Syma149 Syma149 komentáře u knih

Syndrom hodné holky Syndrom hodné holky Elle Kennedy

Nebylo to vůbec špatné, líbilo se mi téma pomsty, jen mi tam něco málo chybělo. Hokejové knihy byly lepší, ale i tak pěkné čtení.

29.11.2023 4 z 5

Pomýlené srdce Pomýlené srdce Samantha Young

Moc nemusím knihy, kde se hlavní hrdinové milují už jako hodně mladí a potom, díky nedorozumění a těžkému osudu se několik let odcizí. Většinou mě příběh začne bavit až od současnosti. Proto jsem s četbou váhala. Tenhle příběh mě však bavil od začátku až do konce. Ta láska mezi nimi byla opravdu silná a dojemná. Můžu jen doporučit

25.11.2023 5 z 5

Fake Fake Kylie Scott

Musím říct, že její rockové knihy se mi líbily o dost víc. Téma falešné přítelkyně pro filmovou hvězdu se neobjevuje v knihách poprvé a musím říct, že jsem četla lepší. A už mi trochu vadí, jak je sice hlavní hrdinka skromná, ale od začátku se nechá oblékat do nejdražších značek. Dobře, na červený koberec prosím, ale musí si nechat kupovat i na doma teplákovku? Asi bych uvítala, kdyby byla o něco skromnější.
Kniha se přečíst dá, chvílemi mě i bavila, ale mohlo to být lepší.

21.11.2023 3 z 5

Zrádná touha Zrádná touha Danielle Lori

Moc povedená mafiánská kniha. Děj se odehrává v Rusku, takže ta mafie a její praktiky byly i dost uvěřitelné.
Hlavní hrdina Ronan byl sice drsoň, ale dlouho mu to nevydrželo a Mila byla jemná, trochu praštěná a naivní duše.
Nemohla jsem se od čtení odtrhnout a určitě jsem ji nečetla naposledy.

21.11.2023 5 z 5

Rozhodně ne on Rozhodně ne on Whitney G. (p)

Anglický princ? No nevím, jsem romantická duše a co si budeme, většinou jsou romantické knihy dost nereálné a mně to vůbec nevadí, spíš naopak, ale tohle už bylo dost mimo. Přečíst se to dalo, ale nenadchlo..

14.11.2023 2 z 5

Hlava plná lásky Hlava plná lásky Ali Hazelwood

Kniha se mi líbila, autorka nezklamala, opět z vědeckého prostředí, hlavní hrdinové žádná ucha, což jsem ocenila. Hlavní hrdina Leví byl opět, jako hlavní hrdina v Hypotéze velký sympaťák a neměl chybu. Což, bohužel, nemůžu úplně říct o Bee, byla taky super, ale něco mi na ní nesedělo. Možná trochu přecitlivělá na vědkyni.
Musím říct, že Hypotéza lásky mi přišla něžnější a líbila se mi víc.
Ale rozhodně opět pohlazení na duši

14.11.2023 5 z 5

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

Nějakou dobu jsem se nutila do četby a vůbec nechápu proč..byla to paráda. Autorka mi stylem psaní trochu připomíná Marianu Zapatu, takže super. Hlavní hrdinové velcí sympaťáci, .navíc zajímavé vědecké prostředí, se kterým si autorka opravdu dobře poradila. Byla jsem nadšená a Ali se řadí mezi mé nejoblíbenější autory.

11.11.2023

Drahý Aarone Drahý Aarone Mariana Zapata

Opravdu nechápu, jak může tak pěkná, něžná kniha mít tak málo.procent a být v modrých číslech.
Ruby si díky nadaci Pomoc vojákům začne dopisovat s Aaronem, kterého ji náhodně vybrali. Napřed si vyměňují pár zdvořilostních dopisů a postupně si začnou rozumět víc a víc.
Aaron Ruby přemluví, aby se s ním osobně sešla. Ruby, která nikdy neudělala nic nerozvážného, dlouho hledá odvahu, ale strašně moc chce poznat kluka, který ji okouzlil a tak se vydá na cestu..

10.11.2023 5 z 5

Dvojitý zásah Dvojitý zásah Mariana Zapata

Zapata opět nezklamala, miluji všechny její knihy..
Kniha je hodně volné pokračování Srdcem proti zdi - hlavní hrdinové se nám tam i mihnou, takže se dozvíme, jak s nimi šel čas. Dokonce se v knize i velmi krátce objeví Lukovovi.
Ale zpátky k Dvojitému zásahu, Zapata se opět drží osvědčeného scénáře, kdy se jejich city postupně vyvíjí a rostou. Mně tento druh psaní vyhovuje, je to přesně to, co se mi líbí. Nemusí na sebe skočit hned na první stránce a musím říct, že i přes ty pomalé začátky je tam to napětí a vůbec se nenudím.
Jediné co bych já osobně vytkla jsou ty legrácky kolem prdů, to není moc můj šálek kávy. Ale jinak opět super

10.11.2023 5 z 5

Jak se ztrapnit (snadno a rychle) Jak se ztrapnit (snadno a rychle) Lisa Daily

Takové neslané, nemastné. Romantika nic moc, samá vztahová filozofie. Neříkám, že byla úplně špatná, ale znovu už ji číst nebudu.

01.09.2023 2 z 5