Terka18 Terka18 komentáře u knih

Hrátky s doktorem Hrátky s doktorem J. D. Hawkins

Nenadchne a neurazí. Zbytečně moc roztahané a spousta hluchých míst, která by v příběhu být nemusela. Je to vyloženě odpočinkové čtení, které mě osobně zrovna moc nenadchlo. Bylo jen velmi málo momentů, kdy jsem si řekla, že takového muže bych chtěla taky.

19.08.2023 2 z 5

Drahá Avo Drahá Avo Ilsa Madden-Mills

Příběh byl rozhodne zajímavý, plný lásky, bolesti, překonávání sebe sama a postavení se zpět na nohy, když jste padli na úplně dno. Ze začátku jsem si říkala, že to asi nebude ten nejlepší šálek pro mě. Ale nakonec mě kniha chytla a já šla cestou s hlavními hrdiny. Jsem ráda, že se příběh uzavřel úplně se vším všudy. Nic nezůstalo otevřené.

12.08.2023

Anti-přítel Anti-přítel Penelope Ward

Kniha se mi moc líbila. Hlavního hrdinu jsem si oblíbila tak jak Sunny. Byl úžasný a jsem ráda, že kniha skončila tak jak skončila a já se mohla zasnít a usmát se. Příběh hezky plynul už od samého počátku a to já vždycky u dobré knihy ocením.

07.08.2023 5 z 5

Ve snu Ve snu Anne Pätzold

Nebylo to úplně špatné, ale ne něco, co bych si chtěla v knihovně nechávat a číst s radostí zase. Příběh měl dobrou myšlenku a dobrý spád, ale nějak mě nechytil. Spíš odpočinkové čtení na odpoledne. Příběh mě nevtáhl do sebe tak jak jsem čekala.

01.08.2023 3 z 5

Až na kost Až na kost Ellison Cooper

Skvělý třetí díl. Znáte ten pocit, když čtete, jste s hrdiny na místě a najednou zjistíte, že vám zbývá pár stránek do konce a vy nechcete aby to vlastně skočilo. A navíc já chtěla aby to skončilo jinak, trošku toho šťastného konce bylo, ale mohlo ho být více. Ale chtělo by to další díl. Některé věci je potřeba dořešit

26.07.2023 5 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Dobré pokračování série. Příběh měl spád a zajímavý nápad sám o sobě. Jak někteří vinici dokážu být vážně psychicky narušení, že dokáží udělat takové věci. Příběh se mi líbil a nemám co vytknout.

23.07.2023 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Výborný thriller a řekla bych i detektivka v jednom. Prostě vás to pohltí a nepustí. Je to napsané tak poutavě, že když jsem měla čas tak jsem ji za den zhltla skoro celou. A musím uznat, že pachatele jsem neodhalila. Typovala jsem špatně a na konci to bylo docela překvapení. Jsem zvědavá na další díl.

17.07.2023 5 z 5

Hudba z vedlejšího kupé Hudba z vedlejšího kupé M. K. Hardy

Příjemné oddechové čtení. Pěkně a nenáročně kniha plyne. Příběh se mi líbil. Ale na Háku to nemá. Ta je moje topovka.

13.07.2023 5 z 5

Knihomolka Knihomolka M. K. Hardy

Moc hezké čtení. Příběh jsem si užívala. Hlavní hrdinové byli skvělí. Příběh tak hezky plynul a kdyz mate čas tak jej přečtěte za par dní.

06.07.2023 5 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Lisa Regan

Další napínavý a skvělý příběh ze série. Kniha se čte sama. Kdybych měla čas tak za den až dva ji mám slupnutou a užívala jsem si každou stránku.

28.06.2023 4 z 5

Pak ses objevila ty Pak ses objevila ty Helen Paris

Tohle bylo úžasné. Příběh krásně plynul a pohladil po duši i po srdci. Do srdce se mi příběh zaryl hodně a hlavní hrdina mi připomínal i někoho ze svého života. U vyprávění souvislosti jsem měla i slzy v očích jak mi bylo Willa líto. Úžasný příběh.

22.06.2023 5 z 5

Perfektní manželství Perfektní manželství Jeneva Rose

Dobrý příběh a skvěle promyšlená vražda. Jen mě mrzelo, že jsem vraha odhadla docela dost rychle, hned na začátku knihy. Ale i tak jednotlivé souvislosti byly velice zajímavé a některé i nepředvídatelné.

18.06.2023 4 z 5

Touha Touha Helen Hardt

Bohužel podle anotace jsem si představovala jiný příběh. Ne sex hned tak ze začátku a mimo to nic moc děj ani pořádné seznámeni s hrdiny. Erotika od prvních stránek, ale já potřebuji v knihách víc.

13.06.2023 1 z 5

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

Smutný příběh k zamyšlení se šťastným koncem. Téma, které je mezi námi, jen někteří před ním zavírají oči, protože je složité a bolestivé? I tak to může být. Autorka to podala dobře a čtivě. Příběh měl spád. Hlavní hrdinové si prožili dost utrpení, ale po dřině byli odměněni.

11.06.2023 4 z 5

Poslední song Poslední song Nicole Böhm

Tohle bylo přesně to co jsem potřebovala v daném období. Nádherný příběh, který pohladil po duši a dostal se mi do srdce a už tam zůstane. Příběh se mi moc líbil od první stránky. Juliana jsem si zamilovala a nevím jak popsat dokonalost příběhu. Protože pro mě dokonalý byl, když jsem ho četla.

07.06.2023 5 z 5

BreakAway BreakAway Anabelle Stehl

Nic náročného. Odpočinkový příběh na slunečné dny. Kniha se čte dobře a dej pěkně plyne. Pár dějových zvratů, ale nic co by mě vyloženě zaskočilo. Doporučuji jako odpočinkové čtení.

02.06.2023 4 z 5

Co když uvěříme Co když uvěříme Sarah Sprinz

Odpočinkový příběh, nic náročného. Pár zvratů bylo, ale příběh plynul tak klidně a nenáročně. Moc pěkně se kniha četla.

25.05.2023 4 z 5

Přitažlivost mezi námi Přitažlivost mezi námi Brittainy C. Cherry

Kniha se četla moc dobře a moc hezký příběh. Studené srdce roztálo a zacelilo se, aby bylo schopné dávat vřelou lásku.

15.05.2023 5 z 5

Tiché vody Tiché vody Brittainy C. Cherry

Příběh byl hodně zajímavý a čtivý i ze života. Protože něco takového se může stát i mimo stránky knih. Ale bohužel mě příběh nechytil tak jak by měl a jak jsem doufala. Byli to moc natahované a zdlouhavé. Kniha mohla být o čtvrtinu kratší a nic by se nastalo.

10.05.2023 4 z 5

Oheň mezi námi Oheň mezi námi Brittainy C. Cherry

Slabší než první díl. Ale i tak byl příběh poutavý a z jiného prostředí. Více temna a závislostí. Ovšem pro mě to nemělo to zvláštní kouzlo, které by mě chytilo a nepustilo.

08.05.2023 4 z 5