Tialexa Tialexa komentáře u knih

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Kniha byla skvělá. Měla jsem několik vlastních teorií na to, kdo je ten pisatel, ale všechny byly chybné. Ne vždy je člověk opravdu takový, jak se chová před lidmi. Doporučuji

29.04.2021 5 z 5

Kam jsi odešla Kam jsi odešla Gayle Forman

Druhý díl celé série byl skvělý stejně jako první. Nejhezčí byl ale stejně konec. Doporučuji všem, kterým se líbil první díl.

26.04.2021 5 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Druhy díl byl super. Doporučuji

25.04.2021 5 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Nejprve jsem viděla film, ale kniha byla lepší i když některé části byly ve filmu lepší. Ale jinak celkově je lepší kniha než film. Rozhodně doporučuji.

24.04.2021 5 z 5

Dědictví Atlantidy Dědictví Atlantidy Marliese Arold

I třetí a tedy nejspíš poslední díl celé série se četla bezvadně. Doporučuji

Návrat do Atlantidy Návrat do Atlantidy Marliese Arold

I druhá kniha byla senzace. Opět doporučuji

Tajemství Atlantidy Tajemství Atlantidy Marliese Arold

Knihu jsem přečetla za pár dní. Je úžasná. Doporučuji

Anička na horách Anička na horách Ivana Peroutková

I když je to už dlouho co jsem tuhle knížku četla, tak ji musím doporučit všem malým čtenářům, které baví číst jednoduché knížky plné přátelství.

22.04.2021 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou Gayle Forman

Nejprve jsem viděla film, který se mi moc líbil a tak jsem se rozhodla přečíst knihu. Kniha se líbila o dost více nežli film. Doporučuji.

21.04.2021 5 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Kniha se mi moc líbila. Nejprve jsem viděla film, ale kniha byla ve většině ohledech lepší než film. Rozhodně doporučuji.

17.04.2021 5 z 5

Čtyřka: Divergentní povídky Čtyřka: Divergentní povídky Veronica Roth

Potom všem co se odehrálo v posledním díle bylo pro mě tohle takové oddychové. Doporučuji

09.04.2021 5 z 5

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Kniha byla super. Rozhodně doporučuji nejprve přečíst

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Nejprve jsem viděla všechny filmy, takže jsem věděla jak to dopadne. Ale i tak mě kniha vtáhla do děje. Doporučuji

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

I poslední díl celé série byl fantstický. Doporučuji celou sérii

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Viděla jsem nejprve film, ale musím přiznat, že kniha se mi líbila mnohem více. Přišla mi zajímavější. Doporučuji přečíst

Aliance Aliance Veronica Roth

Kniha se mi líbila, dostala se mezi mé nejoblíbenější. Doporučuji

24.03.2021 5 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Nejprve jsem viděla film a poté jsem si na doporučení kamarádky přečetla knihu. A bylo to bomba. Kniha se mi více líbila. Film byl předvídatelný. Doporučuji přečíst nejprve knihu.

18.03.2021 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Kniha se mi moc líbila, ikdyž jsem předtím viděla film. Podle mého názoru je knižní verze napínavější a celkově lepší než filmová. Doporučuji

16.03.2021 5 z 5

Vládkyně ohně Vládkyně ohně Matt Ralphs

Kniha se mi líbila možná více než první díl. Byla senzační. Ráda si počkám na pokračování.

06.03.2021 5 z 5

Dcera ohně Dcera ohně Matt Ralphs

Kniha se mi moc líbila. Užila jsem si ji moc. Dobře se mi četla.

06.03.2021 5 z 5