Sisi394 Sisi394 komentáře u knih

Lexikon ohrožených druhů strašidel lesních, lučních a domácích - 1. díl Lexikon ohrožených druhů strašidel lesních, lučních a domácích - 1. díl Vítězslava Klimtová

Tu knihu jsem strasne strasne chtela, potom co ji spoluzacka prinesla do skoly na referat. A dostala ji k vanocum Musim ji pohledat, rada bych si zavzpominala.

30.05.2023 5 z 5

Tajemný hrad v Karpatech Tajemný hrad v Karpatech Jules Verne

Precteno jako audiokniha, skvele nacteno

11.12.2022 5 z 5

Cesta kolem světa za osmdesát dní Cesta kolem světa za osmdesát dní Jules Verne

Precteno jako audiokniha. Bylo to fajn dve a pul hodiny, skvele nacteno vicero lidma.

11.12.2022 5 z 5

Čerstvé ovocné a zeleninové šťávy Čerstvé ovocné a zeleninové šťávy Norman W. Walker

Mel by cist kazdy, kdo chce byt zdrav i ve stari.

15.04.2022 5 z 5

Konec hlídky Konec hlídky Stephen King

proste skvely zaver skvele trilogie

06.04.2022 5 z 5

Cukrfree - Kuchařka pro malé i velké Cukrfree - Kuchařka pro malé i velké Janina Černá

krasne nafoceno

06.04.2022 4 z 5

Kuchařka bez cukru, bez lepku, bez laktózy Kuchařka bez cukru, bez lepku, bez laktózy Zdena Plavcová

kniha se mi nelibi, dostala jsem ji k narozeninam, takze ji poslu dal. Jine kucharky co mam stejneho smeru jsou lepe zpracovane, nafocene..... a recepty se proste nepovedli.

06.04.2022 1 z 5

Lunapark Lunapark Stephen King

Netradicni King, ale bavila me od zacatku do konce

17.11.2021 5 z 5

Běh o život Běh o život Richard Bachman (p)

Krasna ukazka toho jak jde s lidma perfektne manipulovat a dokazu si predstavit, ze za par let neco takoveho klidne muze byt. Myslim, ze takovemu svetu uz slapeme na paty. Po tom, co jsem prosla pochopenim diky kovidofasismu a cele teto tragikomedii s perfektne nachystanym planem x let dopredu si myslim, ze nic co by nemohlo byt.

17.11.2021 5 z 5

Pan Mercedes Pan Mercedes Stephen King

Proste skvely zacatek trilogie. Postavy jsem si opravdu oblibila. Cetla jsem a podruhe poslouchala jaka audioknihu, skvele nacteno.

10.07.2020

Nadaný žák Nadaný žák Stephen King

Konec na me prilis rychly a useknuty, ale u Kinga nic neobvykleho. Jinak pribeh ac zvraceny me neskutecne vtahnul.

28.04.2020 5 z 5

Právo nálezce Právo nálezce Stephen King

Skvely druhy dil trilogie. Bavil me stejne skvele jako Pan Mercedes.

21.03.2020 5 z 5

Mrtvá zóna Mrtvá zóna Stephen King

Skvela kniha, misty velmi smutna, tema politiky me trochu nudilo.

08.02.2020 5 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

V detstvi jsem videla tento horor v tv a v dospelosti precetla knihu. Obe verze jsou proste skvele dilo.

04.02.2020 5 z 5

Bazar zlých snů Bazar zlých snů Stephen King

Nemam rada kratke pribehy, prave proto mam rada Kinga. Povidky nejsou spatne, ale ja se potrebuju zacist a kdyz se zactu uz to konci.

30.01.2020 3 z 5

Temná půle Temná půle Stephen King

Poslouchala jsem jako audioknihu. Opet skvela prace.

30.01.2020 5 z 5

Pytel kostí Pytel kostí Stephen King

Opet skvely zazitek. Poslouchala jsem jako audioknihu a bylo to skvele stravenych 25 hodin. Scena s kamenovanim v jezere a smrt methie pro me byla nejvic emotivni.

16.01.2020 5 z 5

Nespavost Nespavost Stephen King

Pokud bych knihu neprecetla formou audioknihy, nejspis bych nekolik stran preskocila. Takto jsem ji precetla/poslechla uplne celou. Moje top kniha od Kinga to neni, ale i tak na me zanechala skvely zazitek.

26.12.2019 4 z 5

Jednoduchy namet, ale kniha ani chvili nenudila. Poprve jsem precetla a po letech poslouchala jako audioknihu, ktera byla naprosto brilantne nactena a dava pribehu dalsi rozmer.

20.12.2019 5 z 5

Stříbrná cesta Stříbrná cesta Stina Jackson

Knihu jsem precetla za dva dny, uplne me pohltila. Skvele napsano, libilo se mi stridani pribehu z pohledu dvou postav a s napetim cekala jak to dopadne.

09.11.2019 5 z 5