Tereez8662 Tereez8662 komentáře u knih

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker

Famózní trilogie, nejlepší krimi thriller, jaký jsem četla. Nemohla jsem se od té knížky odtrhnout.

06.03.2023 5 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

První třetina knihy nic moc. Pak už to bylo lepší. Každopádně- Šelma se mi líbila víc.

07.01.2023 3 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Úžasný příběh a zápletka. Knihu nelze jen tak odložit.

27.06.2020 5 z 5

Mrtvé od Tichého jezera Mrtvé od Tichého jezera Leslie Wolfe

Knížka se mi moc líbila. Ani jsem to nečekala, že to bude tak dobré.
Děj pěkné ubíhal, hlavní postavy byly sympatické. Vraha jsem odhadla správně , což se mi moc často nestává.
A konec byl tak akorát. Nic přehnaného a překombinovaného.

23.03.2024 5 z 5

Kořist Kořist Yrsa Sigurðardóttir

Mrazivé a mysterozní drama stojí za přečtení a dočtení. I když začátek se trochu vlekl, pak to stálo za to.

12.04.2023 4 z 5

Království Království Jo Nesbø

Jo Nesbø nezklamal. I když jsem byla k této knize velmi skeptická.
Do teď jsem nevěděla, jestli mám raději autorovo psaní nebo jeho nejznámějšího hrdinu detektiva HH.
Prvních 150 stránek bylo docela nudných. Ale co následovalo pak, předčilo všechna očekávání.
6* si tato kniha opravdu zaslouží.

22.01.2021 5 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Jedna z nejlepších HH. Vůbec nevadí, že má tolik stránek. Naopak. Čte se sama. Děj není zbytečně překombinovaný.

08.07.2020 5 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

Úžasné čtení. Strhující i když dosti propletený děj.

11.05.2020 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Autor opět nezklamal. Příběh je velice čtivý, dobře promyšlený a skvěle vykreslené postavy. Podle mě nejlepší kniha z případů K.M.
Opět se těším na další případ.

18.02.2022 5 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Skvělá kniha. Dlouho jsem tak dobrou nečetla.

26.01.2022 5 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Kniha se moc dobře četla.
Není tak tajemná a mystický jako ty dvě předchozí. Možná trochu škoda.

12.01.2021 4 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Velice promyšlený příběh s překvapivým koncem.

01.07.2020 4 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Tento díl se mi líbil víc. Ale stejně mi chyběl větší dějových spád. Moc mě tato kniha nebavila.

18.06.2020 2 z 5

Vrah je v každém z nás Vrah je v každém z nás Lucie Bechynková

Kniha se mi líbila a doufám v pokračování!! Pan Štoček má jistě v zásobě mnoho a mnoho dalších příběhů a případů na další knihu.

12.01.2023 4 z 5

Náš manžel Náš manžel Jo Jakeman

Mě se kniha líbila. Trocha napětí, trocha přemýšlení…Četlo se to dobře a svižně.

08.05.2022 4 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

Moc se mi to této knihy nechtělo, ale nakonec jsem si její čtení moc užívala. Příběhy tohoto typu moc nemusím, ale nebylo to tak hrozné jak jsem se obávala. Předčila má očekávání. Za mě nejlepší její kniha.

07.03.2022 5 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Velice ráda čtu knihy J. Nesba. Mám je přečtené během týdne. Tahle mě ale moc nenadchla. Nemohla jsem se do ní začíst natolik, aby mě děj vtáhl jako u jiných jeho knih.

18.04.2020 2 z 5

Temnota Temnota Ragnar Jónasson

Začátek a celé směrování příběhu fakt pěkné. Těšila jsem se na napínavý konec.
Ale tohle jsem nečekala. Jako kdyby autor neměl čas ten příběh dopsat a prostě to utnul.

20.07.2021 2 z 5