Já, drak z Konce: Braise, drak z Konce, který chce poznat Nadzemní svět!

Já, drak z Konce: Braise, drak z Konce, který chce poznat Nadzemní svět! https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426751/mid_ja-drak-z-konce-q0S-426751.jpg 4 9 4

Minecraft - Monster řada série

< 4. díl

Draka z Konce by chtěl každý porazit. Málokomu se to ale povede. A tak se drak Braise skoro pořád jenom nudí a o dobrodružstvích může jenom snít. Jednoho dne se setká s hráčem, který s ním překvapivě nechce bojovat. Chce ho poznat. A ukázat mu barevný a pestrý Nadzemní svět. Vydejte se s drakem z Konce na dobrodružnou výpravu do Nadzemního světa, kterou líčí ve svém vtipném a napínavém deníku.... celý text

Dobrodružné , Pro děti a mládež

Vydáno: , Computer Press (CP Books)

Moi, l'Enderdragon , 2018

šárofka
23.03.2023 5 z 5

Užasná kniha, já miluji draky takže tato se mi líbila z této série nejvíce. :D

dájavídek
10.03.2023 5 z 5

Dobrodružná kniha! Musel jsem ji prostě číst místo hraní videoher :D.

Kulturnice
30.09.2020 2 z 5

Synovi se líbila, protože to bylo s tématem Minecraft a draků. Za mne mohl být příběh lepší, ale já nejsem v tomto směroplatná. Co ale nechápu a štvalo mne to i jiných knih ze světa Minecraft, proč je to tištěno psací kurzívou, je to kniha pro děti, chtělo by to normální písmena. Srážím body za písmo.

StarPopcorn
29.07.2020 3 z 5

Jednohubka, přečteno ani ne za hodinu. Neurazí, nenadchne. Průměr

dobrodružství Minecraft (hra)

Books Kid
francouzská
2019  90%Já, slizoun: Slibertius, slizoun, který chce být stylistou!
2019  82%Já, drak z Konce: Braise, drak z Konce, který chce poznat Nadzemní svět!
2019  90%Já, plížil: Mervyn, plížil, který žije explozemi!
2019  90%Já, zombie: Bern, zombie, která chce dobýt svět!

Kniha Já, drak z Konce: Braise, drak z Konce, který chce poznat Nadzemní svět! je v