Al Capone a jeho gang

O Alu Caponem jste už nejspíš slyšeli Je to náš drahý zesnulý, protože uměl zacházet s kulometem, měl na tváři pár jizev a kamarádil s partou drsňáků. Ale věděli jste, že Al bydlel celý život s maminkou, zavedl módu banánově žlutých obleků a šel na dovolenou do vězení? Ano, Al nás pořád ještě dovede lecčím překvapit. My vám teď nabízíme možnost nahlédnout do jeho tajného deníku, přečíst si tehdejší noviny a prolistovat policejní spisy. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/2222/al-capone-2222.jpg 4.436

Drazí zesnulí

Al Capone and his gang (2000)

Pro děti a mládež
Vydáno:, Egmont (ČR)

vampiru
30.07.2017

Je to kniha o vrahovi, gangsterovi a kdo ví co dalšího a přesto autor dokázal napsat knihu určenou pro mladé čtenáře. Tato kniha, byla ze všech "Hrozivých" sérií nejlepší. Kniha je pro děti a přesto vše z knihy bylo zajímavé i pro dospělého člověka a přečetl bych si jí klidně znovu.

Dakarianna
29.12.2016

Jedna ze zajímavějších knih ze série Drazí zesnulí. O tomto muži se ve škole neučíte, na Wikipedii to nějak není ono... Ilustrace, noviny, deník a zajímavosti jako vždy perfektní.

Dandulka
10.06.2012

Gangsterův životopis s úsměvem.Moc pěkně napsané.

Alan MacDonald

Alan MacDonald