Siwan Siwan komentáře u knih

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Jako první jsem četla tu pozdější sérii Savage Trilogy, ale vůbec to nevadilo. I tuhle sérii jsem komplet přelouskla za jeden den. Obecně doporučuju obě série číst jednu knihu za druhou, protože autorka se vysloveně vyžívá v tom ukončit knihu v nejnapínavější okamžik.
Je to čtivé jako blázen, přitažené za vlasy jako blázen, místy si budete možná říkat, že tohle už je fakt trochu na hlavu, ale stejně se budete bavit skvěle :) Protože to prostě funguje!
Osobně mi postavy z druhé série byly sympatičtější, do Mounta jsem se poměrně dlouho nemohla vžít...ale to spíš tak na okraj. Jinak čtivé, dobré, místy parádní.

27.09.2022 4 z 5

Říše neřesti Říše neřesti Meghan March

Zhodnotím všechny tři díly najednou, protože jsem je v podstatě přečetla během jednoho dne. Když pominu, že by podle mě mohly být součástí jedné knihy - na druhou stranu z marketingového hlediska to byl perfektní tah a chápu ho - tak tomu za mě není co vytknout. Někdo vyčítá jednotlivým dílům pomalost, ale myslím, že když je čtete souvisle za sebou, tak to tak nevnímáte. Díky tomu prostoru, který všechny postavy mají je právě můžete začít mít rádi, cítit s nimi. Děj odsýpá jako přesně namazaný stroj a až na, Pro mě, pitomé vyústění, nemá chybu. Autorka evidentně umí psát a vtáhnout do děje. Takže za mě v rámci žánru jednička s hvězdičkou a Temprence a Kane jsou jedny z nejsympatičtějších postav.

18.09.2022 5 z 5

Neústupná princezna Neústupná princezna Meghan March

Přečteno jedním dechem.. jdu na třetí, to nejde přestat číst.

18.09.2022 5 z 5

Divoký princ Divoký princ Meghan March

Páni to je chytlavý...nemůžu psát komentář, musím jít číst další díl!!!!

17.09.2022 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Pokusila jsem se to přečíst, ale tak hrozně mě to nebavilo, že jsem to vzdala....cca ve čtvrtině...ne, že by to bylo nějak strašný, jenom mě to prostě ani trochu nebavilo.

16.09.2022

Tanečník Tanečník Jeffery Deaver

Velmi kvalitní pokračování příběhu s detektivem a jeho "pravou rukou". Příběh opět na jedničku, místy fakt napínavý jak gaťky. Teď si dám od Deavera pauzu, ale mám v úmyslu přečíst postupně všechny Rhymy.

25.08.2022 5 z 5

Královsky v háji Královsky v háji Emma Chase

Je to dobrá jednohubková oddechovka, asi nic co by vám uvízlo v mysli, ale na odpolední pohodičku dobré. Naivně pohádkové :-)

25.08.2022 4 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Zcela dech beroucí atmosféra, kterou Minier rozehrává s naprosto kouzelnou samozřejmostí, perfektně vykreslené postavy a jejich psychologie. Za mě Mistr žánru, navíc lehce ho překračující právě díky schopnosti vykreslení prostředí.

15.08.2022 5 z 5

Rowdy Rowdy Jay Crownover

Tenhle díl mě taky bavil moc...osobně se moc netěším na Asu, nějak si mě zatím nezískal. Ale uvidíme.

28.07.2022 5 z 5

Nash Nash Jay Crownover

Přiznávám, že tady mi byl nejsympatičtější chlap ze všech a nejmíň sympatická ženská, jinak klasický model, dobře odvedená práce.

28.07.2022 5 z 5

Rule Rule Jay Crownover

Prvni dil povedene serie, cte se to samo, vsechny vedlejsi postavy tomu taky dodavaji prijemne zpestreni, vyborna jednohubka. Pustim se s nadsenim do dalsich dilu.

25.07.2022 4 z 5

Jet Jet Jay Crownover

Druhy dil opravdu povedene serie, neni to zadny mega zazrak, ale dobre se to cte a odsypa to. Takze celkem bez zavahani prectu rada celou serii.

25.07.2022 5 z 5

Rozzlobený bůh Rozzlobený bůh L. J. Shen

Za me lepsi nez druhy dil novych hrisniku, kazdopadne ti prvni Hrisnici preci jen o neco lepsi. Kazdopadne cela serie stoji za precteni a znovu musim zminit podobnost se serii Papirova princezna.

25.07.2022 5 z 5

Zlomený rytíř Zlomený rytíř L. J. Shen

Druhy dil me neoslovil tolik jako prvni, ale je fakt, ze jsem se celkem slusne nabrecela. Cela tahle serie je dobra.

25.07.2022 4 z 5

Milovaný nevlastní bratr Milovaný nevlastní bratr Penelope Ward

Romanťárna jak noha...moc se mi to líbilo, krásný rozvíjení příběhu, postav, všeho. Je asi úplně jedno, jestli člověk čte první tohle nebo Milovaný soused...asi je lepší si první přečíst tohle, ale já jsem to taky četla opačně a vůbec to nevadí.
Naprosto jsem tomu, co prožíval Elec rozumněla...milovat někoho můžete...ale neznamená to, že je to ten...Ten...Jediný.
Jednu hvězdičku ubírám za překlad, kde mě rušil přebytek "dosud" a "ač"....fakt tak někdo mluví?
Jinak paráda.

29.06.2022 4 z 5

Milovaný soused Milovaný soused Penelope Ward

Tak za mě velmi milé překvapení. Víc romantika než erotika a skvěle to sedí a funguje. Mám teď za sebou celou sérii knih od L.J.Shen a je to příjemná změna, když hlavní hrdinové nejsou úplní magoři :) Krásná romantická kniha, má to šťávu, je to vtipný a za mě jednička v oboru. :) Vřele doporučuji. Damien i Charlene mi přirostli k srdci. Líbilo by se mi to zfilmovaný.

29.06.2022 5 z 5

Tregaronova dcera Tregaronova dcera Madeleine Brent (p)

I po dvaceti letech jsem si ji přečetla naprosto s nadšením a je pořád tak úžasná, mám ji už v salátovém vydání, ale patří mezi moje nej.

27.06.2022 5 z 5

Ďábel nosí černou Ďábel nosí černou L. J. Shen

Tahle kniha nepatří do žádné série a skoro je to škoda. Docela by se mi líbil příběh některých vedlejších postav...myslím, že Layla by byla fakt vtipná. Jinak za mě nejpříjemnější hlavní postavy zatím od Shen vůbec. Byly takové uvěřitelnější, nechovali se tolik brutálně sebedestruktivně, takže to byla příjemná změna.
Moc krásný příběh, rozhodně stojí za přečtení.

27.06.2022 5 z 5

Defy: Nebezpečná láska Defy: Nebezpečná láska L. J. Shen

Paradoxně jsem tenhle díl četla jako poslední, ale vůbec to nevadí. Jen se lehce dovysvětlilo pár věcí, které už jsem věděla z následujících dílů. Není sice tak dlouhý jako ostatní knihy, ale je v něm všechno. Přijde mi, že postavy nejsou tak rozpracované, jako u ostatních knih, ale je to v pohodě. Nějak jsem k nim našla vztah tím, že jsem jako první četla až následující sérii Hříšníci - další generace - Zlomená princezna, která pojednává právě o rodině Jaimeho a Mel a jejich dcery Darii, takže to bylo jako bych je už znala.
Parádní série.

18.06.2022 5 z 5

Bane: Prokletá láska Bane: Prokletá láska L. J. Shen

Tak já jsem vůbec nečekala, že se mi tenhle díl bude líbit nejvíc. ...původně se mi do něj vůbec nechtělo, protože jsem věděla z recenzí, že už se tam naše oblíbená čtveřice nevyskytuje. Ale fakt stojí za to!

Je perfektní, ať už hlavní postavy, příběh, vývoj, všechno.
Oba byli ultra sympaťáci, Jesse snad člověk nemohl nemilovat už pro všechno co přestála a Bane? ...vlastně mi ani HotHoles nechyběly...celý příběh mi přišel natolik ucelený, že jich tam nebylo třeba.

Já jsem se k téhle sérii dostala přes Hříšníci - další generace, která vypráví o jejich dětech a je taky dobrá. Víc pro náctileté a o náctiletých, ale taky dobré.

18.06.2022 5 z 5