terijans terijans komentáře u knih

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Kniha mě nadchla, přestože nejsem fanouškem thrillerů, jen konec byl příliš strohý, přečteno za den.

24.10.2018 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Kniha se mi líbila, dobré čtení a dobrý nápad všechny osudy propojit.

22.10.2018 4 z 5

Připomnělo mi to skvělý první díl, tento byl taky skvělý. Opět jsem se několikrát zasmála nahlas!

19.10.2018 5 z 5

Deník bulimičky Deník bulimičky Diana Fey

Kniha měla jak dobré, tak špatné pasáže, konec jsem nedočetla, nicméně si cením toho, že šla autorka s kůží na trh.

18.10.2018 1 z 5

Dospelosť je mýtus Dospelosť je mýtus Sarah Andersen

Trefné, milé, vtipné=super.

18.10.2018 5 z 5

Kočky útočí Kočky útočí Sarah Andersen

Proč jsem o tomto dílku nevěděla dříve? Jednoznačně pět hvězdiček!

18.10.2018 5 z 5

Továrna na sny Továrna na sny Anie Songe

Čtu blog Anie, knížka pro mě byla spíše takovým shrnutím všeho, co jsem věděla, ale hezké čtení to bylo, to zase jo.

18.10.2018 3 z 5

Autismus & Chardonnay Autismus & Chardonnay Martin Selner

Pana Selnera sleduji i na Twitteru, kde jsem se o knize vlastně dozvěděla. Je to kniha smutná, dojemná, veselá i hluboká, přečetla jsem za jeden den. Skvělý počin!

20.06.2018 4 z 5

Šlehačková oblaka Šlehačková oblaka Tereza Salte

Kniha mě moc neoslovila, Terezin blog čtu, ale tady prostě nebylo, nic, co by mě přinutilo se ke knize ještě jednou vrátit. Trošku zklamání, ale vyzdvihnu popis norského života.

20.06.2018 2 z 5

Hrdý Budžes Hrdý Budžes Irena Dousková

Tuto knihu můžu číst pořád dokola!

20.06.2018 5 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Dobrá oddychovka vhodná třeba na léto.

13.06.2018 3 z 5

Jedna želva za druhou Jedna želva za druhou John Green

Asi nejlepší z Greenových knih.

30.05.2018 4 z 5

Losos v kaluži Losos v kaluži Markéta Lukášková

Skvělá oddychovka, která vzala za srdce. Pěkná kniha.

02.05.2018 4 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Na knihu jsem slyšela ódy, autorka je mi sympatická, ale bohužel jsem nedočetla, nebavilo mě to vůbec. Téma samotné je ovšem velmi zajímavé.

Má lady Jane Má lady Jane Cynthia Hand

Milé, pohádkové, vtipné, četla se mi dobře.

27.04.2018

Knihu jsem měla přečtenou asi za čtyři dny. Bavila mě, i když někdy už hraničila s absurditou. Mám ráda humor pana Landsmana. Hodnotím třemi hvězdičkami.