Maltézáček

Maltézáček https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20495/bmid_maltezacek-ioq-20495.jpg 5 5 2

Na maltézáčkovi na první pohled upoutají bílé hedvábně jemné chlupy a tmavé oči,jež prozrazují klidnou povahu a inteligenci. Díky nádherné dlouhé srsti splývající až na zem a vznosnému držení hlavy je z malých plemen nepochybně nejhezčí, kromě vzhledu však patří k jeho přednostem také přítulnost a silná citová vazba na pána. V knize najde čerstvý majitel nejen potřebné informace o historii tohoto společenského plemene, jeho charakteru a standardu, ale i praktické rady týkající se výběru štěněte, správné výživy, výcviku, preventivní zdravotní péče a vystavování. Mimo jiné se zde dozvíte, jaká opatření má před příchodem štěněte do domácnosti udělat a jak předcházet nejrůznějším problémům, které by se mohly vyskytnout.... celý text

Jessica007
18.12.2016 5 z 5

Mám maltézáčka - fenku. Není to můj první maltézáček, zkušeností mám docela dost. Knížka je pěkná a maltézáčci jsou opravdu krásní a s takovou svojí milou povahou. :) Knížek o maltézáčcích jsem četla a mám více, tato je také pěkná a obsahuje rady, fotky.

_sjuu_
28.05.2013 3 z 5

před osvojením 8letého psa jsem knihu koupila, abych aspoň věděla, co mě čeká a nemine - kniha mi dost pomohla, ovšem z kapitoly, popisující charakteristiku (aktivní, poslušný, nebojícný, hlídač, mazel), mám pocit, že popisují jiného psa :D

psi monografie psích plemen maltézáček

2005  93%Kavalír King Charles španěl
2006  100%Mops