silhavaemilka silhavaemilka komentáře u knih

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

Kniha se moc krásně četla. Stejně jako u podobných knih...říkám jim knihy HLTÁMČEKÁMCOBUDEDÁL.... jsem celou knihu hltala a přemítala co z toho bude a popravdě jsem doufala v něco trochu božejšího. Jednodušší kniha a já je občas prostě taky ráda :)... Hlavně ten pocit šílené zvědavostui v průběhu celého čtení :)

30.12.2017 4 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Kniha se mi hodně líbila. Je napsána velmi čtivě a konec knihy mě uplně rozsekal. Takže za mě super.

18.12.2017 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Ale jo, já mám nesbeho prostě ráda. I když mi jeho styl psaní příjde trochu složitější už ted se těším na další a další díly s Harrym H.

13.12.2017 4 z 5

Denník Anny Frankovej Denník Anny Frankovej Anne Frank

Kniha, kterou by si měl každý přečíst. Kniha o silné mladé ženě, kterou bohužel zastihla na nejhorší doba. Jediný co mě mrzí, že jí doba udolala a nemohla být dál dobrou spisovatelkou.

04.12.2017 5 z 5

(M)Učednice (M)Učednice Ali Land

Knížka mě opravdu moc bavila. Byla taková trochu jináčí.Moc bych chtěla pokračování :D

25.11.2017 5 z 5

A proto skáču A proto skáču Naoki Higašida

Kniha mě jako taková moc neoslovila, ale uznávám a díky bohu za to, že je to tím, že o tomto tématu málo vím a nikdo s podobným problémem se v mém okolí nevyskytuje. Kniha však bude určitým přínosem.

21.11.2017 3 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Tato kniha mě přímo nadchla, na druhou stranu velice chápu nepříznivce této knihy. Kniha je prostě zajímavá ať už si o ní myslí kdo chce co chce. Já přečtení určitě nelituju. Jen mě mrzí, že ke spoustě atům již odkaz neexistuje. Každopádně do krajiny těchto záhadných hor bych se určitě jednou ráda podívala.

16.11.2017 5 z 5

Probuzení Simona Spiera Probuzení Simona Spiera Becky Albertalli

Asi už jsem na takovou literatu trošku starší ročník. Nicméně kniha mě bavila a Simonovi jsem celou dobu fandila. Chybělo mi trochu toho reálného negativa k tématu. Taková oddychovka.

06.11.2017 4 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Pro mně první kniha od Jo Nesba. A i přes mé (ne)očekávání se mi hrozně líbila. Teď bohužel vím, že si musím přečíst i ostatní.

03.11.2017 4 z 5

Panenka Panenka Hollie Overton

Kniha je zajímavá vykreslením psychologie postav. Nikdo si neumí představit co takoví lidé musí prožívat a v podstatě s tím žít již pořád.

31.10.2017 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

V tomto případě je pro mě hodnocení docela složité. Cca prvních 100-150stran jsem nadávala jak je kniha hrozně psaná, že mě nebaví a že se v tom ohromném množství postav opravdu nejde vyznat. A pak to přišlo zničeho nic jsem se do příběhu položila a nemohla se odtrhnout. Doporučuji všem to vydržet a knihu neodkládat....vše má svůj smysl :)....

18.09.2017 4 z 5

Zmizelý Zmizelý C. L. Taylor

Kniha se pěkně četla. Byla zajímavá od začátku skoro do konce jsem nevěděla pořád co čekat....

11.09.2017 4 z 5

Marta v roce vetřelce Marta v roce vetřelce Petra Soukupová

Za mě super knížka pobavila a pro mě teda spoustu podobných životních zkušeností s Martou...

18.08.2017 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Velice čtivé čtení. Nejde odložit - prostě se musíte dozvědět - CO. Vřele doporučuji.

11.08.2017 5 z 5