Sonne Sonne komentáře u knih

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Miluju Bryndzovy knihy. Každá jeho další kniha je lepší a lepší. Jak začnu číst, těžko se mi přestává do poslední strany. Osudné svědectví je opravdu top kniha!

05.03.2023 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Strhující od začátku do konce. Zpočátku jsem špatně odhadla pachatele, poré mě hodně bavilo sledovat obě stránky - pachatel X vyšetřovatelé. Knížku jsem přečetla na dvakrát a strašně mě mrzelo, že už končí. Erika je mi čím dál víc sympatická. PAN spisovatel Bryndza prostě umí!

14.11.2023 5 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Moje první kniha, kterou jsem od Kinga četla, musím říct, že jedním slovem je to PECKA. Neskutečně strhující děj, poslední třetinu jsem přečetla snad na jedno nadechnutí a potmě jsem se doma necítila úplně dobře... Opravdu chytlavý, nenucený a dokonale promyšlený děj.

28.01.2015 5 z 5

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Není to typická "Bryndzovka", což neříkám, že je špatně, ale čtenáře, který se těší na další knihu, to možná zklame. První polovina knihy mě hodně bavila, nemohla jsem se odtrhnout, ale druhá půlka mi přišla už hodně vyhrocená a přitažená za vlasy. Konec opravdu překvapivý, ale za mě žádný WOOOW-efekt.

04.11.2023 3 z 5

Láska a kozy na venkově Láska a kozy na venkově Victoria Brownlee

Lehká a pěkná letní odpočinkovka, ale i tak přečtena jedním dechem :)

05.08.2020 4 z 5

Následky lásky a sexu Následky lásky a sexu Robert Bryndza

Třetí díl Coco jsem přečetla ani ne za jeden den. Nešlo přestat. Až mě hodně mrzí, že už se s ní musím rozloučit!!!
I když mi lezla většinu knížky strašlivě na nervy svými naladami, prostě ji miluju! Je to opravdu styl à la Bridget Jones. A za mě tento poslední byl nejlepší! Třeba se k ní R. Bryndza po letech vrátí.

27.11.2023 5 z 5

Zlovůle Zlovůle Jørn Lier Horst

Kniha se mi líbila, ale prvních cca 220 stran se mi zdálo dost utahaných… Posledních 80 už mělo úžasný spád.

09.01.2022 4 z 5

Revival Revival Stephen King

Nejslabší Kingovo dílo, které jsem četla. Roztahabý úvod na 220 stranách, pokus o akci na pár stránkách. Moc jsem se na tuto knihu těšila, ale děj je téměř o ničem, rozvleklý, strach, vyděšení - nic z toho jsem opravdu necítila. Dvěma slovy - velké zklamání.

25.06.2015 2 z 5

Moje tlustá opilá svatba Moje tlustá opilá svatba Robert Bryndza

Původně jsem dala 4*, protože se mi kniha zdála malilililinko slabší než první díl, ale pak jsem si uvědomila, že jsem každý okamžik prožívala spolu s Coco. Napětí, smutek, radost, dojetí. Takže podtrženo, sečteno - skvělá oddychovka za 5*.

26.11.2023 5 z 5

Velmi milá a příjemná oddechovka, díky níž jsem přežila covid s úsměvem na rtu. A to mluví za vše.

19.11.2023 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Napínavé od začátku do konce, který je naprosto nečekaný. Opět úžasně napsaná kniha

26.12.2021 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Perfektní kniha, která je čtivá od první stránky do poslední. Chytlavý děj, typický severský styl narace. Doporučuju.

02.11.2016 5 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Ze smyčky do smyčky, naprosto na hlavu vyústění...

02.10.2016 2 z 5

Právo nálezce Právo nálezce Stephen King

Bohužel znám lepší Kingovky... :-(

13.03.2016 3 z 5

Lunapark Lunapark Stephen King

Slabsi Kingova kniha co se napeti tyce, ale zase se krasne cte. Gradace na poslednich strankach je mazec, konec ma dojemnou, smutnou atmosferu...

01.02.2015 4 z 5

Miluj svůj život Miluj svůj život Louise L. Hay

Dobrá motivační kniha.

29.01.2015 3 z 5

Úžasně originální kniha vhodně doplněna obrázky. Už se těším na film režiséra Burtona a na další díly. :)

21.09.2016 5 z 5

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

Moje prvni od Nesba a jednim slovem - dokonalost...

05.07.2015 5 z 5

Zkouška neviny Zkouška neviny Agatha Christie

Moje prvotina v psane podobe od Agathy Christie. Prvni polovina knihy pro me byla nezazivna, natahla, druha polovina chytla spad a super. Skvele rozuzleni, v kazde kapitole jsem menila podezreni, kdo je tedy vrah.

30.01.2015 3 z 5