tittanie tittanie komentáře u knih

Prvá Prvá Kiera Cass

Ano bylo to dobré, ale příběh s rebely, mě nebavil. Ale jo dalo se to číst. Svět, který autorka vytvořila se mi líbil.

Dcera Dcera Kiera Cass

Další díl série, který jsem chtěla dočíst. Už mi to přišlo takové ohrané. Ano bylo zajímavé prohodit role žen a mužů.

Chybíš mi Chybíš mi Harlan Coben

Super čtení u kterého jsem se strašně bála. Šílené. Strašně jsem všechno prožívala s hlavníma hrdiny.

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Zajímavé téma a fajn postavy, ale bylo to občas moc zdlouhavé a některé postavy mě štvaly. Začátek mě, ale nadchnul, pak to šlo dolů.

Náš manžel Náš manžel Jo Jakeman

Zajímavá myšlenka. Nějak mi nesedl styl psaní, ale knihu jsem dočetla.

Záblesk života Záblesk života Jodi Picoult

Po knize jsem sáhla, protože mě zaujalo téma, ale za mě nějak ne. Četla jsem od autorky Vypravěčku, která se mi líbila, ale tohle mě trochu zklamalo.

Deník Gréty Kaiserové Deník Gréty Kaiserové Klára Janečková

Na tuhle knihu jsem se těšila, a první polovina se mi líbila, potom jsem začínala být zklamaná a trochu se nutila ji dočíst.

Útěky železnou oponou Útěky železnou oponou Jožka Pejskar

Neuvěřitelné příběhy. Nejvíce mě dostal příběh, který se jmenuje Já tady zůstat nemusím, kdy plánovač, řekl brigádníkovi, že má klidně jít pryč. Brigádník zaplatil za pivo a prostě šel. Přešel hranici a nechal pozdravovat plánovače za dobrou radu.

18.07.2020 5 z 5

Královna a já Královna a já Sue Townsend

Kniha, kterou jsem četla velice dávno. A pak jsem složitě hledala, jak se vlastně jmenovala, protože jsem si pamatovala jenom něco z děje a že kniha měla modrý obal. No dostaly mě scény, jak se někdo z královských snažil otevřít konzervu nebo jak chodili na nákupy.

Královské tajemství Královské tajemství Lenka Cyprisová

Od téhle knihy jsem tolik nečekala a absolutně mě dostala. Čtivá kniha. Zajímavé témata. Prostě krásný pohled na panovníka, kterého spousta lidi považuje za dobrého vladaře. Celkově se mi propojení minulosti a současnosti moc líbilo.

17.07.2020 5 z 5

Gardedáma Gardedáma Laura Moriarty

Asi jsem čekala víc. Možná mi nesedl styl psaní autorky, ale knihu jsem dočetla a nepovažuji za špatnou.

Život s korunou Život s korunou Kamil Rodan

No asi jsem čekala více román, ale i tak se mi kniha líbila. Je to tématika, která je mi blízká.

Můj rok s inženýrem Můj rok s inženýrem Barbora Černohlávková Večeřová

Příjemně napsaná kniha. Nad některýma scénkami jsem se zasmála někde jsem kroutila hlavou.

Rockové sólo Rockové sólo Kylie Scott

Četla jsem první díl a ten mě neodradil od čtení druhého. Jestli budu číst další knihy z této série nevím. Možná v budoucnu, jsem tohodle tématu přečtená. Tak uvidím. Co se týče knihy tak je to tak padesát na padesát. Nápad zajímavý, ale asi mi trochu nesedí styl psaní autora, s tím jsem se potýkala i u prvního dílu.

17.07.2020

Lovci perel Lovci perel Colin Falconer (p)

Určitě se mi z této série líbil první díl. Ale asi jsem od něj čekala více. Protože prostředí lovců perel je podle mého velice zajímavé. Ke konci už bylo hodně postav a kniha byla podle mě delší než by potřebovala.

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Pořád jsem si myslela, co je to za matku a nakonec jsem si říkala, co je to za syna. Trochu mi trvalo než jsem se začetla, ale nakonec měla kniha zajímavé rozuzlení.

17.07.2020

Odříkaného manžela největší krajíc Odříkaného manžela největší krajíc Alena Jakoubková

Původně jsem si od autorky chtěla přečíst jinou knihu, ale tu jsem nesehnala, tak jsem sáhla po této knize. První dvě třetiny se mi líbily konec mě asi spíš zklamal.

Božský Božský Christina Lauren

Za mě ne. Knihu jsem četla jenom proto, že jsem přečetla knihy předchozí a nevím, možná jsem je četla moc rychle po sobě a přišly mi knihy na jedno brdo.

Sněhová královna Sněhová královna Hans Christian Andersen

No potřebovala jsem něco do čtenářské výzvy. Za mě Andersen ne.

Vinohrad Vinohrad Tamara McKinley

Knihy z Austrálie miluju, ale tady jsem se docela musela nutit dočíst ji. Přišla mi taková moc natažená stačila by polovina stránek a věřím, že by byla lepší.