silhavaemilka silhavaemilka komentáře u knih

Probuzení Simona Spiera Probuzení Simona Spiera Becky Albertalli

Asi už jsem na takovou literatu trošku starší ročník. Nicméně kniha mě bavila a Simonovi jsem celou dobu fandila. Chybělo mi trochu toho reálného negativa k tématu. Taková oddychovka.

06.11.2017 4 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

Bjork zase a opět nezklamal, ale musím se znovu opakovat, že mi neskutečně vadí ty jeho extrarychlé konce příběhu.

03.05.2019 5 z 5

Jepice Jepice James Hazel

Asi jsem od knihy čekala něco málo víc. Nicméně není špatná. Příjemně se čte a nápad je to zajímavý.

10.10.2018 3 z 5

Dítě ohně Dítě ohně S.K. Tremayne (p)

No jak tuhle knihu popsat...celá kniha mě bavila, pořád a pořád jsem přemítala kdo jak co proč. Bohužel závěr této knihy mě absolutně zklamal.

10.10.2018 3 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Další Harry, opět nezklamal...ale bavil mě o trochu mín než předchozí díl.

11.02.2018 5 z 5

Panenka Panenka Hollie Overton

Kniha je zajímavá vykreslením psychologie postav. Nikdo si neumí představit co takoví lidé musí prožívat a v podstatě s tím žít již pořád.

31.10.2017 5 z 5

Zmizelý Zmizelý C. L. Taylor

Kniha se pěkně četla. Byla zajímavá od začátku skoro do konce jsem nevěděla pořád co čekat....

11.09.2017 4 z 5

Jumaroro Jumaroro Sylva Lauerová

Velice zajímavá kniha. S hlavní hrdinkou prožíváte každičkou část vzrušující cesty po amazonii. Jen závěr mohl být trošičku rozvinutější.

25.02.2019 4 z 5

Mazací tramvaj Mazací tramvaj Magda Stachula

Knižka mě hodně bavila. Na jednu stranu mě strašně rozčilovala, každopádně mám ráda když ve mě kniha vyvolává emoce....Na konci mě mrzelo, že je konec.

26.04.2018 5 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Harry je skvělí jako vždycky, tentokrát došlo jen k mírnému zklamání v podobě vrah :(

28.03.2018 4 z 5

Před pikolou za pikolou Před pikolou za pikolou Linda Green

Kniha mě bavila, zajímavé téma. I když se v knize pořádně nic neděje stejně doporučuji ke čtení.

21.02.2018 4 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

Docela nudné čtení, ale překvapivé.

11.02.2018 4 z 5

A proto skáču A proto skáču Naoki Higašida

Kniha mě jako taková moc neoslovila, ale uznávám a díky bohu za to, že je to tím, že o tomto tématu málo vím a nikdo s podobným problémem se v mém okolí nevyskytuje. Kniha však bude určitým přínosem.

21.11.2017 3 z 5

Marta v roce vetřelce Marta v roce vetřelce Petra Soukupová

Za mě super knížka pobavila a pro mě teda spoustu podobných životních zkušeností s Martou...

18.08.2017 5 z 5