trynitrix trynitrix komentáře u knih

Hot Boys Hot Boys M. T. Majar (p)

Kniha dobrá příběh mě bavil na to že od českých spis. moc nečtu tohle bylo docela chytlavé.

29.05.2015 4 z 5

Zrzka všem učaruje Zrzka všem učaruje Alice Clayton

Supr závěr Grace a Jacka :-D i když bylo namále tak z toho vybruslili. Grace jsem to přála ;-)

21.05.2015 4 z 5

Krev polobohů Krev polobohů Rick Riordan

Tak tohle byla pecka super konec, bavilo mě vyprávění cesty od Arga a hlavně Nico (ten byl boží) a Reyna. Pěknej zavěr

12.05.2015 5 z 5

Hádův chrám Hádův chrám Rick Riordan

Jak jinak Rickovi hnihy jsou super i v tomto pokračování jak se vše vyvíjí jak vlastnosti hlavních hrdinů tak i dějová linie. Ikdyž to chvílema bylo hodně napínavé tak mi přišlo že do toho nedal vše třeba stím Tartarem jen chvástání :-D a skutek utek " radši" :-D Hodně překvapující pravda o Nicovi bylo mi ho líto ale on to dá musí věřit hlavně sám sobě :-) Tak šupky na poslední jsem zvědavá jak to vše dopadne jen se bojím toho jak bylo že stejně někdo přinese obět :-( jen to nééééééééé :-D

05.05.2015 4 z 5

Kalonův pád Kalonův pád Kristin Cast

Těšila jsem se na tuto knihu ale měla jsem asi velká očekávání takže mě zklamala, byla svým způsobem zajímavá ale předchozí díly byli daleko lepší :-)

28.04.2015 3 z 5

Znamení Athény Znamení Athény Rick Riordan

Jak on to dělá :-D příběh vypadá že už spěje ke konci a najednou bum a je příběh na další knihu a tak nenápadně to tam dám že se těšíte na další díl :-D Znamení Athény super :-)

21.04.2015 4 z 5

Rozhodující bitva Rozhodující bitva Rick Riordan

Ohodnotí plný počet závěr byl fajne :-)

31.03.2015 5 z 5

Hněv bohů Hněv bohů Rick Riordan

Jako vždy napínavý příběh :-)

21.03.2015 4 z 5

Rudá pyramida Rudá pyramida Rick Riordan

Trochu změna jiný bohové ale pořád to je Ricky :-D A toto se četlo snadno příběh fajne a na závěr taky, bych asi nečekala některé věci jak skočí a i mile překvapily, jen mě iritují ty mladí hrdinové :-D Jinak Sadie a Carter jsou v poho ale asi nejvíc jsem si oblíbila Bastet :-D

11.03.2015 4 z 5

Neptunův syn Neptunův syn Rick Riordan

Ze začatku jsem byla hodně mimo takový nic moc ale pak se to rozjelo a už jsem se nějak nemohla odlepit od knihy takže se těším na další výpravu :-)

23.02.2015 4 z 5

Proroctví Proroctví Rick Riordan

Chtělo to trochu trpělivosti a zvyk na nové postavy. A fajne takže další nakažlivá serie :-D

11.02.2015 4 z 5

Manželská zkouška Manželská zkouška Jennifer Probst

Oooo klasika ,pěkný víkendové čtení dějová osa stejná jako u předchozích ale kážda má své kouzlo i tato zaujala. Jen mě udivuje co se týká Sawyera jak takovej king může bejt zakomplexovanej vím že minulost měl těžkou ale ten konec tak byl na prášky :-D ale líbilo se mi to ohledně Wolfa jak se zachoval to se nestává :-) A Julietta měla své mouchy strašně jsem ji záviděla tu Italii :-D

28.01.2015 4 z 5

Lolita Lolita Vladimir Nabokov

Mno kniha mě nějak nenadchla nevím co dodat ohledně jeho vyprávění jsme byla hodně mimo :-D

05.11.2014 2 z 5

Tři bratři Tři bratři Zdeněk Svěrák

Pěkný, a vtipně napsaný, teď už jen mrknout na film :-)

19.10.2014 5 z 5

Růžový víkend Růžový víkend Sandra Brown

Prostě slaďárna jak má bejt :-) kupodivu i líbilo :-D

24.09.2014 5 z 5

Zbožňuju New York Zbožňuju New York Lindsey Kelk

Za příběh 3* a za New York + 1* :-)
Toto bylo takový jednoduší oddychové, spíš mě bavilo co se psalo o městě než o jejím citovém zmatku :-D

10.09.2014 4 z 5

Zcela bez tíže: Miriam trpí anorexií Zcela bez tíže: Miriam trpí anorexií Marliese Arold

Musím hodnotit kladně tuhle knihu jsem četla už podruhý je to krátky a poutavý příběh jak snadno se může sklouznout do této nemoci vím své, ale to už je dávno.

04.09.2014 4 z 5

Zrzka se odhaluje Zrzka se odhaluje Alice Clayton

Tak kniha o chlup lepší, New York prostě je boží a L.A. jsem si taky nějak zamilovala , na prknách divadla zvladání slávy a milostný příbeh s 9letým rozdílem? Proč ne :-D

02.09.2014 4 z 5

Kdopak je ta zrzka? Kdopak je ta zrzka? Alice Clayton

Takové lehké odpočinkové čtení, ne že by mě příbeh nezaujal ale něco mi v něm chybělo a nebo možná i přebívalo. Tak teď na dvojku uvidíme :-)

27.08.2014 3 z 5

London Road London Road Samantha Young

Kniha se mi líbila ale prvni díl byl o fous lepší tady se trochu už dalo čekat co příjde. Příběh má vášeň, cit, lásku spoustu emocí :-) moc pěkný .

16.07.2014 4 z 5