Špionka princezny Alžběty

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Nový případ Maggie Hopeové. Maggie, kterou po smrti rodičů vychovávala teta v Americe, vystudovala matematiku a připravovala se na doktorandský program. Pak ale musela kvůli pozůstalosti po babičce odjet do Londýna, kde ji zastihl vstup Anglie do druhé světové války. Podařilo se jí získat místo sekretářky Winstona Churchilla a brzy dostala příležitost prokázat i své matematické schopnosti a začala pracovat pro tajnou službu. Jako vyškolená agentka MI-5 očekávala, že pro svou bystrou mysl, silnou vůli a matematické nadání pojede jako špionka do zahraničí. Byla však vybrána, aby v pokračující válce dohlížela na bezpečí hradu Windsor a jeho obyvatel. Oficiálně se stala učitelkou princezny Alžběty. Brzy pochopila, že tato mise je mnohem nebezpečnější, než očekávala....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/255426/spionka-princezny-alzbety-oxS-255426.jpg 3.911
Série

Záhady Maggie Hope 2.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, Pro ženy
Vydáno · Motto
Orig. název

Princess Elizabeth's Spy · 2012

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Špionka princezny Alžběty

Přidat komentář
bookcase
28.09.2016

Opravdu ještě lepší než první díl. Líbila se mi zápletka i spletité rodinné vztahy Maggie. Že by podle všeho mohl být ještě další díl? :)

ivousekk
15.08.2015

Skvele pokracovani spionskeho dobrodruzstvi. Maggie je mi sympaticka, umi se ozvat. tato kniha mi prisla jeste o trosku lepsi nez prvni dil. Akcni a napinave to bylo uz od prvnich stran. A konec? Otevreny pro dalsi dily. Velitelka Hessova je velke prekvapeni a John taky. No uz aby vysel dalsi dil :-)

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Podpořte ji svým hlasem v Ceně českého internetu (nominována je v každé druhé kategorii)

Autor a jeho další knihy

Kniha Špionka princezny Alžběty je v

Právě čtených1x
Přečtených22x
Čtenářské výzvě2x
Doporučených1x
Knihotéce4x
Chystám se číst14x
Chci si koupit3x