Špionka princezny Alžběty

Nový případ Maggie Hopeové. Maggie, kterou po smrti rodičů vychovávala teta v Americe, vystudovala matematiku a připravovala se na doktorandský program. Pak ale musela kvůli pozůstalosti po babičce odjet do Londýna, kde ji zastihl vstup Anglie do druhé světové války. Podařilo se jí získat místo sekretářky Winstona Churchilla a brzy dostala příležitost prokázat i své matematické schopnosti a začala pracovat pro tajnou službu. Jako vyškolená agentka MI-5 očekávala, že pro svou bystrou mysl, silnou vůli a matematické nadání pojede jako špionka do zahraničí. Byla však vybrána, aby v pokračující válce dohlížela na bezpečí hradu Windsor a jeho obyvatel. Oficiálně se stala učitelkou princezny Alžběty. Brzy pochopila, že tato mise je mnohem nebezpečnější, než očekávala....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/255426/spionka-princezny-alzbety-oxS-255426.jpg 3.911

Záhady Maggie Hope 2.

Literatura světová, Detektivky, Pro ženy
Vydáno · Motto

Princess Elizabeth's Spy · 2012

Kniha Špionka princezny Alžběty

bookcase
28.09.2016

Opravdu ještě lepší než první díl. Líbila se mi zápletka i spletité rodinné vztahy Maggie. Že by podle všeho mohl být ještě další díl? :)

ivousekk
15.08.2015

Skvele pokracovani spionskeho dobrodruzstvi. Maggie je mi sympaticka, umi se ozvat. tato kniha mi prisla jeste o trosku lepsi nez prvni dil. Akcni a napinave to bylo uz od prvnich stran. A konec? Otevreny pro dalsi dily. Velitelka Hessova je velke prekvapeni a John taky. No uz aby vysel dalsi dil :-)

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Kniha Špionka princezny Alžběty je v

Právě čtených1x