Čerstvé ovocné a zeleninové šťávy

Čerstvé ovocné a zeleninové šťávy https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/147202/bmid_cerstve-ovocne-a-zeleninove-stavy-Bwt-147202.jpg 4 30 5

Příručka určená zájemcům o racionální výživu radí, jak zbavovat svůj organismus nemocí, potíží a únavy pomocí čerstvých ovocných a zeleninových štáv.

Literatura světová , Literatura naučná , Zdraví

Vydáno: , Fin

Fresh Vegetable and Fruit Juices: What's Missing in Your Body? , 1978

Sisi394
15.04.2022 5 z 5

Mel by cist kazdy, kdo chce byt zdrav i ve stari.

Terezk-a
01.01.2019 5 z 5

Top kniha co se týká informací o raw stravě, fungování lidského těla a významu a účinnosti ovoce a zeleniny pro lidský organismus.

Richie1
01.01.2015 5 z 5

Kniha průkopníka přirozené životosprávy a neúnavného propagátora pití čerstvých ovocných a zeleninových šťáv. Norman Walker se údajně dožil 116 let - to je hodně silný argument pro jeho mnohá doporučení jak zdravě žít. Kniha mě inspirovala k zakoupení kvalitního odšťavňovače (nízkorychlostní se šroubovitou hřídelí) a pití čerstvých šťáv. Díky různým receptům a návodům v knize obsaženým a popsaným jsem již pocítil mnohé příznivé účinky na své zdraví.
Pití čerstvých ovocných a zeleninových šťáv rozhodně neublíží, naopak může být velmi ku prospěchu. Určitě je to mnohem kvalitnější pití než všechny umělé a chemicky upravované šťávy či limonády, které jsou běžně k dostání v obchodech.
Knihu doporučuji každému, kdo se zajímá o zdravý životní styl.

Amiran
24.07.2014 5 z 5

Doporučuji přečíst každému. Ať každý ví, co a jak je. :))

Jack Bauer
02.08.2013 5 z 5

Spousta užitečných receptů z ovoce a zeleniny a jaký mají vliv na zdraví.

nemoci ovoce zelenina nápoje zdraví samoléčba, autoterapie přírodní léčitelství ovocné šťávy

Norman W. Walker
britská, 1886 - 1985
1995  85%Omládněte
1994  83%Zdraví & salát
1993  87%Čerstvé ovocné a zeleninové šťávy
1994  94%Zářící zdraví
1998  80%Prevence rakoviny střeva

Kniha Čerstvé ovocné a zeleninové šťávy je v