylou a Xcorem. No a iAm je můj nový drahoušek. :)

01.04.2015 5 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Kniha mě zaujala a líbila se mi stejně, jako předcházející díl - příběh Avery a Camerona. Bylo to pro mě poutavé, díky, opět, vážným tématům. Těším se na další dva díly série.

16.01.2015 5 z 5