Sonula25 Sonula25 komentáře u knih

Bridget Jonesová: Láskou šílená Bridget Jonesová: Láskou šílená Helen Fielding

Příjemné a vtipné čtení ;-) Knihu určitě doporučuji!

07.02.2015 4 z 5

Krvavé jahody Krvavé jahody Jiří S. Kupka (p)

Až Vám běhá mráz po zádech...

22.01.2015 5 z 5

V hnízdě kolibříka V hnízdě kolibříka Ana M.

Mám ji už hodně dlouho rozečtenou a jaksi se nemůžu donutit ji dočíst :-) Takže nic moc..:-/

22.01.2015 2 z 5

Chlad Chlad Maya Banks

Všechny tři díly jsou parádní. Ale první je asi nejlepší ;-)

22.01.2015

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Skvělá knížka, pěkný děj a dobře se čte. Jejich sexuální praktiky jsou někdy velmi zajímavé :-D

21.01.2015 5 z 5

Gabrielovo Inferno Gabrielovo Inferno Sylvain Reynard

Začátek knihy velmi napínavý. Potom se děj celkem táhne a Julia bych chvilkama roztrhla, ale romantika pěkná. Dalo se to číst ;-) Další díly se trošku vlečou. Někdy jsem se nutila do čtení ;-/

18.01.2015 3 z 5

Nezkrotná Nezkrotná Sylvia Day

Tak jako padesát odstínů skvělá trilogie. Moc se mi líbila :-)

Barvy smyslnosti Barvy smyslnosti Vina Jackson

Tak jak mám ráda erotické knížky, tak tahle mě moc nenadchla. Hlavní hrdinka je celkem chvílemi až moc lehká ;-/ a uchylná :-)

18.01.2015 3 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Perfektní knížka. I slzička ukápla ;-) Velmi doporučuji!!

18.01.2015

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Když jsem tuhle knihu dostala na Vánoce, nevěděla jsem, o jakou knížku jde. Po přečtení prvních stránek jsem na ní začala být doslova závislá. Mnoho lidí má na knihu spíše negativní názor. Přehnaný děj atd...ale pro mě tako kniha byla nejerotičtější knížka, jakou jsem kdy četla. LUXUSNÍ !!! Četla jsem ji skoro bez přestávek. Nemohla jsem se dočkat dalších dílů :-) které nezklamaly. Myslím si, že autorka hlavně popisuje sen mnoha žen. Krásný, úspěšný a bohatý chlap, šíleně zamilovaný a schopný udělat pro Vás všechno. Bezvadný erotický děj(kromě některých scének). Až na jeho těžké dětství, které se velmi odráží na celém jeho životě je Christian idolem žen ;-) i když to s ním měla Anastasie těžké. Všechny tři díly mají zasloužilé místo v mé knihovně :-)

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Velmi napínavá knížka. Ze začátku fandíte jedné osobě, později zase druhé. Konec byl zvláštní, takový jsem vůbec nečekala. Určitě stojí za přečtení ;-)

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Také velmi dobrá, ale Nabíječ byl o trošku lepší ;-)

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Skvělá knížka u které jsem se i hodně nasmála, zvláště když Caroline poslouchá přes zeď bytu svého souseda Nabíječe :-)

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Jedna z nejlepších knih co jsem kdy četla. Doporučuji přečíst společně s dalšími díly. :-)