Kuchařka pro lenochy

Kuchařka pro lenochy https://www.databazeknih.cz/img/books/78_/78979/kucharka-pro-lenochy-78979.jpg 4 3 4

Kdo je vlastně z našeho hlediska lenoch? Ten, kdo vaří s minimálními náklady při nákupu i přípravě a kdo se řídí heslem: šikovně nakupovat, optimálně kombinovat, rychle uvařit a v klidu si pochutnat. Naše „Rychlé čtyřky“ z hotových výrobků a další recepty vnesou rychlost do vaší kuchyně. Všechno vám usnadní navíc i čtyři menu pro lenochy a nákupní seznam s veškerými přísadami, které tato kniha obsahuje. Vstupte s námi do podivuhodného světa líných kuchařů. ... celý text

Literatura naučná Kuchařky
Vydáno: , Jan Vašut (Vašut)

Kochen für Faule

Danafantom
20.02.2024

Klidně bych podle ní i vařila, kdybych nebyla líná sehnat si ingredience které doma běžně nemám, například pastu sambal oelek, tou je ochuceno téměř každé jídlo v knize.

Iki1
24.07.2020 3 z 5

Chápu, že v dnešní době je moderní na všechno spěchat. Přesto si dovolím tvrdit, že na jídlo včetně jeho přípravy bychom si měli udělat čas. Když jsem listoval recepty, trochu mi to připomnělo pana "kuchaře" Babicu. Nicméně rady jsou to použitelné, jídla se podle receptů připravit dají, vše je zdokumentováno. Takže občas je možné kuchařku vytáhnout a "uvařit".

bai.Cerna
01.01.2018 4 z 5

Fajn kuchařka, až na tu obálku. Ilustrace na obálce mi přijde tak nějak nevydařená :)

_sjuu_
28.05.2013 5 z 5

velice trefný dárek od mého přítele :D kniha byla darovaná jako žertík, ale chytla se a ráda ji otevřu a občas z ní něco udělám

2011  80%Kuchařka pro lenochy
2011  0%Kuchařka pro pohodáře

Kniha Kuchařka pro lenochy je v