Tialexa Tialexa komentáře u knih

Pět kroků od sebe Pět kroků od sebe Rachael Lippincott

Skvělá kniha. Nejprve jsem viděla film, ale jako většinou byla kniha lepší. Doporučuji všem, kterým se líbila kniha Hvězdy nám nepřály.

19.12.2021

Prázdné sliby Prázdné sliby Lexi Ryan

No. jestli se vám líbila série Selekce, Alea dívka moře, Twillight saga nebo podobné knížky tak si Prázdné sliby zamilujete. Knížka byla napínavá až dokonce ani romantická linka nechyběla. doporučuji.

30.11.2021 5 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

kniha se mi velice líbila. byla skvělá miluji LJ i PK

30.11.2021

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Skvělý příběh. Začetla jsem se okamžitě a zamilovala taky. Je to dokonalý příběh který doporučuji každému čtenáři.

18.11.2021 5 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

Skvělá kniha miluji VA.

18.11.2021 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Kroniky prachu je úžasná knížka. Zamilovala jsem se do ní hned poprvní stránce. Lin Rina ví jak čtenáře zaujmout. Takže děkujeme Lin Rino za dokonalé knižní dílo. Doporučuji hrozněmoc knihu si přečíst.

15.11.2021 5 z 5

Náhradní kluk Náhradní kluk Kasie West

kniha byla skvělá, ostatně jako všechny knihy od Kasie West. U knihy jsem se bavila a dokázala mě vtáhnout okamžitě do děje.

12.11.2021 5 z 5

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Skvělá kniha není co dodat

24.10.2021 5 z 5

Krvavý slib Krvavý slib Richelle Mead

Bezvadné díl. Moc se mi líbil. Byla to sranda.

17.08.2021 5 z 5

Spoutáni magií Spoutáni magií Richelle Mead

Skvělý díl. Byla to pecka. Nikdy by mě nenapadlo, že to tak dopadne.

17.08.2021 5 z 5

Poslední hvězda Poslední hvězda Rick Yancey

Kniha byla super. Ale i přesto byl první díl nejlepší.

30.07.2021 5 z 5

Stínem políbená Stínem políbená Richelle Mead

Trojka byla napínavá až do konce. Byla skvělá. Stojí za přečtení.

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Kniha byla super. Byla o mnoho lepší než film, který byl také super.

Mrazivý polibek Mrazivý polibek Richelle Mead

Druhý díl byl super. Byl napínavý i velice čtivý. Doporučuji všem kterým se líbil první díl.

Návrat Návrat Kristina Magdalena Henn

Skvělý příběh. Podle mě lepší než film, ale stále mi vadily překlady jmen.

22.05.2021 4 z 5

Rychlý jako vítr Rychlý jako vítr Carola Wimmer

Nejprve jsem viděla všechny tři díly filmu a až teprve potom jsem si přečetla knihu. Kniha jde mi líbila, jediné co hodnotím negativně je česky překlad jmen, za který strhávám jednu hvězdičku.

22.05.2021 4 z 5

Řeka zapomnění Řeka zapomnění Tanya Stewner

Tak tahle kniha byla skvělá. V jednu chvíli jsem si připadala opravdu jako bych tam byla taky, což se zase tak často nestává a když už tak ne tak to není tak živě jako tady. Rozhodně doporučuji všem, kterým se líbily předchozí díly.

21.05.2021 5 z 5

Pátá vlna Pátá vlna Rick Yancey

Nejprve jsem viděla film, ale kniha je podle mého názoru o dost lepší a taky z knihy pochopíte snad všechno co jste ve filmu nepochopili. Rozhodne doporučuji všem, kteří viděli film i všem, kteří mají rádi fantasy a SCI-FI.

21.05.2021 5 z 5

Luisa a Lotka Luisa a Lotka Erich Kästner

Kniha je skvělá, ale také film není k zahození. Kniha mě zaijala už po prní kapitole. Doporučuji

30.04.2021 5 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

příjemné čtemí před spaním

30.04.2021 5 z 5