surikata246 - Příspěvky

Námi to končíNámi to končíC. Hoover

Knížka pěkná a hlavně poučná.Je dobré o těchto tématech psát a obětem násilí otevřít oči.

Ticho nemá ozvěnuTicho nemá ozvěnuZ. Hanka

Nebylo to nic zvláštního.

PyramidaPyramidaH. Mankell

Komisaře Wallandera mám ráda,ale tuto knihu jsem měla rozečtenou dost dlouho a moc to nepostupovalo,ale pak jsem se zapřela a zvládla to.

Anglický špionAnglický špionD. Silva

Opět jsem se ponořila a nemohla se odtrhnout a těším se dále.

Mrazivá hlubinaMrazivá hlubinaA. McKinty

Velice drsné a temné. Hodně dlouho trvalo se tím prokousat,ale nevzdalo jsem to a dočetla až do poslední stránky.Muselo být těžké tam žít...

Čtvrtý králův pesČtvrtý králův pesF. Niedl

Knížka se mi moc líbila a s velkou chutí jsem ji přečetla a těším se na další příběhy s hrdinou Tasem.

PočátekPočátekD. Brown

Knížka se mi celkem líbila a rozšířila trochu obzor v oblastech ve kterých se obvykle nepohybuji a někdy trochu zdlouhavé a překvapivé.

Pes Jejího VeličenstvaPes Jejího VeličenstvaD. Michie

Pohodové čtení,které celkem plynulo,ale nemělo takovou hloubku jako Dalajlámova kočka.

Dívka v pavoučí sítiDívka v pavoučí sítiD. Lagercrantz

Ze začátku trvalo než jsem se začetla později to ušlo.Zřejmě jsem se neubránila srovnání s předchozím autorem a asi jsem očekávala víc.

Krev není vodaKrev není vodaD. Dán

Výborně napsané a čtivé , první setkání s autorem hodnotím velice kladně a těším se na další knihy.

Řev motýlůŘev motýlůR. Hill

Trochu zdlouhavé a komplikované,ale přečíst se to dalo.

Černé světloČerné světloP. May

Mě se to moc dobře četlo a upoutalo a chystá se přečíst další.

Poslední dny slávyPoslední dny slávyJ. Gordon

Kniha se celkem dobře četla a docela se i líbila.

SelfiesSelfiesJ. Adler-Olsen

Má druhá kniha od autora opět napínavé,čtivé a hodně drsné.

Bude to bolet, doktore?Bude to bolet, doktore?A. Kay

Knihu jsem přečetla jedním dechem a hodně na mne zapůsobila a sdílela s autorem pocity radosti,smutku,frustrace, beznaděje a únavy. A vzpomněla si jak jsem kdysi začínala a to mnohdy bylo taky dost drsné.Občas se člověk po obzvlášť náročné noční službě v nemocnici sám sebe ptá jestli to ještě unese či ho to stále baví ?

Vaříme,zdravě,chutně a hospodárněVaříme,zdravě,chutně a hospodárněJ. Břízová

Tuto kuchařku jsem podědila po své drahé babičce z Moravy a mám ji stále po ruce.

Malý encyklopedický slovník A-ŽMalý encyklopedický slovník A-Žk. autorů

Pro mne vždy skvělý společník,když jsem něco nevěděla a hledala.

Česko-anglický Anglicko-český kapesní slovníkČesko-anglický Anglicko-český kapesní slovníkV. Hegerová

Pro mne šikovný slovníček,který se vejde do kabelky.

Bican pět tisíc gólůBican pět tisíc gólůJ. Pondělík

Fotbal jsem nikdy moc nesledovala,mám radši hokej.Můj dědeček byl milovník starších fotbalových kanonýrů např. Pan Bican,Plánička a další. Nám malým o tom vyprávěl a četl i z této knížky,kterou měl uloženu na čestném místě.

2x Nero Wolfe2x Nero WolfeR. Goldsborough

Pro Nera Wolfa mám odjakživa slabost a vždycky se spolehlivě pobavím.

Česko-anglická konverzaceČesko-anglická konverzaceL. Bubeníková

Pro mne výborný pomocník při výuce.

Stručný vícejazyčný lékařský slovník II.  O-ŽStručný vícejazyčný lékařský slovník II. O-Žk. autorů

Výborná knížka pro přehled důležitých pojmů,které se velmi často používají v literatuře v mnoha lékařských oborech.Mockrát mi pomohla.

Akutní medicína - Údaje pro klinickou praxiAkutní medicína - Údaje pro klinickou praxiI. Dvořáček

Výborná kniha,z které jsem se učila k maturitě a odborné praxi na zdravotní škole a později ji využila i v praxi i studiu na lékařské fakultě.

Skřítek HalahojSkřítek HalahojG. A. Ball

Mě se to líbilo moc když jsem byla malá,dnes už jen mlhavá vzpomínka.

KalamajkaKalamajkaJ. Lada

Zkrátka nádhera z této knížky nám četla babička a děda a moje hodná sestra nám ji občas půjčí abychom se taky potěšili.

Na houbáchNa houbáchA. Hořejší

Velmi krásná knížka z našeho dětství,která vždy pobavila a potěšila.

Doktor v trníDoktor v trníR. Gordon

U této knížky jsem se opět pobavila jako ostatně skoro u všech s této série,některé jsem četla víckrát.

Otázky z Fyziky pro přijímací zkouškyOtázky z Fyziky pro přijímací zkouškyT. Blažek

Tyto otázky jsem využila při přípravě na přijímačky na lékařskou fakultu jako doplnění znalostí středoškolské látky,protože jako studentka zdravotnické školy jsem měla manko,které jsem doháněla přípravnými kursy,doučováním a různými knihami.

Zpáteční lístek do dětstvíZpáteční lístek do dětstvíA. Jedlička

Jako dítě jsem měla strýčka Jedličku velice ráda pro napodobování řeči zvířat a potom v Arabele,tuto knížku jsem doma objevila náhodou nedávno a se zájmem ji přečetla.

Sněženky a Machři po čtvrt stoletíSněženky a Machři po čtvrt stoletíR. John

Tuto knihu jsem vyhrála jako cenu za vyluštění křížovky v regionálních novinách,přečetla jsem ji a nějak mne neuchvátila.

1 2 3 4 5 6 ... 8