Zoufalé ženy dělají zoufalé věci

Zoufalé ženy dělají zoufalé věci

Třetí vydání úspěšné prvotiny známé autorky a scenáristky o čtyřicetileté ženě, s níž se rozvedl manžel a ona je nucena řešit novou životní situaci. Kniha srší nápady a návody, jak překonat komplexy a citové a rodinné trable a jak relativizovat pojem zoufalosti. Je to kniha plná humoru, laskavosti a životního optimismu.

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/135/zoufale-zeny-delaji-zoufale-veci.jpg 3.3206
Povídky, Literatura česká
Vydáno:, Motto

Mikik

Taková nenáročná jednohubka, neurazí a asi ani nenadchne, ale jako odlehčení to bylo fajn. Místy opravdu hodně vtipné .

kristynka8396
30.07.2016

Dostala jsem se k ní na základě výzvy - český autor. Kniha mě pobavila, ale jednou přečíst stačilo :)

Jessybelle
03.07.2016

Líbí se mi humor autorky,ale tato kniha mě příliš nezaujala. Nějak jsem se ji prokousala, asi proto, ze byla tak kratka, ale víckrát ne.

beluca
27.04.2016

Není to můj šálek kávy, dostala se mně do ruky náhodou, ale docela jsem se u ní pobavila a toho si cením, protože smíchu není nikdy dost :-)

LadyKet
07.03.2016

A zoufalá Pawlowská píše knihy...

ellypusik
30.01.2016

Kniha mě nijak zvlášť nezaujala, humoru paní Haliny zřejmě nerozumím a na knize se mi líbilo, jen to, jak je kniha těžce realistická. Ukazuje jaký život může skutečně být, nic víc mě však nezaujalo.

combatgirl
02.01.2016

Přečetla jsem dvě knížky od Haliny a její humor mi vůbec nesedí.Nevím proč :-(

Zdeňula
20.11.2015

Moc pěkné čtení na odpočinek..

michimuller
12.03.2015

Malinká knížka plná emocí, humoru, životních postřehů, partnerských vztahů, rodiny, příběhů přátel a lásek. Kratičké fejetony které straší v každém časopise. Pro někoho kdo dává přednost velkoformátovým románům 500 stran a víc by to mělo být nehodnotitelné. Ale je to Halina, mediální osobnost s precizním vyjadřováním emocí, před kterou opravdu klobouk dolů. Z knížky jsem přečetla jen pár stránek, když mi to kamarádka dala jako audioknihu, čtené přímo paní Halinou. Stálo to za to, žádná ztráta času.Milé, příjemné...někdy člověk musí proložit detektivky něčím nenáročně obyčejným.

Kopretina_aku
06.04.2014

Halina napsala už mnohem lepší knížky, ale ten její humor člověku prostě dokáže zvednout náladu kdykoliv.

verunb
28.12.2013

Na knihách Haliny se mi nejvíc líbí, jak dokáže z katastrofálních situací vybruslit s krásným optimismem :)

vaili
16.10.2013

Jako obvykle lehce vtipné a zmatené :)

Marčullkas
22.07.2013

Halininy povídky řadím jako oddechové čtení u kterého se ráda zasměji. Vtipně popisuje různé životní útrapy.

Skjaninka
08.06.2013

Čisto oddychové čítanie, pri ktorom sa nemusí premýšľať a človek môže úplne vypnúť a len tak si čítať o veciach, ktoré Pawlowská popravde popísala, presne tak ako to v živote chodí. S trochou dávky humoru k tomu, sa aj tie nepríjemné životné situácie zvládajú s väčšou ľahkosťou. Nič svetoborné, ani literárne hodnotné v tejto knihe nenájdete, ale občas si niečo podobné prečítať, neuškodí.

_sjuu_
28.05.2013odpad!

"do třetice všeho dobrého a zlého" nebo "3* a dost"? Nicméně jsem se opravdu přesvědčila, že knihy této autorky nejsou nic pro mě :I

evafort
08.05.2013

Mám ráda humor Haliny Pawlowské, i když se někdy trochu opakuje, tak čtu její knížky ráda.

DariDerek
06.05.2013

Vtipné pasáže, ale polovina až moc nereálných, že by si člověk řek, jestli opravdu taková žena existuje... zasmála jsem se, to ano, ale taky jsem se v ději několikrát ztratila - jestli se to ovšem dá nazvat dějem? :-) Potěšení na jedno odpoledně, ale určitě se k této knížce, ani autorce, vracet nebudu :)

magnolia
11.03.2013

Bylo to vtipné, ženské a autorce jsem v té době ještě hodně fandila (a ten název je přesný!). Další knížky, až na pár hodně povedených povídek-fejetonů mě spíš zklamaly. Zvlášť ty z posledních let.

kattyV
18.02.2013

Když je člověk unavený a nechce se mu přemýšlet, proč si neodpočinout u Haliny Pawlovské. Ano, je to pořád na jedno brdo, ale občas nezaškodí a člověk se docela pobaví.

SaDiablo
04.08.2012

Příjemná oddechovka. Kniha ne tolik vtipná, jak jsem čekala s přihlédnutím na Halininy sloupky, přečteno rychle, pár dobrých a trefných poznámek a dialogů. Pamatuji si na tatínka a omyl s prasetem Ondrou, každopádně si myslím, že až uplyne delší doba, nevybavím si příliš ani to.

gfdsa123
16.07.2012

Velmi oddechové čtení. Myslím si, že za pár měsíců si na obsah ani nevzpomenu.

WEIL
14.08.2011

Zoufalé ženy musí dělat zoufalé činy jinak by nebyly zoufalé.