smaille smaille komentáře u knih

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Ze série nejlepší díl, nemohla jsem se odtrhnout.

16.10.2016 5 z 5

India Place India Place Samantha Young

Tento díl z mého hlediska nejslabší, Hannah mi byla protivná

16.10.2016 3 z 5

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Přečetla jsem krásnou i učiněnou, i když jsem nejdřív učiněnou číst nechtěla, koupila jsem si ji, aniž bych si přečetla anotaci a až při otevření jsem zjistila, že je to vlastně ten samý příběh, ale zakousla jsem se a přečetla jsem ji a nakonec musím říct, že se mi příběh z Travisova pohledu líbil mnohem víc. Mělo to spád, nic se zbytečně nepitvalo na dvacet stránek. Shrnu obě naráz, strašně mi vadilo oslovení "Holu", to bylo úděsný a na každé stránce. Neustále se chlemtal alkohol a řídilo pod vlivem, ale na druhou stranu se jednalo o mladé vysokoškoláky, takže jsem nad tím přivřela oči.

16.10.2016 4 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Už jsem přečetla hodně erotických románů a tenhle patří jednoznačně mezi moje top. Samantha to prostě umí. Líbil se mi příběh a celkem jsem ocenila i to, že se hlavní hrdinové po sobě nevrhli hned v první kapitole

22.09.2016 5 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Tak musím napsat, že se mě nadchlo, že konečně hlavní hrdinka není nezkušená, nepolíbená, "přeslušnělá", prostě normální. Začátek super, cesta do Paříže super, zápletka a příběh v Paříži nic moc, konec super.

20.09.2016 3 z 5

Hrdina Hrdina Samantha Young

Tak mě se knížka líbila, nereálný příběh má každý druhá, to bychom jinak byli spisovatelé všichni. Mělo to všechno, co to mít mělo, pro mě fajn odpočinkové čtení.

31.08.2016 4 z 5

Kylandovo vykoupení Kylandovo vykoupení Mia Sheridan

Hodnocení jsem si nechala až tak týden po přečtení. Knížka se dobře četla, děj úžasný, trošku mi ale vadil konec, resp. celá třetí třetina knížky, která se nesla jenom v duchu vzájemného omlouvání a vyznávání lásky, dobrý konec je správně, ale přišlo mi to dost zdlouhavé, možná by se mi víc líbilo, kdyby autorka víc propracovala jednotlivé pasáže, např. požár karavanu. Nevím, jak to správně popsat, ale na konci mi prostě něco chybělo.

18.08.2016 3 z 5

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Zajímavé téma, to musím uznat, ale moc sympatií jsem k hlavním hrdinům neměla, ale tak je to i v životě, někdo sympatický je, někdo ne. Čekala jsem asi větší vyhrocení ohledně pronásledování, ale i tak to asi stačí na psychiku pronásledovaného. Určitě si ještě nějakou knihu od autorky přečtu.

29.07.2016 3 z 5

Reportér Reportér Sandra Brown

Nejprve jsem měla problém se do knížky začíst, dokonce jsem ji asi na 14 dní odložila, ale nakonec jsem ráda, že jsem se k ní vrátila, pak jsem se totiž nemohla zase odtrhnout. Skvěle napsané, napínavé až do konce.

13.07.2016 4 z 5

Stingerův pád Stingerův pád Mia Sheridan

Jedna z knížek, kterou si zařadím mezi oblíbené. Ocenila jsem humorný začátek, ale i dlouhou cestu obou postav za něčím smysluplným a naplňujícím, potřebovali uzrát, dospět. Tento příběh ani nemohl mít jiný konec, to by prostě nešlo.

07.06.2016 5 z 5

Kde končí duha Kde končí duha Cecelia Ahern

Ta knížka je strašně depresivně napsaná. Dočetla jsem ji, ale měla jsem co dělat. Trošku to zachránil dobrý konec, ale nevím, proč to autorka natáhla do tolika let. Vadilo mi, že mezi dopisy a maily nebyl žádný osobní kontakt mezi postavami, jako by žili jenom online. A úplně nejvíc mě nebavily pasáže z internetové chat skupiny pro rozvedené

31.05.2016 2 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Kniha je dobře napsána, četla se skoro sama. Téma se mi líbilo, ale do dnešního světa mi tento příběh připadá dost naivní. Nevím, jak bych to správně popsala, autorka se hodně zaobírala emocemi, kdyby přidala nějakou zápletku nebo více rozepsala zápletku alá zlá tetička, možná by to zapůsobilo na čtenáře více. Ale jinak si knížku ráda někdy přečtu znovu.

24.05.2016 4 z 5

Tak kniha roku to rozhodně není. A ano, je to kniha pro unavené matky. Je to psané s nadsázkou a ironií, nemůžete to brát vážně, nýbrž s velkou rezervou, ale člověk se aspoň trošku zasměje. Kdyby si autor polovinu věcí nevymyslel nebo neokořenil, nebylo by o čem psát, protože je to každý den stejný kolotoč. A radši se budu smát ostřejšímu otcovi, než poslouchat praštěné matky, které si čárkují každou počůranou plenu. Pravda, první polovina mě bavila více než ta druhá.

03.11.2015 3 z 5

Za černými dveřmi Za černými dveřmi Velvet

Já tedy knihu pasuji místo erotického románu na tragikomedii. Dle popisu se mi zdál námět zajímavý, ale po přečtení jsem docela zklamaná. Nelíbil se mi rodinný vztah mezi hlavními aktéry a už vůbec se mi nelíbil závěr.

09.08.2015 2 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Autorka nepřekvapila. hráč se četl dobře. Bastard byl ale prostě nejlepší.

03.08.2015 4 z 5

Dohoda s ďáblem Dohoda s ďáblem Simona Ahrnstedt

Jsem spokojená, ač mám raději romány že současné doby, tohle je jeden z mála historických, který má v mojí knihovně určitě místo a v budoucnu se k němu ráda vrátím

28.07.2015 4 z 5

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

I já byla více nadšená z manželské smlouvy, ale jinak příjemné oddychové čtení

18.03.2014 4 z 5

Oči dokořán Oči dokořán Raine Miller

Asi jsem si představovala víc adrenalinu a podrobnější rozzuzlení zápletky, proč tomu tak bylo, kdo jim při únosu pomohl Brynne zachránit, ale jinak příjemné čtení

18.03.2014 4 z 5

Příběhy obyčejného šílenství Příběhy obyčejného šílenství Charles Bukowski

Bohužel jsem nedočetla, kniha mě nebavila a žádnou hloubku jsem v životě "alkoholika a bůhví co ještě" nenašla.

25.10.2013 odpad!

Padesát stínů Adama Padesát stínů Adama Rossella Calabró

Také jsem čekala spíše nějaký vtipný příběh, ale i tak jsem se zasmála. Hrdě přiznávám, mám doma Adama :-)

01.10.2013 4 z 5