Páté kolo u vozu

Valentýnský večírek na Gregově škole převrátil jeho svět vzhůru nohama. Greg se ze všech sil snaží najít holku, s kterou by na něj šel, a bojí se, že zůstane na ocet. Jeho nejlepší kamarád Rowley taky nemá růžové vyhlídky, ale to je chabá útěcha. Nečekanou souhrou náhod se to Gregovi nakonec podaří a páté kolo u vozu je Rowley. Ovšem toho večera se odehraje spousta věcí a nakonec není tak docela jisté, kdo vlastně bude mít štěstí nebo neštěstí v lásce....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/160595/pate-kolo-u-vozu-lYm-160595.jpg 4.2365

Deník malého poseroutky/Denník odvážneho bojka (7.)

Humor, Pro děti a mládež
Vydáno:, CooBoo

Kniha Páté kolo u vozu

Zpivajici_Paja

poseroutka mě nezklamal

Toms16

Kniha byla dobrá a vtipná

Pejuška

vtipné a oddechové jako vždy

heliiinka
27.12.2018

Konečně vtipný díl, kde nejsou jenom Gregovy dětinské vylomeniny. Zabaví na dvě hodinky.

NightShade
10.09.2018

Greg nám dospívá! Po těch dovu slabších dílech tu máme konečně něco lepšího. Tohle se mu povedlo.

Mygli
02.09.2018

Ze sedmi zatím přečtených poseroutku je pro mě právě tento nejlepší. Od začátku do konce jsem se chlámal jak zkárovaná opice ;-D

sola_lupa
12.03.2018

Greg nám očividně začal trošku dospívat, ale pořád mu jde jen o sebe, takže to nakonec zkazí a Rowley je král.

Kačkaknihomol
23.01.2018

Jelikož jsem se nějak chtěla zbavit té hromady nepřečtených knih, pustila jsem se do poseroutky, protože přeci jen, co je brakovějšího a oddechovějšího než právě tyhle deníky? Nechci se opakovat, jak jsem ale u minulých dílů psala, je to pořád podle toho samého vzorce, kdy se Gregovi stávají různé patálie (vata), a hlavní téma asi nad touhle knihou levituje, protože ho tam téměř nikdy nevidím. Téma je sice hezký, ale je tady zase vata, navíc je to spíš o Gregovi a jeho marném pokusu najít si nějakou holku, než o samotném plesu. Tahle kniha má štěstí, že jí komentuju hned po jejím přečtení, zítra bych si asi vzpomněla jen na polovinu děje. No jo, ale přeci jen, takové už deníky poseroutky jsou- těžko zapamatovalné, jelikož jsou průšvihy nesnesitelně podobné, ale na druhou stranu oddechové, na takové léto ideální.

Fakt smůla
Fakt smůla