Sisi394 Sisi394 komentáře u knih

Monstrum Monstrum Jonathan Kellerman

Skvela kniha, musim rict, ze me bavila od zacatku az do konce. Konec jsem predpokladala uz od pulky knihy, ale i presto jsem si to uzila.

02.11.2019 5 z 5

Misery Misery Stephen King

Moje prvni Kingovka, kterou jsem ptecetla jednim dechem, od te doby ho miluju a jednou chci mit v knihovne vsechny jeho knihy.

Rosemary má děťátko Rosemary má děťátko Ira Levin

Jako prvni jsem videla film, ktery me neskutecne upoutal k obrazovce. Pote jsem cetla knihu a nemohla ji dat z ruky. Ani nevim cim me to tak dostalo, ale je to naprosto skvele napsane i zfilmovane.

S Elvírou v lázních S Elvírou v lázních Miroslav Kapek

Vtipne, mile, rada se k ni vracim.

Ostrov Ostrov Victoria Hislop

Knihu Ostrov jsem cetla na doporuceni pruvodkyne, kdyz jsme na dovolene na Krete jeli na vylet na Spinalongu. Stejne jako vylet tam, me uchvatila i kniha. Cetla jsem ji jiz 3x a vim, ze si ji jeste prectu, pokazde se silnym prozitkem.

Zabiják Zabiják Émile Zola

Kniha diky ktere jsem se kdysi davno zamilovala do cteni. Skvele napsano, strhujici pribeh. Rada si prectu znovu i po nekolikate.

Nenech to být Nenech to být Harlan Coben

Zacatek me zaujal, pak byl usek kdy me to moc nebavilo, od zhruba pulky knihy skvele az do konce. Je to moje prvni prectena kniha od Cobena. Nejvic ctu Kinga. Obcas jsem mela problem s tim, ze nebylo jasne kdo co vlastne rika. Napad na pribeh fajn, ale k supr zazitku mi tam tak nejak neco chybelo.

26.10.2019 3 z 5