StarPopcorn StarPopcorn komentáře u knih

Percy Jackson Percy Jackson Rick Riordan

Jedna z nejlepších knížek, co jsem kdy četl

EDIT: Teď jsem dočetl Bohy Olympu a musím poděkovat všem bohům, že jsem tuhle sérii objevil - Naprosto skvělý zážitek

Chrany Chrany Peter V. Brett

petrarka72,Velká pravda
Chrany pro mě byli po dočtení Jádra docela příjemné osvěžení od toho všeho umírání a akce v posledním díle. Rád se vrátím do dob, kdy poslové křižovali celou Alu...
Fanouškům série rozhodně doporučuji, je tu pořádná dávka Arlena za mlada, zvlášť povídka z hor mě bavila hodně. Ta z pouště byla trošku nudnější, ale Abban nezklamal :) Trnkova část mě bavila do chvíle, než zmizel do trnčí, protože to už v podstatě známe z ostatních dílů

Jádro Jádro Peter V. Brett

Fakt dobrá série, tohle je skvělé zakončení
Můj osobní žebříček:

Trůn lebek Trůn lebek Peter V. Brett

Lepší než Válka za Bíleho dne, docela slušná knižka

01.10.2020 4 z 5

Válka za bílého dne Válka za bílého dne Peter V. Brett

(SPOILER) Díl plný opaků…V jednu chvíli se nemůžu od knížky odtrhnout a v druhou přeskakuju 5 stránek abych přeskočil tu tunu nudy s Ineverou. Renna už není tak nesympatická, zato její pozice byla velice dobře nahrazena otravnou Leeshou a Ineverou

Zato Arlen i Jardir jsou v tomto díle velice dobří. Rojer je tak napůl. Smrt přichází nečekaně. Záverečný souboj dost dobrý a ten konec - Řeknu jediné: Nepučujte (či nekupujte) si tuto knihu bez dalšího dílu :)

12.09.2020 4 z 5

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

Ten konec…ok, mě se líbil a i mi to dávalo smysl, ale 100 lidí 100 chutí :)
Kniha je velice čtivá a dobrá, jestli se ptáte na tohle

Brisingr Brisingr Christopher Paolini

Safira zase perlí, stejně dobré jako všechny ostatní díly - Já fakt nemůžu dát míň než 5 *

Eldest Eldest Christopher Paolini

Druhý díl, stejně kvalitní jako ten první

Eragon Eragon Christopher Paolini

Výtečná série, četl jsem i originální dračí jezdce, ale byl jsem malý a nedočetl jsem je :(
Ale už tehdy to na mě zanechalo dojem
A tahle knížka všechno tohle oživila!

Ztracený mág Ztracený mág Piers Torday

Mě to moc nesedlo, až moc kliše tam bylo, na mě
A já klišé moc nemusim, no
Pokud máte rádi klišé kupujte!
Ale jinak je kniha celkem ok

08.09.2020 2 z 5

Pouštní Kopí Pouštní Kopí Peter V. Brett

(SPOILER) (Ale až v 2. části)
Nejvíc mě bavila část za Jardirova mládí, naopak skoro vůbec ta s Rennou - Tetovaného bývalá zaslíbená je neskutečně nesympatická. Jinak je vše celkem v poho. Finální boj je docela ok.

SPOILER ALERT!

V tomto díle je velice zajímavý faktor mozkový démon a jeho měňavec. Jsem zvědavý co se ještě v Jádru skrýva a jak proti tomu budou hrdinové bojovat :)

06.09.2020 5 z 5

Tetovaný Tetovaný Peter V. Brett

Naprosto geniální knížka, vše je tady zpracované tak jak má být. Já fakt nwm co k tomuhle dodat :)
Snad jedině ať si to přečte každej, i ten co nemá rád fantasy

03.09.2020 5 z 5

Darth Maul: Lovec ze stínů Darth Maul: Lovec ze stínů Michael Reaves

Zajímavá knížka ze Star Wars, Maul byl hodně dobrej záporák - Nejde zabít, nepřestane dokud nezabije cíl

23.08.2020 5 z 5

Al Capone a jeho gang Al Capone a jeho gang Alan MacDonald

Super kniha, přečteno několikrát (cca 5x)

15.08.2020 5 z 5

Háv klamu Háv klamu James Luceno

Je tam víc politiky no :D
Což mě ale nevadilo. Je to super vysvětlení děje před ep.1

14.08.2020 5 z 5

Dračí doupě: Pravidla pro začátečníky. Příručka Pána jeskyně Dračí doupě: Pravidla pro začátečníky. Příručka Pána jeskyně Michael Bronec

My jsme to vždycky hráli bez knížek a vše jsme si určovali sami :D
Když má člověk hodně fantazie a volného času, tak je docela zábava vytvářet vlastní pravidla a schopnosti, nastavovat rovnováhu mezi postavami, aby žádná nebyla přesílená atd.

11.08.2020

Protivná příroda Protivná příroda Nick Arnold

Výborná kniha, pobavila a i jsme se něco dozvěděl

11.08.2020 5 z 5

Já, drak z Konce: Braise, drak z Konce, který chce poznat Nadzemní svět! Já, drak z Konce: Braise, drak z Konce, který chce poznat Nadzemní svět! Books Kid

Jednohubka, přečteno ani ne za hodinu. Neurazí, nenadchne. Průměr

29.07.2020 3 z 5

Vize budoucnosti Vize budoucnosti Timothy Zahn

Super kniha

26.07.2020 5 z 5

Přízrak minulosti Přízrak minulosti Timothy Zahn

Dlouho jsem tuto sérii odkládal, ale pak jsem si konečně přečetl 1. díl a musím říct, že mě nezklamal. Pro někoho to možná nebude to pravé ořechové, protože tam je trochu víc politiky. Knihu jsem si užíval, vzpomínání na Thrawna bylo super a nejlepší mi přišla asi úplně poslední část. Za mě 5* s najisto.

20.07.2020 5 z 5