Na úsvitu civilizace: Od prehistorie do 900 př.n.l.

Na úsvitu civilizace: Od prehistorie do 900 př.n.l. https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/164286/bmid_na-usvitu-civilizace-ilustrovane-dejiny-sveta-164286.jpg 5 2 2

Fascinující publikace NA ÚSVITU CIVILIZACE vás zavede na místa, kde se začaly psát dějiny lidstva. Ocitnete se miliony let zpátky v čase a seznámíte se s životem našich dávných předků. Staňte se svědky jejich dlouhé a složité cesty od primitivního způsobu života a používání prvních nástrojů až po důmyslné stavby pyramid. Prozkoumejte historické bohatství, které po sobě prastaré civilizace zanechaly jako památku na slavné počátky dějin: nástěnné malby v severní Evropě z doby kamenné, kolébku písma a vůbec první města Sumer a Akkad... Probádejte neznámé vody s Féničany - historicky prvním národem mořeplavců, který také vynalezl psanou abecedu.... celý text

Literatura naučná Historie
Vydáno: , Reader's Digest Výběr (ČR)

The illustrater History of the World - the dawn of civilisation , 2004

jiho-cech
08.01.2021 5 z 5

Výpravná kniha s kvalitními ilustracemi na křídovém papíře. Přímo láká ke čtení textu, který zaujme. Pokud někomu budou scházet mapy, tak ty Reader´s Digest Výběr vydal ve vynikající knize: Velký atlas světových dějin:

_sjuu_
28.05.2013 5 z 5

Knihy s dějinami (vlastně i všeobecně dějiny) moc nemusím, ale toto mě nevadilo. Knihu jsem si chtěla původně jen prolistovat, ale ty úžasvé fotky v ní mě zaujaly natolik, že jsem to musela celé pročíst :)