Zoufalé ženy dělají zoufalé věci

S inteligentním humorem a nelíčenou sebeironií vypráví hrdinka příběhu o ženské touze po lásce, kvalitním partnerském vztahu a uspokojivém rodinném životě.

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/40916/zoufale-zeny-delaji-zoufale-veci-Xca-40916.jpg 3.2303
Humor, Povídky, Literatura česká
Vydáno, Motto

Kniha Zoufalé ženy dělají zoufalé věci

kamila5406
14. listopadu

Hezká kniha o normálním životě každé ženy. Štěstím, smutku, trápení s muži atd.

_Michelle_

Taková úsměvná jednohubka, díky níž se dá získat pocit, že ať už má člověk jakékoli mindráky, není v tom ani zdaleka sám. Vždy může být i hůř, a tak je potřeba brát život s humorem, nebát se zítřků a pokusit se užívat drobné radosti každého dne plnými doušky.

Adél97

V rámci spektra, ve kterém autorka píše splnila kniha očekávání. Oddechová literatura, která pobaví.

Isew

Jedno se musí nechat. Autorka má dar. Umí psát tak, že vás to zaujme. A to, i když obsah knihy je tak neuvěřitelně zoufalý, stejně jako hlavní hrdinka. Kniha vyšla šest let po revoluci, tak by se na ni asi tak mělo nahlížet. Muž je středobod ženina života bez ohledu, jaký je to člověk, hlavně že nějaký je. Hlavně se vdát, mít děti a to stačí. Ještě, že nároky žen se snad už změnily. Na obou stranách (muži, ženy) se dají najít výjimečné osobnosti a blbci. Blbci se v této knize hemžili měrou více než vrchovatou. Dnes už to naštěstí neplatí a vzdělaných žen je opravdu mnoho. Za ten opravdu příšerný konec ubírám hvězdičku.

kralikova.Lú

Knížka u které nemusíte přemýšlet. Někdy opravdu zoufalé věci...:)

vladislav6610

Rychlé odpočinkové čtení jako dělané na cestu.

SSTknihy

Občas se mi chtělo zvolat: Blbé ženy dělají blbé věci! Zoufalá jsem si připadala spíš já, když jsem nevěřícně kroutila hlavou nad blbostmi hlavní hrdinky. Ale Halina Pawlowská umí psát vtipně a tak jsou její knížky většinou příjemnou oddychovkou. Minimálně si po přečtení můžete pogratulovat, že natolik zoufalí (zoufalé) ještě opravdu nejste.

pingu1

Knížka celá nějak zoufalá .... Nicméně přečíst se to dalo :-)

ženy rozvod zfilmováno

Halina Pawlowská
česká, 1955

všech 35 knih autora

Kniha Zoufalé ženy dělají zoufalé věci je v

Právě čtených3x