Tevik Tevik komentáře u knih

Čtvrtý jezdec Apokalypsy Čtvrtý jezdec Apokalypsy Hana Parkánová-Whitton

Pěkné historické nenáročné čtení. Jak se říká taková ,, jednohubka''. Kniha se hezky čte, na zimní večery ideální.

04.02.2020 5 z 5

Jezdec věstí smrt Jezdec věstí smrt Peter Tremayne (p)

Opět vynikající příběh, sestra Fidelma nepřestává překvapovat.

04.02.2020 5 z 5

Experiment s dívčím srdcem Experiment s dívčím srdcem Vladimír Poštulka

Přečteno za jeden den, čekala jsem trochu více povídek o vztazích mezi ženami a muži, ale nebylo to špatné, příběhy se pěkně četli.

01.01.2020 4 z 5

Modlitba za zatracence Modlitba za zatracence Peter Tremayne (p)

Sestea Fidelma je velmi podařená série. Často u těchto knih přemýšlím, jaký by byl svět, kdyby zůstal u víry sestry Fidelmy a jich podobných.

29.12.2019 5 z 5

Inspektor s velkým ptákem Inspektor s velkým ptákem František Niedl

Opět skvělé, inspektor nezklamal, doufám v pokračování.

25.12.2019 5 z 5

Super knížka, snad každá maminka se v nich musí vidět, akorát obdivuji to rychlé zlepšení běhu mě se to stále nedaří

25.12.2019 5 z 5

Příliš tenkej led Příliš tenkej led Zdenka Hamerová

Velmi podařená detektivka, lehce se čte, má spád a do konce knížky tipujete kdo je vrah, jestli opravdu nějaký je..........

30.06.2019 5 z 5

Inspektor Prevít Inspektor Prevít František Niedl

Skvěle napsaná detektivka, detektivovi hlášky mě několikrát vykouzlily úsměv na tváři.

27.06.2019 5 z 5

Dar lásky Dar lásky * antologie

Všechny romantické příběhy doprovází kouzlo vánoc.

25.06.2019

Touha Touha Amanda Quick (p)

Krásná romantika, někdy je prostě potřeba utéct do jiného světa.

25.06.2019 5 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Pěkná, čtivá kniha o mezilidských vztazích na vesnici. Generační rozdíly staré a stále se opakující jako lidstvo samo.

14.04.2019 5 z 5

Krev na lopuchu Krev na lopuchu Vlastimil Vondruška

Pěkné povídky, možná trochu předvídatelné, ale hezké čtení.

26.01.2019 4 z 5

Záleží na tom co čtenář od této knihy očekává, za mě se očekávání splnilo, opět jsem se zasmála a odreagovala. I kdyby další knížky byly ve stejném duchu, jak se jim často vyčítá, vůbec by mi to nevadilo a naopak se na ně vždy s chutí vrhnu.

16.01.2019 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Nádherná kniha odehrávající se ve strašné době, velmi zajímavě a čtivě napsaná. Můj nejhezčí vánoční dárek.

04.01.2019 5 z 5

Nejkrásnější čas v roce Nejkrásnější čas v roce Joanna Bolouri

Pěkná úsměvná oddechovka na vánoce, trochu mi ze začátku vadilo pár sprostých slovníček.

04.01.2019 5 z 5

Komu straší ve věži Komu straší ve věži Marie Rejfová

Humorná detektivka, skvělá k odpočinku a relaxaci. Pěkně se čte.

19.12.2018 5 z 5

Láska, duše a francouzská kuchyně Láska, duše a francouzská kuchyně James F. Twyman

Pěkná kniha k zamyšlení.

14.12.2018 4 z 5

Bylo nás pět Bylo nás pět Karel Poláček

Knížka čtena díky výzvě a musím říct, že nelituji.

11.12.2018 4 z 5

Tuto knihu jsem koupila dceři na vánoce a při balení jsem se do ní začetla. Moc pěkná kniha.

09.12.2018 4 z 5

Levandulový pokoj Levandulový pokoj Nina George

Pro milovníky knih asi příjemná volba.

09.12.2018 4 z 5