Sumatrae Sumatrae komentáře u knih

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Tento dil se mi zatim asi libil nejvice, uz se tesim na dalsi kus Tentokrat jsem vraha konecne odhalila :)

15.02.2021 4 z 5

Silvie Silvie J. Z. Svoboda (p)

Knizku jsem objevila jako pozustatek byvalych majitelu naseho noveho domu, kdy nam tu nechali celou knihovnu :) Prijemne cteni pro dospivajici slecny, kdy zjisti, ze pro jedno kviti slunce nesviti...

07.02.2021 5 z 5

Dům u jezera Dům u jezera Kate Morton

Ke knizce jsem se vratila po nekolika letech, potom, co jsem ji pujcila kolegyni a nemohla si vzpomenout, o cem vlastne je, jen jsem vedela, ze se mi tenkrat libila... A i poletech jsem zklamana nebyla Prolinani soucasnosti a minulosti, tajemstvi, zamilovany propletenec... Trosicku mi pripominala knizky Daphne du Maurier, ktere byly i jednou z inspiraci k sepsani teto knihy

07.02.2021 5 z 5

Krok do jiného času - To nejlepší z Barbary Erskinové Krok do jiného času - To nejlepší z Barbary Erskinové Barbara Erskine

Prijemne pribehy typicke pro Barbaru Erskinovou... zahady, ducharina, propletence ruznych casu Jedine, co me mrzi je, ze nebyly vsechny nove, ale aspon jsem si je pripomnela U nekterych mi vadilo, ze nemaji pokracovani a byla by z nich skvela kniha, nezbyva mi, nez se tesit na nejakou novou

07.01.2021 5 z 5

Temný stín noci Temný stín noci Tess Gerritsen

Mne se ta ducharina libila Bylo to napinave, cetla jsem a cetla, a najednou jsem zjistila, ze jsem na konci Mrzi me, ze ten zaver byl tak nejak useknuty, nektere veci nezodpovezene a hlavni hrdinka mi uplne nesedela

29.12.2020 5 z 5

V cizí kůži V cizí kůži Allen Eskens

Knizka se mi libila jeste o neco vice, jak ta prvni Napinave az do konce, vyborne se cetla, ze jsem dlouho do noci nad knihou sedela a druhy den byla uplne marna... Mrzi me, ze jsme se nedozvedeli neco vice o minulosti Ianny...v tomto ohledu mi to prislo takove neukoncene Doufam, ze u nas brzy vyjdou i jine knihy tohoto autora

28.12.2020 5 z 5

Zpovědi trosky po čtyřicítce Zpovědi trosky po čtyřicítce Alexandra Potter

Kniha me bavila, nasmala jsem se a az na trosku moc prehnany happy end se mi libila, mozna i vic nez vsechny predesle knizky od AP

07.12.2020 5 z 5

Loutka a jiné povídky Loutka a jiné povídky Daphne du Maurier

Je videt, ze to jsou prevazne autorciny prvotiny Nektere povidky se mi libily, jine byly slabsi, nenachazela jsem pointu nebo me mrzelo, ze povidka je tak kratka

08.10.2020 4 z 5

Mrtvá a živá Mrtvá a živá Daphne du Maurier

Moje prvni kniha od teto autorky a urcite ne posledni Zacatek je ponekud zdlouhavy, pomerne tahle popisy prirody a fantazie hlavni hrdinky, ale je to tak nejak nenasilne, ze mi to ani nevadilo a dokazala jsem si zive predstavit, ze vse prozivam s ni Dej se rozjede v posledni tretine knihy, a to jsem stranky hltala a nechtela odlozit dokud nedoctu Trosku me mrzi, ze se nedozvite jak to s nekterymi postavami dopadne, ale i tak je celkovy dojem uspokojivy, knizka me bavila a doporucila bych ji

29.09.2020 5 z 5

Klíč k minulosti Klíč k minulosti Tatiana de Rosnay

Mam rada knihy tohoto typu... zalozene na historickem podkladu, ktere autor okoreni vlastni fantazii Tato kniha me obohatila novym faktem z historie Francie, samotny pribeh byl zajimavy, ctivy, smutny...ale, jak uz tu psal nekdo nize, autorce jsem tak nejak neuverila... neukapla mi ani slzicka, a to normalne poplacu u mnoheho

21.09.2020 3 z 5

Vím, kdo jsi Vím, kdo jsi Alice Feeney

Kniha se mi dobre cetla, misty to bylo pritazene za vlasy, rozuzleni me mile prekvapilo, konec trosku zarazil

04.08.2020 3 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Camilla Läckberg

Prijemna knizka na dovolenou, dobre se cetla

28.07.2020 2 z 5

Schovej mě v dešti Schovej mě v dešti Jojo Moyes

Treti kniha od teto autorky a libila se mi nejmene, ale i tak se mi libila moc :) Takova oddechovka na letni vecery po praci

12.07.2020 4 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Jednoznacne nejlepsi kniha z dosavadnich 3... Misty me Cass pekne stvala, ale i kdyz jsem neco malo tusila, zaver me mile prekvapil

29.06.2020 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Knizka me opet nezklamala Sympaticke hlavni postavy, napinavy dej az do konce, kdy si myslite, ze neco vite, ale i tak vas autor dokaze prekvapit

27.06.2020 5 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Druha kniha od teto autorky, co jsem cetla a opet jsem ji cetla rychlosti blesku, protoze jsem byla zvedava, jak to dopadne... Pointu jsem odhalila temer na zacatku...mozna, ze kdyby se nestridali postavy ve vypraveni pribehu, tak by vydrzelo napeti az do konce...ale i tak se kniha dobre cetla a nezklamala

12.06.2020 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Kniha ma sice predvidatelny dej, ale cetla se dobre a behem jednoho dne jsem ji prelouskala, protoze jsem byla zvedava jak to dopadne...

10.06.2020 4 z 5

Chlapec, který rozdával sny Chlapec, který rozdával sny Luca Di Fulvio

Kniha se mi moc libila Chlapec, co si jde za svym snem...matka, ktera i presto, co si prozila nezatrpkne a porad ho podporuje... Prijemne cteni po narocnych dnech v praci Doporucuji

06.06.2020 5 z 5

Žena, která nemohla křičet Žena, která nemohla křičet Christina Dodd

Knizka se dobre cte, ma zajimave jednotlive pribehy, ale nektere veci mi prisly nedoresene..nedodelane....zbytecne SPOILER Napriklad, kdyz se Meride v notebooku hrabe pokojska, proto se chce podivat na kamery, aby zjistila, co tam delala... a vic tam uz o tom neni zminka Nebo kdyz se Kateri dozvi jmeno pokojske a je presvedcena, ze neni obyvatelkou mestecka, ale vic uz to taky neresi... A prislo mi, ze zabi buh tam byl tak trochu zbytecny, asi tam jen chtela autorka hodit nejake mystery kvuli tradicim puvodnich americanu. Proto jen 3 hvezdy, ale stoji za to si ji precist, libila se mi

03.06.2020 3 z 5

Zrození vrahů Zrození vrahů Christopher Berry-Dee

Kniha mi prinesla novy pohled na seriove vrahy, s kterymi jsem jiz drive byla seznamena... Ctive napsane a zajimave

14.05.2020 5 z 5