surikata246 surikata246 komentáře u knih

Počátek Počátek Dan Brown

Knížka se mi celkem líbila a rozšířila trochu obzor v oblastech ve kterých se obvykle nepohybuji a někdy trochu zdlouhavé a překvapivé.

18.03.2019 4 z 5

Krev není voda Krev není voda Dominik Dán

Výborně napsané a čtivé , první setkání s autorem hodnotím velice kladně a těším se na další knihy.

18.03.2019 5 z 5

Černé světlo Černé světlo Peter May

Mě se to moc dobře četlo a upoutalo a chystá se přečíst další.

20.02.2019 5 z 5

Vaříme zdravě, chutně a hospodárně Vaříme zdravě, chutně a hospodárně Joza Břízová

Tuto kuchařku jsem podědila po své drahé babičce z Moravy a mám ji stále po ruce.

06.02.2019 5 z 5

Doktore, fofrem, jde o život! Doktore, fofrem, jde o život! Patrick Taylor

Moc pěkné a vtipné příhody s panem doktorem a různými charaktery lidí, pohodové a laskavé čtení,přečetla jsem už téměř všechny a vždy jsem se skvěle bavila.

20.01.2019 5 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Severské detektivky jsem objevila až později a ještě na doporučení kolegů a přátel.Přes počáteční nedůvěru jsem přečetla téměř všechny s detektivem H.H. a nelituji.

27.10.2018

Stříbrný lipan Stříbrný lipan Jaromír Tomeček

Moc pěkná knížka, kterou jsem dostala ke 13.narozeninám od dědečka a nedávno jsem z ní četla i svým dětem.

09.10.2018 5 z 5

Naděje Jeho Veličenstva Naděje Jeho Veličenstva Susan Elia MacNeal

Až při čtení knihy s válečnou tematikou jsem si začala uvědomovat jak těžké to měla naše rodina za 2. světové války a jak vzácné,že přežili koncentrační tábor.Knížka se docela dobře četla.Je zázrak,že žijeme v míru i když toho často nevážíme!!!

26.09.2018 4 z 5

Utajená sestra Utajená sestra Diane Chamberlain

Celkem čtivá kniha, život píše někdy neuvěřitelné osudy.

23.08.2018 4 z 5

Doba jedová Doba jedová Anna Strunecká

Velmi zajímavá kniha, která donutí člověka k zamyšlení se nad tím jak žije, stravuje se i si škodí.

21.04.2018 5 z 5

Zlatý věnec Zlatý věnec * antologie

Pro mne srdeční záležitost od dětství věnováno mými prarodiči po návratu z nemocnice po operaci mandlí. Má čestné a stálé místo v mé knihovně, dnes z ní čtu dětem.

16.04.2018 4 z 5

Bella a Sebastián (Útulek na Velkém Baou, Tajný dokument) Bella a Sebastián (Útulek na Velkém Baou, Tajný dokument) Cécile Aubry (p)

Patřila k mým nejoblíbenějším knížkám v dětství.
Dostala jsem ji k 7.narozeninám od babičky a byla to láska na první pohled.

24.03.2018 5 z 5

Maják na útesech Maják na útesech Marie Lamballe (p)

Celkem pěkné odpočinkové čtení s předvídatelným koncem. Po nočních směnách výborný prostředek pro odpočinek a spánek. Spokojenost.

18.09.2021 4 z 5

Krista Krista Jurij Brězan

V dětství se mi moc líbila, ale bylo to moc smutné.

13.02.2021 3 z 5

Malý inspiromat Malý inspiromat * antologie

Moc hezká a má oblíbená knížka. Občas z ní čerpám dodnes.

13.02.2021 4 z 5

Barevné smoothie: Rychlé a zdravé Barevné smoothie: Rychlé a zdravé Tanja Dusy

Docela dobré recepty na osvěžení dne.

03.02.2021 3 z 5

Ortopedie Ortopedie Pavel Dungl

Výborná kniha od velmi statečného a renesančního člověka.

25.01.2021 5 z 5

Jak najít nebe - Pravdivé příběhy o nebeských setkáních a posmrtném životě Jak najít nebe - Pravdivé příběhy o nebeských setkáních a posmrtném životě Theresa Cheung

Trochu zvláštní kniha se spoustou všeobecně známých informací doplněných o příběhy či prožitky jiných lidí. Asi jsem očekávala něco více.

03.10.2020 4 z 5

Zvěrolékař v divočině Zvěrolékař v divočině Luke Gamble

Krásné čtení,ale velmi náročná mise pro záchranu zvířat,

28.05.2020 4 z 5

Inspektor Prevít Inspektor Prevít František Niedl

Poněkud zvláštní směsice smůly a průšvihů jednoho člověka. Knížku vybrala moje sestra v knihovně a líbila se mi, ale některé situace byly na hraně a přibarvené.

28.05.2020 4 z 5