_sjuu_ _sjuu_ komentáře u knih

Proč jsem se neoběsila Proč jsem se neoběsila Halina Pawlowská

"Proč jsem se RADĚJI neoběsila", jsem si položila po přečtení knihy,.

28.05.2013 odpad!

Maltézáček Maltézáček Juliette Cunliffe

před osvojením 8letého psa jsem knihu koupila, abych aspoň věděla, co mě čeká a nemine - kniha mi dost pomohla, ovšem z kapitoly, popisující charakteristiku (aktivní, poslušný, nebojícný, hlídač, mazel), mám pocit, že popisují jiného psa :D

28.05.2013 3 z 5

Diskrétní průvodce - Co možná nevíte o společenském chování Diskrétní průvodce - Co možná nevíte o společenském chování Magda Vášáryová

Něco mi přijde přehnané, něco samozřejmé,. něco je mi fuk,. moc mě to nezaujalo, ale bylo to čtivé - to ano)

28.05.2013 2 z 5

Naše příjmení Naše příjmení Dobrava Moldanová

dost oblíbená, každý nový v mém životě je v knize vyhledán :D

28.05.2013 5 z 5

Cirkus Humberto Cirkus Humberto Eduard Bass (p)

knížka mi byla předčítáná před spaním, měla jsem ji ráda, ale teď bych raději volila filmovou variantu :)

28.05.2013 3 z 5

Brněnské kolo a drak. Pověsti z Brna Brněnské kolo a drak. Pověsti z Brna Oldřich Sirovátka

povinná četba na prvním stupni :) moc mě to nenadchlo

28.05.2013 2 z 5

Plánování zahrady Plánování zahrady kolektiv autorů

super kniha, v posledních měsících je při plánování zahrady něco jako moje pravá ruka :))

28.05.2013 5 z 5

Rok v zahradě Rok v zahradě kolektiv autorů

koupě určitě nelituji, kniha je opravdu skvěle udělaná - zapojit se do různých činností spojených se zelení může pak i takové nemohlo jako já :D

28.05.2013 5 z 5

Podivuhodný svět Podivuhodný svět kolektiv autorů

kniha je přehledně rozdělena podle kontinentů, pod každým jsou pak kapitoly o různých zajímavých místech z té dané části světa. Četla jsem si jen pár kapitol, ale je to velmi hezky napsáno a doplněno o krásné fotografie :)

28.05.2013 4 z 5

Objevujeme svět - Příroda, lidé, civilizace Objevujeme svět - Příroda, lidé, civilizace kolektiv autorů

Zajímavá kniha, za základní škole jsem si v ní ráda pročítala,.. byl to často i můj malý pomocník při tvorbě referátů :)

28.05.2013 3 z 5

Na úsvitu civilizace: Od prehistorie do 900 př.n.l. Na úsvitu civilizace: Od prehistorie do 900 př.n.l. kolektiv autorů

Knihy s dějinami (vlastně i všeobecně dějiny) moc nemusím, ale toto mě nevadilo. Knihu jsem si chtěla původně jen prolistovat, ale ty úžasvé fotky v ní mě zaujaly natolik, že jsem to musela celé pročíst :)

Pracujeme se dřevem Pracujeme se dřevem Martin Patřičný

super knížka, pár věcí vyrobených podle ní už doma máme a postupem času ještě určitě sposta přibude :)

28.05.2013 5 z 5

Nevyřešené záhady lidstva. Věda na rozpacích Nevyřešené záhady lidstva. Věda na rozpacích Beate Bühl

velmi zajímavá kniha, moc ráda si ji vezmu a pročítám :)

Klasické pohádky Klasické pohádky Jacob Ludwig Carl Grimm

Milovaná sbírka mého dětství, je pečlivě schovaná, aby mohla dělat radost za pár let i mým dětem )))

28.05.2013

Pohádky bratří Grimmů (29 pohádek) Pohádky bratří Grimmů (29 pohádek) Jacob Ludwig Carl Grimm

milvaná kniha mého dětství :))

28.05.2013

Školák Kája Mařík 1. díl Školák Kája Mařík 1. díl Felix Háj (p)

v době, kdy jsem ještě neuměla číst, to byla moje nejoblíbenější "uspávací" knížka :) v té době to byla pro mě nejlepší volba - a bylo jedno, jaký díl se zrovna čte ♥))

28.05.2013

Školák Kája Mařík 2. díl Školák Kája Mařík 2. díl Felix Háj (p)

28.05.2013

Školák Kája Mařík 6. díl Školák Kája Mařík 6. díl Felix Háj (p)

28.05.2013

Školák Kája Mařík V. díl Školák Kája Mařík V. díl Felix Háj (p)

28.05.2013

Školák Kája Mařík 4. díl Školák Kája Mařík 4. díl Felix Háj (p)