Tereza457 Tereza457 komentáře u knih

Božská potvora Božská potvora Christina Lauren

Tak nevím jestli je to mojí chybou že jsem přečetla dřív tuto knihu než jsem přečetla pár předchozích dílů, ale tak jako tak se mi kniha nelíbila. Bylo tam přehnaně spousta sprostých slov, děj naprosto o ničem a jsem ráda že je to jen pár listů. Za mě totální propadák. Četla jsem lepší knihu od spisovatelek a ani by mě nenapadlo že mě od nich nějaká kniha nebude bavit, ale je to tak.

29.10.2020 1 z 5

Hotel Sacher Hotel Sacher Rodica Doehnert

Kniha se pěkně čte, je napínavá svým dějem. Vždy když se objevila láska nebo smrt jsem zvědavě četla co se stane. Na konci mi chybělo pár informací. Tak doufám že až si pustím film, nebudu zklamaná.

22.10.2020 4 z 5

Můj tajný život Můj tajný život Lucie Hříšná

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Pěkně se čte a je to zajímavé. První kniha s tímto tématem co jsem četla a asi ne poslední. Za mě fakt super.

07.06.2020 5 z 5

Zrcadlo v koupelně Zrcadlo v koupelně Věra Kudynová

Mám trochu zmatek v těch povídkách, knížku jsem párkrát odložila a zase se k ní vrátila a ani teď ji nemám dočtenou a nevím jestli se k ní někdy ještě vrátím. Nijak mě nezaujala a celkově nezajímavé.

19.04.2020 1 z 5

Nekonečný příběh Nekonečný příběh Michael Ende

Tak jako film ani kniha mě moc neoslovila. Rozečtenou knihu většinou vždy dočtu, ale u téhle mě to vážně přestalo bavit. A po půlce jsem odložila a vracím. Jsem ráda že byla jen vypůjčená, v mé knihovně by své místo neuplatnila. Jinak myslím, že pro větší děti asi ok.

03.03.2023 1 z 5

Hvězdy na cestě Hvězdy na cestě Karin Krajčo Babinská

Knihu jsem dostala,takže jsem neměla žádné očekávání. Spisovatelka nepíše špatně,četlo se to lehce,ale příběh mě vůbec nebavil. Ikdyž konec už byl lepší. Za mě spíše zklamání.

10.12.2021 3 z 5

Všechno, jen ne pravda Všechno, jen ne pravda Gillian McAllister

Kniha mě nijak nenadchla,příběh obyčejný. Hlavní hrdinka mi je totálně nesympatická. Knihu jsem dočetla až do konce, ale ani tak žádná sláva. Jedním slovem blbost..

21.07.2021 2 z 5

Kyvadlo Kyvadlo Adam Hamdy

Od začátku do konce je to napínavé,dobře popsané že si to umíte krásně a živě představit. Jen mě trochu nesedí "máš jen jednu šanci, utíkej". Vrah se Wallace snaží dostat i několikrát a ani jednou se mu to nepovede. Děj je i sem tam smutný,když hlavní hrdina přichází o lásku. U konce se mi trochu pletly jména,ale dalo se to přejít. A konec by mohl být propracovanější.

26.05.2021 5 z 5

Fetiš Fetiš Tara Moss

Kniha se mi četla dobře,pěkně napsané, chvílemi napínavé. Nemám co vytknout.

15.04.2021 4 z 5

Katka Katka Michael Třeštík

Přemýšlím co o knize vůbec napsat..Příběh Katky je smutný a těžký. Chvíli se chce léčit,ale pak na to nemá sílu. Je to vlastně furt dokola. Celý život prožít tak,že se hodíte buď za penězi aby byly na drogy nebo pak za samotnýma drogama. Každý si může vybrat svoji cestu. Kniha je psaná vyprávěním a rozhovory, takže shlédnutím dokumentu to můžete vynahradit. Pro mě bylo zbytečné to číst.

01.03.2021

Žena noci Žena noci Nancy Price

Kniha nebyla špatná..Příběh o spisovatelce, která to neměla lehké, ale nakonec si zajistila slávu. Poutavý mě přišel maximálně konec, jinak jsem se knihou prokousávala dlouho,na to že má jen necelých 300 stran.

17.12.2020 3 z 5

Ďáblík Ďáblík Mikael Niemi

Vůbec jsem nevěděla co čekat, když jsem si přečetla zadní stranu knihy. Ale musím říct, že mě mile překvapila. Četlo se to úplně samo, děj byl trošku zvláštní, ale nemám co vytknout. Pěkné čtení.

27.11.2020 5 z 5

Co nám oheň vzal Co nám oheň vzal Mariana Enríquez

Knihu jsem ani nedočetla a je to spíš zklamání. Povídky absolutně bez konce a některé jsem ani nepochopila. Odkládám a uvidíme jestli se k ni ještě vubec vrátím.

20.10.2020

Zahrada spáčů Zahrada spáčů Lisa Heathfield

Po dlouhé době kniha, která mě opravdu zklamala a teď si vyčítám že jsem ji vůbec dočetla, ztrácela s ní čas a neodložila už na začátku, ale zajímalo mě jak to dopadne. Ve výsledku jsem se nic moc nedozvěděla. Život o sektě nijak zajímavý nebyl, na konci se taky nedozvíte jak to vlastně vše dopadlo a mám ke knize spoustu otazníků který se už nedozvím. Takže vypouštím z hlavy a nedoporučuji..

08.07.2020 1 z 5

Všemi dary obdarovaná Všemi dary obdarovaná M.R. Carey (p)

Když jsem přečetla první dvě kapitoly, tak jsem se zděsila co to sakra čtu. Ale začetla jsem se, a celý děj mě zajímalo jak to dopadne. Hlavní hrdinku jsem si oblíbila a fandila jí. Konec mě trochu zklamal, ale děj byl neočekávaný a zajímavý. V knížce je dost hrubek a určitě si jí už znova nepřečtu.

17.06.2020 3 z 5

Ela - Dívka, která si prošla peklem Ela - Dívka, která si prošla peklem Nina Rücker

Od knihy jsem čekala trochu víc, myslela jsem že to bude vyprávět jako svůj příběh a ne že to vypráví novinářka. Pasáže občas úplně nepodstatné a o ničem. Přečteno za chvilku, ale nadšení nic moc..

23.02.2020 1 z 5