Pravda o mém muži

Pravda o mém muži

Příběh pro ty, kteří chtějí milovat hodně a dlouho. Příběh o manželství Haliny Pawlowské, který začala psát ihned po smrti manžela, když byla nejvíce smutná, aby si vybavila, jak bývala veselá. Jak sama říká : Doufám moc, že se při čtení budete trošku smát, trošku plakat a možná ..., že svého muže pohladíte a řeknete mu : "Bože! Já jsem tak šťastná, že tě mám!"...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/18_/183745/pravda-o-mem-muzi-183745.jpg 3.9166
Humor, Literatura česká
Vydáno:, Motto

ecila13
08.10.2017

Příběh jednoho manželství.

AndreaP.
14.08.2017

Knihy Haliny jsou vždy takové pohlazení po duši, i když tady tato kniha má smutný podklad.

prochajda
30.05.2017

Příběh jednoho manželství, jedné velké lásky u kterého jsem se zasmála a i slzy uronila. Nakonec snad řeknu: "Bože, já jsem tak šťastná, že ho mám"
Moc dobře se četlo a opravdu "Každý okamžik může být poslední!"

amysa
05.01.2017

Pochlapila jsem se a dlouho rozečtená Halina na mě včera večer přestala křičet z nočního stolku, protože jsem jí konečně čapla do ruky a na jeden zátah dorazila... Uf, jsem moc ráda, že mám konečně splněno, tentokrát mi to čtení prostě nějak nešlo... Nebylo to úplně špatné, ale čekala jsem přeci jen trošku něco jiného... Ale závěr se opravdu povedl a hodně silně na mě zapůsobil... A jsem moc šťastná, že vás všechny mám:-)

21.11.2016

Velmi dojemně napsaný životní příběh paní Pawlowské.

haki34
12.11.2016

pravdivý příběh, oloupaný, syrový...něco bylo známo z Diky za každé nové ráno, něco vykouklo až tady...sžila jsem se s hrdinkou, smála se a bečela, či od smíchu nebo dojetím...mám ji prostě, holku, po přečtení této zpovědi ještě více ráda....a oceňuji jak se otřepe, nasadí úsměv a jde se dál....vstříc blankytnému nebi, slunci nad hlavou ...:)

Alethea_k
30.06.2016

Příběh založený na skutečnosti. Je jasné, že určitě spousta věcí není pravda nebo je pozměněna, ale emoce pravdivé být musely. Obdivuji ji, jako ženu, ale také proto, že je skvělá spisovatelka. S hlavní postavou jsem se smála, ale také zuřila nebo byla smutná. Zatím to nejlepší, co jsem od ní četla.

alnahu
27.06.2016

V této knize nám Halina vypráví ,svůj rodinný příběh. Jak se seznámila se svým mužem Daníkem o manželství s ním .Muže ,kterého jak píše v knize velmi milovala ,ale i o smutku ,který prožívala, když zemřel. Knihu doporučuji přečíst u knihy se budete smát i plakat.

Lusik88
30.05.2016

Knížku mám už delší dobu, ale nechtělo se mi do ní. Tuhle nebylo doma nic ke čtení, tak jsem po ní sáhla. Ani Olesa, ani Daník mi povahou blízcí nejsou. Na začátku jsem si říkala, že se mi zase nějaká umělkyně bude snažit cpát, že nevěra je vlastně úplně přirozená. ALE! Nakonec mě strhl příběh velké, něžné lásky. Za jeden den přečtené a konec oplakaný :)

Alemraj
02.04.2016

Milá knížka, která se četla sama, taková nenáročné čtení na oddych. Mnohdy rozesmála a ke konci hodně dojala. Přečteno za 48h.

radus
21.02.2016

Knížka se mi líbila, byla vtipná i dojemna. Obdivuji Halinu, že si vzala muže po tak krátké známosti, ze vydržela jeho odchody za jinými, rýpání i pití... Určitě si zase od této autorky něco přečtu.

Melanka
20.02.2016

Úplně chápu, proč to autorka napsala. Závěr logicky smutný a dojemný. Ale jsem tak jinde, než rodina popisovaná v knize, že jsem to prostě jen přečetla.

alzbeta4340
06.01.2016

Rodinná historie, vzpomínání napsané celkem civilně a místy sladkobolně. Některé intimní drobnosti bych snad ani vědět nemusela. Jinak zajímavé čtení.

Sonia005
05.01.2016

Výborná, knihy paní Pawlowské miluji. Jsou vtipné, svižné, oddechové a vždy mě dobře naladí. Přiznám se, že tato byla první, kde jsem musela i zatlačit slzu....

Hanina61
17.12.2015

Knížky Haliny Pawlowské moc nečtu... ale tahle mě od začátku chytila za srdce a nepustila, úsměvná i dojemná zároveň, a při čtení posledních kapitol mně opravdu nebylo lehko. Obdivuju autorku, že to vůbec dokázala napsat, psát o svém muži po jeho smrti bych nedokázala, sama bych se asi utopila v zármutku. Na druhé straně chápu, že to pro ni byl druh terapie. Člověk si po přečtení možná tím víc začne vážit skutečnosti, že má někoho, koho má rád. A ano: "Já jsem tak šťastná, že tě mám!"

Koňadra
01.11.2015

Ja veru neviem. Pani Halina, prepáčte. Nejak mi to nešlo dole hrdlom. Štýl, obsah ... Ale asi to ani mužom určené nebolo. Ale (!) skúsil som i Halinu.

tisha8409
14.08.2015

Tohle bylo smutný....a ani nechápu, proč to vlastně napsala, když o něm od devadesátek hovořila jako o někom, kdo ji neustále shazuje, raději odchází za jinými a pořád do ní jen rýpe... a ve finále to byl milující pár ???

Betyty
06.08.2015

Tuhle knihu doporučuji. Je krásně čtivá, místy humorná,místy melancholická.... čte se to samo. Je vidět,že ji Halina psala s velkou láskou..

daninnka
31.01.2015

Tuhle knihu bych doporučila. Já mám osobní zpovědi ráda: Navíc má H. Pawlowská osobitý humor, takže se knížka dobře čte.

1casper
03.01.2015

Knížku jsem přečetla za jeden večer. Četla se moc dobře. Je psaná moc hezky, je v ní hodně moc lásky. Jsem ráda, že zrovna tuhle knížku mám doma. Ráda se k ní vrátím.

Hawkey
03.11.2014

Má první přečtená kniha od autorky. Asi i poslední (nijak zvlášť mě nezaujala). Nenáročné čtení pro ty, kteří chtějí H.P. lépe poznat. Psáno s humorem, což se mi líbilo.

jaaquarius
24.10.2014

Mně se nejen líbila, ale ještě mi pomohla přenést se přes různá manželem produkovaná příkoří, která mě někdy nesnesitelně štvala, protože jsem se našla v mnoha zde uvedených pohledech na manžela(ství). Uvědomila jsem si, že přes to všechno jsem stejně jako autorka milována, mám manželská pouta i spoustu svobody....tak co bych chtěla víc :)

renataab
12.08.2014

Není to nějaká bomba, ale stojí za přečtení, je to něžné, milé, dojemné. Kdo touží autorku více poznat v osobní rovině, tak doporučuji. Jde ale o její vidění "pravdy", skutečnost je skrytá za subjektivním - někdy úsměvným popisem autorky.

dannsy
16.07.2014

Úžasná, dojemná kniha, stojí za přečtení!!!

slonyk
04.07.2014

Skvělá knížka, moc se mi líbila.

Jindřich osmý
30.03.2014

Zábavná.Smutný konec.

Sobotikova
05.03.2014

Knihy Haliny Pawlowské sice moc nemusím,ale tato patří k těm lepším.

lagina
02.03.2014

Je mi jedno, jestli je to smyšlené nebo pravdivé. Líbilo se mi to moc. Smála jsem se, několikrát i nahlas ... na konci knihy jsem plakala... Bylo to rychlé, čtivé, živočišné, smutné a zároveň takové pravdivé. Dobré. 5*

Dixinka
26.02.2014odpad!

Nejdřív si všichni sedřeli kůži, pak pořád řeší jídlo, obezitu a smrt. Hrůza!

Sidonie.j
14.02.2014

Myslela jsem si, že je to fakt podle jejího života, ale pak jsem četla v časopise, že se jí ozval syn jejího zesnulýho manžela a hlásí se o dědictví a najednou, je to podle ní smyšlený příběh...každopádně je příběh dobře napsaný a konec je hrozně smutný