láskyplnáTerez láskyplnáTerez komentáře u knih

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Kdo mě sleduje na Youtube nebo na Instagramu tak ví, že mám strašně ráda Harryho Pottera. Pokaždé, když se začítám do příběhu, se přenesu do toho božského, tajuplného světa kouzel, horší pak je, když se vracím zpátky do reality a musím dělat běžné mudlovské práce a kouzla jsou na to příliš malá.

Teď konkrétně k prvnímu dílu. Jakožto film, jsem si ho vždycky pletla s dvojkou. Vůbec nevím proč, ale většinu scén z jedničky jsem si vsugerovávala do dvojky, například Chloupka nebo horského Trolla.

Jako díl, mi přijde ze všech nejslabší. Neříkám, že je špatný, to vůbec!

Celkově mi ta dějová linka ohledně kamene mudrců, přijde taká nejslabší. Vadí mi tam mnoho postav, jako třeba profesor učící obranu proti černé magii, profesor Quirrell. Nebo charakter Snapea. Hrůza.

Každý známe ten boží svět Harryho Pottera. Svět plný mocných kouzelníků a čarodějů. Každý, kdo jsme třeba pouze viděli film, hned jsme se chtěli vžít do role bradavických studentů. Chtěli jsme zažívat dobrodružství jako Golden trio. Chtěli jsme umět kouzlit.

03.03.2017

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Fakt zírá! Měla jsem trošku předsudky, ale o to více se mi to líbilo! Opravdu bomba! Zatím nejlepší knížka roku! :))

20.01.2017 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Asi do stránky 130 jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Pak už se to pouze vleklo. Nedoporučuji.

14.12.2016 1 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Kniha se mi líbila, ale určitě se nerovná sérii.

14.12.2016

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

90. nejlépe hodnocená kniha? Za mně vůbec. Když všem říkám, jak se mi tahle kniha nelíbila, tak jen nesmyslně zvednou obočí a dodají, že jsem knížku nepochopila a označují mně za naivní. Kdyby se mi nelíbila já nevím, Sophie Jordan, tak je to v pohodě, ale když se mi vůbec nelíbil Princ, tak jsem hned "jednoduchá" holka, co nepochopila děj? Za mně zkrátka ne.

01.12.2016

Drakie Drakie Sophie Jordan

Hodně jsem se knihy bála, přece jen, draci nejsou "ti mí oblíbení". Ani Eragona jsem nečetla. Tahle knížka se mi opravdu strašně líbila! Četla jsem ji na Silvestra, minulý rok a následně prvního dočetla! Opravdu, wow!

01.12.2016 5 z 5

Denník Anny Frankovej Denník Anny Frankovej Anne Frank

I když je to kniha smutná, tak ji prostě miluji :)
Anne mi opravdu přirostla k srdci, a kdyby jsme se osobně znali, tak by jsme si určitě hodně rozuměli. Knize uděluji plný počet hvězd :-*

19.01.2016 5 z 5

Bylo to fakt super! :)

06.01.2016 5 z 5

Bylo to fakt super! :)

06.01.2016 5 z 5

Pomeranče v podprsence Pomeranče v podprsence Ivona Březinová

Knihu jsme měli loni v povinné četbě a ... hrůza!!

06.01.2016 2 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Kniha mi vůbec nesedla. Asi je to tím, že je to pohádka nebo já nevím ale fakt se mi moc nelíbila..

06.01.2016

Prevítem snadno a rychle Prevítem snadno a rychle Simon Brett

"nic moc"

06.01.2016 2 z 5

Drakie Drakie Sophie Jordan

Má nej za rok 2015!

04.01.2016 5 z 5

Lola Rose Lola Rose Jacqueline Wilson

Knížka je podle mně trochu měně veselá?!
Asi nejslabší dílo p. Wilsonové :(

04.01.2016 3 z 5

Probuzení Probuzení Lisa Jane Smith

Za mně 1 hvězdu maximálně! Nedalo se to číst, přestala jsem ani ne v polovině.. hrůza!

04.01.2016 1 z 5

Výlet za všechny peníze Výlet za všechny peníze Jeff Kinney (p)

Tato kniha je nejlepší z celé série. Soudím to kvůli tomu, že je to z jiného prostředí- nějaká změna.. Moc se mi to líbilo a vůbec se nestydím, že to v mém věku čtu :D

15.10.2015 5 z 5

Fakt smůla Fakt smůla Jeff Kinney (p)

15.10.2015 5 z 5

Denník odvážneho bojka Denník odvážneho bojka Jeff Kinney (p)

15.10.2015

Můj vlastní deník malého poseroutky Můj vlastní deník malého poseroutky Jeff Kinney (p)

Brácha ho měl, a byl super :)) Doporučuji... Ani nebyl tak drahý :-)

15.10.2015 5 z 5

Páté kolo u vozu Páté kolo u vozu Jeff Kinney (p)