Ruština nejen pro samouky

Ruština nejen pro samouky https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/58969/rustina-nejen-pro-samouky-58969.jpg 4 21 6

Školám (základním, středním i vysokým), jazykovým kursům pro mládež i pro dospělé a hlavně samoukům je určena nová učebnice současně spisovné ruštiny. Vytrvalý uživatel si osvojí základy ruského hláskosloví, výslovnosti a gramatiky, naučí se více než 2000 ruských slov a asi 300 ustálených frází. Výběr témat z nejrůznějšich oblastí běžného života vede k porozumění čteného i mluveného jazykového projevu, k nácviku vlastní aktivní konverzace i písemného vyjadřování. Učebnice je doplněna přehledem mluvnice, klíčem ke cvičením a rusko-českým slovníkem všech aktivně osvojovaných slov.... celý text

kopeceli
kopeceli
31.10.2021 5 z 5

Výborná učebnice, která skvěle naučí základy a systém jazyka. Po ní lze pokračovat kteroukoliv jinou nebo přímo navštívit ruský mluvící zemi a neztratíte se. Alespoň já to tak absolvovala. Obecně mám učebnice od Ledy ráda, vyhovuje mi zpracování, důkladnost, přehlednost, dobře se mi z nich učí a to nejsem fenomén na jazyky.

14.03.2021 5 z 5

Já učebnicím od LEDY jsem nakloněná. Mně vyhovují. Ale každý si sám zvolí druh učebnice, který vyhovuje jemu.

28.01.2021 5 z 5

Kniha je dobrá. Na oprášení ruštiny mohu doporučit.

lukas9608
lukas9608
20.12.2018 4 z 5

Dobrá učebnice, ale nakonec jsem na doporučení přešel na Učebnici současné ruštiny 1. díl, která je o ještě o něco lépe zpracovaná.

_sjuu_
_sjuu_
06.08.2014

Knihu jsem si koupila pro naučení základů Ruštiny a myslím, že lépe jsem si vybrat nemohla. Kniha je opravdu skvělá.

WEIL
WEIL
20.08.2011

Kdo má vztah k ruštině, a začíná, a zjistí, že jeho vztahje dlouhodobý, pak by měl mít po ruce tuhle učebnici.

jazykové učebnice ruština jazyky pro samouky

Autoři knihy

Věra Nekolová
česká, 1930
Irena Camutaliová
česká, 1926 - 2008

Kniha Ruština nejen pro samouky je v