Shinju Shinju komentáře u knih

Cress Cress Marissa Meyer

TY jo nemám slov, prostě úžasné. (♥_♥) *(^O^)*

23.02.2017 5 z 5

Čínské národní pohádky Čínské národní pohádky neznámý - neuveden

Úžasné, stručné pohádky, které po zamyšlení hodně naučí. :-)

23.02.2017 5 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Další pokračování série je super. Děj se pěkně rozjel.

15.02.2017 5 z 5

Kouzlo sebeuskutečnění - Harry Potter v nás Kouzlo sebeuskutečnění - Harry Potter v nás Mathias Jung

Kniha splnila mé očekávání, akorát mi vadí, že nebyla o celé sérii, ale jen do pátého dílu. Je pěkné podívat se na fenomén Harryh Potter z jiného pohledu. :)

13.12.2016 5 z 5

Platina 01 Platina 01 Yeon Joo Kim

Asi nejhorší manga co jsem četla.

15.11.2016 1 z 5

Noční škola 1 Noční škola 1 Svetlana Chmakova

Skvělá manga, ale jako anime by se mi to líbilo více. :)

25.10.2016 4 z 5

Gantz 1 Gantz 1 Hiroja Oku

Dlouho jsem se rozhodovala jestli si tuhle mangu přečtu. A tak nějak se mi dostala v knihovně do ruky a rozhodně nezklamala.

07.10.2016 5 z 5

Archiv Archiv Victoria Schwab

Myslím si, že knížka o archivu mrtvých je skvělý nápad, ale autorkou napsán dost nezáživně. Bohužel palec dolů.

29.09.2016 odpad!

Monument 14 Monument 14 Emmy Laybourne

Knížka nebyla špatná, byla místy i celkem zajímavá a napínavá, ale je to takový knižní průměr. Tedy nenadchne, ale ani nezklame. :)

20.09.2016 3 z 5

Příběhy a moudrosti aztéckých indiánů Příběhy a moudrosti aztéckých indiánů Xokonoschtletl

Knížka je moc krásná. Doporučuji všem. Je krátká i kapitolky a příběhy jsou krátké, takže se moc dobře čte.

20.09.2016 5 z 5

Zrozena o půlnoci Zrozena o půlnoci C. C. Hunter (p)

Chtěla jsem začít číst novou knižní sérii, ale musím se podívat po jiné, protože tato knížka není nic moc, nemyslím ovšem celý nápad, příběh je dobře vymyšlený, ale nic moc napsaný. Hlavní hrdinka stále dokola řeší ty samé problémy a všechny jsou vždy připomenuty, ale aby toho neřešila ještě náhodou málo, tak musí řešit i problémy ostatních např. její kamarádky, což je zbytečné. Vůbec se mi nelíbí, jak se hrdinka staví ke své výjimečnosti a je hodně lítostivá a nesebevědomá. Dočíst knihu a další díly by bylo trápení. Vůbec tím nechci poukazovat na to, že autorka neumí psát, ale její kniha mi prostě nesedla.

28.07.2016

Magie: Koruna králů Magie: Koruna králů Steve Jackson

Prvně jsem se setkala s tímto žánrem a jsem úplně unášená. O této sérii jsem se dozvěděla od přítele, který mi jí půjčil, a rozhodně chci si přečíst další knížky od tohoto autora. Hrozně mě to baví. Připomnělo mi to hru Dračák, kterou jsme v dětství rádi hráli, když jsme byli na táboře.

25.07.2016 5 z 5

Nekropole Nekropole Anthony Horowitz

Pěkně napínavý díl. Podle mého názoru nejlepší kniha ze série.

05.07.2016 5 z 5

Láska mezi písmenky Láska mezi písmenky Jodi Picoult

Velmi krásná a kouzelná kniha, které přeci něco chybělo možná ten předchozí díl. Také mi přišlo zvláštní, že nevyšel ještě údajně druhý díl (tedy první), ale myslím si, že tenhle bohatě stačí. Radši si od Jodi přečtu další jinou knihu než sérii.

01.07.2016 4 z 5

Temnota Temnota Anthony Horowitz

Další skvělý a napínavý díl. Autor ví jak zaujmout. Knížka je krásně napsaná a dobře se čte. Doporučuji.

29.06.2016 5 z 5

Minulé životy aneb čas neexistuje Minulé životy aneb čas neexistuje Zdenka Blechová

Tuto knihu jsem dostala od kamarádky, mám hrozně ráda tématiku s minulými životy, ale tahle kniha je jen jeden velký blábol, knížka vám absolutně nic nedá, ale je to jen můj subjektivní názor.

16.05.2016 odpad!

Krkavčí brána Krkavčí brána Anthony Horowitz

Knížka je sice asi pro mladší čtenáře, ale mě okouzlila.

15.03.2016 4 z 5

Žena černé magie Žena černé magie Justin Gustainis

Celkem ušla, stojí za přečtení.

10.08.2015 3 z 5

Čas mezi námi Čas mezi námi Tamara Ireland Stone

Krásná knížka, akorát mohli spolu víc cestovat po světě.

10.08.2015 4 z 5

Šílenství Šílenství Robert Muchamore