Vládkyně ohně

Vládkyně ohně https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/383730/bmid_vladkyne-ohne-uCU-383730.jpeg 4 47 7

Dcera ohně série

< 2. díl

Hazelina matka je stále v rukou démonů. Ale dívka se nehodlá vzdát. Proto teď míří do nejstřeženějšího vězení v zemi – do londýnského Toweru. V něm mocný a nebezpečný Řád lovců čarodějnic drží Nicolase Murrella, člověka zodpovědného za matčin únos. Jen on může Hazel říct, kde má matku hledat. Jenže jak se k němu dostat? V přestrojení za chlapce Hazel pronikne přímo do středu Řádu. Podaří se jí ukrýt svoji pravou identitu a také to, že ona sama je čarodějkou, která ovládá nebezpečné kouzlo, kouzlo ohně?... celý text

Dobrodružné Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Fire Witch , 2016

viki77
15.01.2023 5 z 5

I druhý díl je moc pěkný doporučuji.

M.C.SMITH
14.02.2022 4 z 5

Bylo to lepší než první díl, to musím uznat. Líbil se mi lovec čarodějnic, a jako vždycky byl Bramley naprosto perfektní. Ten té knize prostě dodal potřebný šmrnc. Chtělo by to ještě třetí díl, abych věděla, jak vše dopadne.
Za mne dobrý, oddechovka, která se velmi snadno četla.

Tialexa
06.03.2021 5 z 5

Kniha se mi líbila možná více než první díl. Byla senzační. Ráda si počkám na pokračování.

Alusa111
16.02.2021 5 z 5

Pokračování prvního dílu :D
Podle mě byl tento druhý díl více zajímavý a napjatý, ale oba díly jsou super:D Jen a jen doporučuji

_Nelisa_
02.01.2021 3 z 5

Za mě tenhle díl byl určitě lepší než první. Zase krásná obálka, ale trochu mě zklamal konec, je to takové nezakončené jako kdyby měl být další díl jenže není (teda alespoň teď není). Ale knihu celkově doporučuji.

1259
04.11.2018 5 z 5

Tady ten díl byl samo sebou zajímavější, než první a taky se v něm děj pořádně rozjel. Doufám, že bude pokračování.

laura
02.10.2018 3 z 5

Tak nevím, jestli 2. díl byl lepší nebo horší a proto nakonec dávám stejné hodnocení... Možná jsem ovlivněná tím, že jsem knihu četla ve špatném období, kdy na ni nebyl téměř čas a tak jsem měla celkový dojem z příběhu roztříštěný... Ale tak nějak mi připadalo, že se toho moc nedělo, pořád se to točilo kolem stejného problému a ten se nakonec stejně nevyřešil. Říká se, že prostřední díly trilogií jsou o ničem a tady mi to tak trošku připadalo. Ale nemůžu říct, že by se mi kniha nelíbila. Vztahy mezi hlavními hrdiny se prohloubily, ukázalo se, že na první dojem se ne vždy má dát, a že každý problém lze vidět jinak, každý člověk má víc tváří... Rozhodně jsem zvědavá na zakončení celé trilogie.