surikata246 surikata246 komentáře u knih

Sloní paměť Sloní paměť Alex Lasker

Krásné čtení, které je velmi poučné i názorné. Sloni jsou fascinující zvířata a jejich život je těžký a jedinečný. Rozhodně doporučuji.

01.12.2023 5 z 5

Miluj své srdce Miluj své srdce Louise L. Hay

Příjemné čtení, které přišlo v pravou chvíli jako pohlazení po duši. A velmi zpříjemnilo náročné okamžiky.

16.10.2023 5 z 5

Adam ze Zbraslavi a případ královské dcery Elišky Adam ze Zbraslavi a případ královské dcery Elišky Hana Whitton (p)

Moc hezky se četlo, zvláště po dnech strávených v přírodě .Určitě doporučuji.

17.09.2023 5 z 5

Atlas: Otcův příběh Atlas: Otcův příběh Lucinda Riley

Krásně se to četlo a rozhodně nelituji strávený čas. Mrzí mne vážně moc, že už autorka není mezi námi a jsem vděčná jejímu synovi za dokončení této knihy.

05.09.2023 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Tak to bylo naprosto skvělé.

20.04.2023 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Při čtení jsem měla pocity zmaru ,odporu, smutku i lítosti k obětem. Autorův styl i propracovanost děje hodnotím plným počtem.

18.12.2021 5 z 5

Veselý červenec Veselý červenec Josef Lada

Patřila k neoblíbenějším a prvním knížkám mého dětství. Stále má čestné místo v naší knihovně a čteme si z ní při různých příležitostech. Máme ji moc rádi.

07.11.2021 5 z 5

Dar přítomnosti Dar přítomnosti Spencer Johnson

Myslím si ,že je to pozoruhodná knížka. Přinutí člověka k zamyšlení a přehodnocení náhledu některých návyků a přesvědčení. Často něco děláme a vůbec se nesoustředíme
na tu činnost a neposloucháme co nám někdy i důležitého druzí povídají.

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Bylo to rozhodně zajímavé čtení . Ale při některých pasážích mi naskakovala doslova husí kůže a dělalo se zle jak tělesně a hlavně psychicky. Jen jsem ráda, že to tak ve skutečnosti
nedopadlo !!!

Večer a jitro Večer a jitro Ken Follett

Moc se mi to líbilo a četba příjemně ubíhala. Byly tam starosti s láskou, úklady ,podvody, ponižování, soupeření i smrt. Knihy autora mám velmi ráda a těším se určitě na další.
Doporučuji všem.

Děvčátko Děvčátko Martin Goffa

Bylo to příjemné a napínavé první setkání s autorem. Jsem nadšená a doporučuji ostatním čtenářům.

21.09.2021 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Přečetla jsem jedním dechem i přes dost děsivou zápletku a vůbec nelituji. Rozhodně doporučuji.

18.09.2021 5 z 5

Maják na útesech Maják na útesech Marie Lamballe (p)

Celkem pěkné odpočinkové čtení s předvídatelným koncem. Po nočních směnách výborný prostředek pro odpočinek a spánek. Spokojenost.

18.09.2021 4 z 5

Dokonalý zločin Dokonalý zločin Helen Fields

Musím říct je to opravdu špičkové čtení. Měla jsem tak unavené oči, ale nemohla vůbec přestat. Veliká spokojenost a už se těším na další !

11.09.2021 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Byla to takové trochu divné, ale zároveň i napínavé byla jsem zvědavá jak to dopadne.
Ale celkově to bylo slabé.

11.09.2021 3 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

To bylo bezvadně vykonstruováno a nemohla jsem se odpoutat a už se těším na další setkání s autorkou. Rozhodně doporučuji.

10.09.2021 5 z 5

Příběh ztracené holčičky Příběh ztracené holčičky Elena Ferrante

Četlo se mě to velmi těžce a nějak jsem ani neměla chuť pokračovat ve čtení. Asi jsem to dočetla jen ze zvědavosti a nedostatku jiného čtiva.

10.09.2021 3 z 5

Umění být zdráv Umění být zdráv Věra Keilová

Na knihu jsem se moc těšila a splnila moje očekávání a poskytla dost podnětů k zamyšlení. Je to hezky poskládáno, ale řada informací je už všeobecně známá. Určitě stojí za přečtení.

10.09.2021 4 z 5

Sestřičky a jejich tajná přání Sestřičky a jejich tajná přání Donna Douglas

Donesla ji sestra z knihovny a řekla ,že se jí to líbilo. Četlo se to pěkně a byla změna po detektivkách a velkém napětí a stresu z práce. Moc příjemné setkání.

10.09.2021 5 z 5

Veterinářka Veterinářka Gillian Hick

Mě se kniha moc líbila a příběhy jsou opravdu ze života. Sdílela jsem s autorkou pocity radosti ,smutku, únavy a také lásku ke svému povolání. Rozhodně doporučuji.

05.03.2021 5 z 5