TimeLord TimeLord komentáře u knih

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Sériu Harryho Pottera som začal čítať v ôsmych rokoch. Čo povedať, bola to jedna z mojich najobľúbenejších.

27.08.2018 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

To To Stephen King

Horory nejak nečítam ani nepozerám, ale toto ma zaujalo, a rozhodol som sa to prečítať. Skoro 1100 strán, písmen na strane bolo dosť, takže to dalo zabrať. Ale aj tak som to čítal rýchlo, lebo ma to veľmi chytilo. Niektoré veci by mi ani nikdy nenapadli, veľa ich bolo aj zvrátených. Ale neurobil som chybu, že som sa do tejto knižky pustil.

Iba ty možeš zachrániť ľudstvo Iba ty možeš zachrániť ľudstvo Terry Pratchett

Strašná blbosť, nedokázal som to do bojovať dokonca.

27.08.2018 odpad!

Hobbit Hobbit J. R. R. Tolkien

Klasika :)

27.08.2018 5 z 5

Príbeh by ani nebol zlý, ale tie postavy mi nejako moc nesadli

27.08.2018 3 z 5

Joker Joker Brian Azzarello

Čakal som viac, ale zlé to nebolo. Kresba je určite plus, príbeh ma až tak nechytil, dal by som tak 70%

Dávný čas Dávný čas Trevor Baxendale

Ušlo, na koniec série dobré.

Generace velkého třesku Generace velkého třesku Gary Russell

Nepridám sa k väčšine, a poviem, že som si tú knihu dosť užil. Áno, bola napísaná takým iným štýlom, ale čítať sa v pohode dala. Prečítal som ju za chvíľu, a nebol som sklamaný.

Královská krev Královská krev Una McCormack

Mne sa to docela páčilo, aj keď miestamk nezaujímavé.

Roj hrůzy Roj hrůzy Mike Tucker

Kniha za prečítanie stojí, ale žiadny skvost.

Dalecká generace Dalecká generace Nicholas Briggs

Miestami ma kniha nudila, a ten koniec bol teda iný ako som čakal. Je to taká priemerná knižka.

27.08.2018 3 z 5

Silueta Silueta Justin Richards

Tretia kniha zo série, určite nezklamala. Fanúšikov seriálu určite poteší.

Doctor Who: Město smrti Doctor Who: Město smrti Douglas Adams

Tento príbeh mám o dosť radšej v tomto knižnom podaní, ako v tom seriálovom

27.08.2018 5 z 5

Doctor Who - Shada: Ztracené dobrodružství Douglase Adamse Doctor Who - Shada: Ztracené dobrodružství Douglase Adamse Douglas Adams

Ďalšia epizóda Doctora Who v podaní knižky. Tentokrát je to ale trochu výnimočné, lebo táto epizóda nebola nikdy dotočená, takže kniha za prečítanie určite stojí.

27.08.2018 5 z 5

Captain Marvel: Život a smrt Captaina Marvela. Část druhá2 Captain Marvel: Život a smrt Captaina Marvela. Část druhá2 Jim Starlin

Zo začiatku je to priame pokračovanie prvej časti, okrem čísel Marvela tam máme aj číslo Avengers. Ku konci to bolo lepšie a lepšie, aj ako sa Marvel postavil Thanosovi. Záverečný zošit, kde už po siedmych rokoch Captain Marvel umiera je najlepší, dokáže aj dojať. Čistých 100%

27.08.2018 5 z 5

Captain Marvel: Život a smrt Captaina Marvela. Část první Captain Marvel: Život a smrt Captaina Marvela. Část první Jim Starlin

Najprv som si chcel kúpiť NHM Marvela, ale nakoniec ma zaujal tento komiks. Dobre sa čítal, Thanos ako záporák ma potešil.

Vražda v Orient-expresu Vražda v Orient-expresu Agatha Christie

Ďalšia detektívka od Agathy Christie s neuveriteľným rozuzlením. Rýchlo sa čítala, a rozhodne som sa pri nej nenudil.

26.08.2018 4 z 5

Výlet za všechny peníze Výlet za všechny peníze Jeff Kinney (p)

Najlepší diel zo série! Dosť som sa nasmial

26.08.2018 5 z 5

Wolverine Wolverine Len Wein

Obsahuje komiks Hon na Mystique, ktorý je podľa mňa úplne mega. Kresba sa mi moc páčila. Predtým je len nejaké to retro, kde sa Wolverine objavil po prvýkrát.

15.08.2018 5 z 5