Naděje Jeho Veličenstva

Špionka Maggie Hopeová se vrací ve třetím napínavém příběhu z dob druhé světové války. Rodilá Britka vychovaná v Americe získala místo sekretářky u Winstona Churchilla a následně se díky svým geniálním matematickým schopnostem prosadila i u tajné služby. Poté, co byla pověřena ochranou královské rodiny na hradě Windsor, je jí tentokrát přidělen obzvláště náročný úkol – musí v přestrojení proniknout do nejvyšších společenských kruhů nacistického Berlína a získat cenné informace. Tajemství, která v Německu odhalí, jsou však temnější, než čekala – a některá se týkají i její vlastní minulosti…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/319302/nadeje-jeho-velicenstva-8FM-319302.jpg 3.77

Záhady Maggie Hope 3.

Literatura světová, Detektivky, Pro ženy
Vydáno · Motto

His Majesty's Hope · 2013

Kniha Naděje Jeho Veličenstva

surikata246
26.09.2018

Až při čtení knihy s válečnou tematikou jsem si začala uvědomovat jak těžké to měla naše rodina za 2. světové války a jak vzácné,že přežili koncentrační tábor.Knížka se docela dobře četla.Je zázrak,že žijeme v míru i když toho často nevážíme!!!

bookcase
24.11.2017

Opět skvělá kniha, Maggie je prostě cool ďoucha. :-D
Konec dává naději na pokračování. Válka ještě není u konce a v Magiině osobním životě je taky co řešit. Tak snad se dočkáme.

ivousekk
29.11.2016

Další skvělé pokračování o špionce Maggie. Díky otevřenému konci 2. dílu bylo na co navázat a děj byl opět povedený, napínavý, zajímavý. Hezký pohled do zákulisí SS. otázkou, jak moc by odpovídal realitě. Ale o to nešlo. Je to fikce a hodně povedená. Škoda jen, že mezi vydáním jednotlivých dílů je tak velká pauza. Dá trošku práci si vzpomenou na některé věci z předchozího dílu. I když tento díl by se dal číst i samostatně bez těch předchozích.
Za mne palec nahoru :)

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Kniha Naděje Jeho Veličenstva je v