Protivná příroda

Protivná příroda https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/4178/protivna-priroda-4178.jpg 4 56 8

Skutečný svět zvířat je úplně jiný než nudné učebnice přírodopisu: nemilosrdný a plný nástrah. Tato kniha vám s pomocí mnoha příkladů, záludných kvizů a bláznivých vtipů odhalí zajímavosti, o kterých jste neměli ani tušení. Věda plná odstrašujících příkladů z nelítostné divočiny! Nemyslete si, že Protivná příroda je jen další nudná učebnice přírodopisu! Kde jinde byste zjistili: - jak sají upíři krev, - které zvíře je nejhloupější, - proč mají supi holé hlavy, - jaký druh žab můžete potkat na záchodě. Tato knížka vás vtáhne přímo do nemilosrdného světa zvířat plného nástrah a nebezpečí. Dozvíte se o tom, jak zuřiví lovci trhají svou kořist, objevíte tajemství zvídavých přírodovědců a přečtete si, co si o vás myslí gorila, pes nebo kočka. Nechybějí ani obvyklé bláznivé vtipy, záludné kvizy a zajímavosti, o kterých jste neměli ani zdání. Věda ještě nikdy nebyla tak děsivá!... celý text

Literatura naučná Příroda, zvířata Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

Nasty Nature , 1997

Lucissia
08.08.2023 5 z 5

Hromada zajímavosti podaná zábavnou formou. Nám se moc líbilo. :-)

mia.com
01.02.2023 4 z 5

Knihy z této série mě jako školačku hodně bavily. Dozvěděla jsem se něco nového zábavnou formou a navíc jsem milovala to grafické zpracování a obrázky.

StarPopcorn
11.08.2020 5 z 5

Výborná kniha, pobavila a i jsme se něco dozvěděl

IHT
23.12.2018 5 z 5

vyborne! i jako profesionalni zoolog jsem se pobavil a dozvedel par novych drobnosti :) Arnold je v popularizaci pro deti proste nejlepsi ;)

z1631984
06.03.2017 5 z 5

Jedna z nejlepších knih edice Děsivá věda. Velmi vtipné a poučné.

Dandulka
10.06.2012 5 z 5

humor a poučení- skvělé edice, všechny!

Peter.Melon
05.05.2012 3 z 5

Dobrá kniha.Přečetl jsem ji vícekrát.Místy je i zábavná.Za přečtení stojí.Kniha která je určena spíše pro mládež.Je zajímavě ilustrovaná.Právě v ilustraci a "bublinách"tkví kouzlo této knihy.Zajímavé jsou však také články,které autor získal při svých dobrodružstvích.Hodnotím 60 procenty.

Izzy_
23.08.2011 5 z 5

skvelá , zaujímavá a vtipná knižka o prírode.

Nick Arnold
britská, 1964