Sudin Sudin komentáře u knih

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

Ze začátku jsem měl problém se vyznat ve změti švédských jmen a místních názvů, konec byl ale parádní psycho. Nelze než přejít hned na druhý díl.

25.12.2023 5 z 5

Dítě Dítě Fiona Barton

Z počátku se mi hůř orientovalo v postavách kdo je kdo, ale jinak opět fajn zajímavá kniha, jen ke konci mi už bylo jasné kam příběh směřuje, proto hvězda dolů.

16.02.2021 4 z 5

Zapadákov Zapadákov Jeffery Deaver

Jak se psalo několikrát v knize, od A do B do Z. Asi tak lze charakterizovat celou knihu. Zajímavý námět, ale tak nějak to vyšumělo do ztracena.

06.12.2020 4 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Na to že se jednalo o prvotinu to nebylo špatné, nicméně dlouho mi v paměti asi nezůstane. Na můj vkus trochu moc postav.

01.05.2020 4 z 5

Panenka Panenka Mo Hayder

Dobře se to četlo, konečně se už uzavírá linka s blechou. Tahle kniha patří k tomu lepšímu co jsem od Mo Hayder četl.

05.04.2020 4 z 5

Učebnicový případ Učebnicový případ Jeffery Deaver

Jak už bylo napsáno, nenadchne, ale ani neurazí.

05.04.2020 3 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Přišlo mi to takové průměrné, asi už toho mám hodně přečteno a jsem z toho moc rozmlsany :-). Jelikož je to autorova prvotina tak si určitě přečtu i další knihu v pořadí.

16.10.2019 3 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Docela promrhaný potenciál. Chvílemi se člověk nudí, některé pasáže jsem jen prolétl očima a vůbec mi ve finále nechyběly. Takový průměr.

10.08.2019 3 z 5

Temné šílenství Temné šílenství Wulf Dorn

Moje první kniha od autora a hodně se mi líbila. Temné zákoutí nemocné mysli mě bavilo číst, ale měl jsem lehký pocit že už jsem to někde viděl nebo četl. Každopádně si přečtu autorovy další knihy.

21.07.2019 5 z 5

Hádej kdo Hádej kdo Chris McGeorge

Z počátku velká nuda, postavy vyloženě otravné, ale za půlkou až se příběh začne rozplétat už to ušlo. Za mně průměr.

28.04.2019 3 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Pane Miniere ano, konečně jste se trefil touto knihou do mého vkusu. Po poměrně nudném Mrazu a o něco lepším Kruhu přišla pecka v podobě Tmy. Skvělý psychologický thriller chladný jako Pyreneje, místy na hraně vkusu a zvrácenosti, ale to je přece přesně ten důvod proč ty thrillery čteme, nebo snad ne? Doporučuji otrlejším čtenářům.

29.10.2018 5 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Bavilo mě to, ale chybělo tomu napětí. Konec byl useknutý a tak nějak se to dalo čekat. Takový lepší průměr, ale na prvotinu dobré.

01.09.2018 3 z 5

Síť Síť Håkan Nesser

Z knihy mám rozporuplné pocity, příběh i zápletka byly zajímavé, akorát to rozuzlení, kdy se nic nedělo a najednou je všechno jasné a letíme do Austrálie mi přišlo hodně přitažené za vlasy. Každopádně druhou knihu v sérii si určitě taky přečtu.

21.06.2018 4 z 5

Kůže Kůže Mo Hayder

Kniha je sice čtivá, ale celkově je taková nemastná, neslaná. O nelogickém chování hlavních postav už tady bylo napsáno, ale pokud se takhle chovají strážci zákona tak potěš. Prostě průměr.

21.03.2018 3 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Tohle mi moc nesedlo. Zápletka nebyla špatná, ale nějak mi přišly všechny postavy nesympaticke a otravné. Možná to bylo jen mým špatným rozpoložením, uvidím v další knize, každopádně hodnocení 91%, které tady kniha má? WTF. To hodnotili jen skalní fanoušci Bryndzy?

05.06.2020 3 z 5

Amnézie Amnézie Michael Robotham

Tak tohle mě vůbec nebavilo, po dvou super knihách Podezřelý a hlavně Řekni lituji, byla tahle kniha strašně nezáživná a utahaná. Autor si zřejmě vybral slabší chvilku, protože jinak psát umí.

03.07.2019 2 z 5

Strach Strach Jozef Karika

Nějak jsem se z počátku nemohl začíst, prostřední pasáž nebyla špatná a nakonci to zase trochu upadlo. Na to že to není má cílová skupina to ušlo u když bát jsem se u knihy nezačal.

15.04.2019 3 z 5

Čtvrtá oběť Čtvrtá oběť Håkan Nesser

Dobře se to četlo, ale za chvíli nebudu vědět o čem kniha byla. Jako u předchozí knihy, useknutý konec vycucaný odnikud. Za mně lepší průměr.

15.10.2018 4 z 5

Chladná krev Chladná krev Lisa Jackson

Taková jednohubka. Nenadchne ani neurazí, lepší průměr. O něco lepší než Horká krev.

09.10.2018 3 z 5