TimeLord TimeLord komentáře u knih

Zápisník smrti 13 Zápisník smrti 13 Cugumi Óba (p)

Súhrn postáv atď. Všetko som to tam nečítal, ale bavilo ma interview s autormi.

27.08.2018 4 z 5

Zápisník smrti 12 Zápisník smrti 12 Tsugumi Ohba

Komentár k celej sérii:
Najprv som videl anime, ktoré ma do polovice strašne bavilo. Zistil som, že vyšla aj manga v češtine, a nemohol som to nekúpiť. Naozaj dobre spracované, kresba pekná, skoro všetky postavy boli podarené, a samostatná myšlienka zápisníku smrti je výborná. Manga je naozaj skvelá. Jediné, čo mi vadilo bol Near, ale dokázal som to prežiť. Je to napínavé dielo, s výbornou atmosférou, myslím, že som si to užil viac než anime.

Zápisník smrti 11 Zápisník smrti 11 Tsugumi Ohba

Zápisník smrti 10 Zápisník smrti 10 Tsugumi Ohba

Zápisník smrti 9 Zápisník smrti 9 Tsugumi Ohba

27.08.2018 5 z 5

Zápisník smrti 8 Zápisník smrti 8 Cugumi Óba (p)

Zápisník smrti 7 Zápisník smrti 7 Tsugumi Ohba

27.08.2018 5 z 5

Zápisník smrti 6 Zápisník smrti 6 Cugumi Óba (p)

Zápisník smrti 5 Zápisník smrti 5 Tsugumi Ohba

Zápisník smrti 4 Zápisník smrti 4 Tsugumi Ohba

Zápisník smrti 3 Zápisník smrti 3 Tsugumi Ohba

Zápisník smrti 2 Zápisník smrti 2 Tsugumi Ohba

Zápisník smrti 1 Zápisník smrti 1 Tsugumi Ohba

Superman/Batman: Supergirl Superman/Batman: Supergirl Jeph Loeb

Dobrý komiks, podľa mňa sa hodí pre začiatočníkov

Batman: Kameňák a další příběhy Batman: Kameňák a další příběhy Alan Moore

Muž, který se smál je veľmi dobrý komiks s Batmanom a Jokerom, hlavne pre mňa, pretože mám obidve tieto postavy veľmi rád. Kresba bola dobrá, a žiadne mínus nevidím.
Kameňák je druhý komiks v tejto knihe, a ten tiež nesklamal. Páčil sa mi o trochu menej ako ten prvý, ale vôbec som sa nenudil.

27.08.2018 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Sériu Harryho Pottera som začal čítať v ôsmych rokoch. Čo povedať, bola to jedna z mojich najobľúbenejších.

27.08.2018 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

27.08.2018 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

27.08.2018 4 z 5