_sjuu_ _sjuu_ komentáře u knih

Marketingová komunikace Marketingová komunikace Miroslav Foret

Knihu jsem chtěla použít jako podklad k mé bakalářské práci, ale nakonec jsem raději vyhledala jiný zdroj, neboť orientovat se v obsahu knihy bylo opravdu za trest.

14.04.2016

Ruština nejen pro samouky Ruština nejen pro samouky Věra Nekolová

Knihu jsem si koupila pro naučení základů Ruštiny a myslím, že lépe jsem si vybrat nemohla. Kniha je opravdu skvělá.

06.08.2014

Francouzština nejen pro samouky Francouzština nejen pro samouky Miroslav Pravda

Myslela jsem, že tato kniha bude stejně skvělá, jako Ruština od stejného nakladatelství, ale není tomu bohužel. Je to snad tím, že francoužšina je o dost těžší jazyk. Pro úplné začátečníky - samostudenty doporučiji jiný výběr učebnice

06.08.2014

Proč je vzduch zadarmo a panenství drahé Proč je vzduch zadarmo a panenství drahé Lukáš Kovanda

Ke knize jsem se dostala díky prezentaci spolužáků v hodině, kniha působila velmi zajímavě, ale bylo prezentováno bohužel jen pár článků a tak jsem si knihu musela jít hned půjčit.

Kniha mě hrozně bavila, je velmi čtivá a je v ní spousta zajímavostí, opravdu mohu jen doporučit! :)

26.01.2014 5 z 5

Poklady pěti kontinentů Poklady pěti kontinentů neznámý - neuveden

Velkmi krásná a zajímavá kniha, úplná pastva pro oči, ale i skělý, stručný text :)

Obrázkový slovník anglicko český Obrázkový slovník anglicko český Walt Disney

Kniha má sice krásné obrázky, které mě jako malou mnohokrát donutily k otevření knihy (bohužel jsem vždy zůstala pouze u sledování či přemalovávání obrázků). Nevyhovoval mi ale styl, jakým se autor snažil naučit děti jazyk, ani dnes se mi tento styl nezamlouvá,.

28.05.2013 odpad!

Řeč těla Řeč těla Peter Clayton

Knihu jsem dostala darem, myslím, že je velmi dobrá - mám ale oblíbenější, proto jen 4*

Český snář Český snář Josef Klempera

Knihu mám už pár let na stole - když si po probuzení pamatuji, co se mi zdálo, ráda se podívám, co by to teoreticky mohlo znamenat :)

Když nás tělo varuje Když nás tělo varuje Dieter Seefeldt

knihu mám doma už spoustu let, je pěkně, přehledně a jasně napsaná. V době vydání bych ji asi ocenila, ovšem teď, když má každý minimálně doma internet, mi kniha přijde naprosto zbytečná

28.05.2013 2 z 5

O stříbrné podkově O stříbrné podkově Eva Kilianová

jako maličká jsem myslela, že nic strašidelnějšího mě potkat nemůže :D

Malujeme na kameny Malujeme na kameny Julia Niepmann

kniha je krásná a dobře udělaná, škoda, že k ní nedávají i šikovné ruce ;) :)

Ze starého nové Ze starého nové Doris Ruppert

Další kniha, kterou jsem využila naplno - jako malá, když byl bratr malý, v ZŠ, na praxích na střední (MŠ, postižené děti a dětský domov)

Špalíček hádanek Špalíček hádanek Pavel Sýkora

Super knížka, která se využívá od zakoupení do teď :) měla úspěch u mě, u bratra, u spolužáků ZŠ, na praxích ve školkách, domově dětí, atd))

28.05.2013 4 z 5

Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče Dušan Taragel

Knihu jsem četla asi v 8 nebo v 9 letech, hrozně mě bavila, přečetla jsem ji několikrát :)

Řeč lidského těla Řeč lidského těla Erhard Thiel

super, super, četla jsem to naposledy před střední, ale hodně mě to bavilo - při kontaktu s jinými jsem pomalu nevnímala nic jiného, než jejich řeč těla - dost mi to dalo, nicméně znovu bych to nečetla (našla jsem si knihy, které mi vyhovují víc), ale na dobu, ve které to bylo psané, rozhodně bomba :)

Záda mě už nebolí Záda mě už nebolí Olga Chválová

Knihu mám ráda, snažím se jí řídit a alespoň párkrát týdně si najít během dne čas a zacvičit si podle ní :)

28.05.2013 5 z 5

Půlhodina denně pro zdravé srdce Půlhodina denně pro zdravé srdce neznámý - neuveden

knihu jsem dostala na jedné akci, prolistovala jsem jí, ale jediné, co mě zaujalo byly recepty na posledních několika stranách - ovšem spoustu skvělých receptů je i jinde, takže kvůli tomu bych to rozhodně nekupovala,.

28.05.2013 1 z 5

Kuchařka pro lenochy Kuchařka pro lenochy Cornelia Trischberger

velice trefný dárek od mého přítele :D kniha byla darovaná jako žertík, ale chytla se a ráda ji otevřu a občas z ní něco udělám

28.05.2013 5 z 5

Digitální fotografie pro pokročilé - Digitální fotografie pro pokročilé - Tom Ang

Knížku jsem dostala - není špatná, ale když něco nevím, je pro mě rychlejší, snadnější a příjemnější to vyhledat na internetu, než pátrat po knize a poté ještě po potřebné informaci v ní. knihy mám ráda - stačí se podívat na mou "knihovničku", ale toto mi přijde zbytečné

28.05.2013 1 z 5

Zoufalé ženy dělají zoufalé věci Zoufalé ženy dělají zoufalé věci Halina Pawlowská

"do třetice všeho dobrého a zlého" nebo "3* a dost"? Nicméně jsem se opravdu přesvědčila, že knihy této autorky nejsou nic pro mě :I

28.05.2013 odpad!